Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

ono je osvrt na izgled koji je promenjen...

 

ja cu pljuvati samo po novom albumu, ali se nekako zalomilo da su se i propederisali oblachenjem, pa je leglo k'o kec na edanaes'

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze, u tome i jeste poenta, ova mala je fenomen...mada apsolutni vrh ostaje neki lik kojeg sam video zimus u vojnim pantalama, martinkama, dugom kosom, fajerkom i majicom linkin parka... icon_smile.gif

to je stvarno do jaja....

 

ali ja sam zato pre jedno 2 godine video na keju neku tetku od 50-ak godina u cvetnoj suknji i toxicity majici. icon_smile.gif

 

aj sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je osvrt na izgled koji je promenjen...

 

ja cu pljuvati samo po novom albumu, ali se nekako zalomilo da su se i propederisali oblachenjem, pa je leglo k'o kec na edanaes'

sto se mene tice ovaj novi album im je USPEH.....oni stariji su tako smorni da je to.......

mislim svaka pesma je na izti fazon....tacno te smori sa onim glasom njegovim......naravno ima lepih pesama ali kad cujes 3 kao da si cuo sve.....

dok je novi nesto bolji....samo je B.Y.O.B. na starom fazonu... violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja ne znam shta vi slushate kad slushate muziku.... ali novi album SOAD-a je sasvim dobar!!!... Meni dosta lichi na steal this album... s tim shto su bolje odrdjeni vokali... non stop zvuchni dvoglasi i sl... skroz mi je interesantno da ga slusham i svaki put pevam neshto drugo preko - em nude, em inspirishu...

 

...samo mi smeta shto vishe peva gitarista! Glupo je... jer objektivno, Serj ima i bolji i interesantniji vokal, a i pevach je benda, majku mu... gitarista jeste shashav, ali vrlo jednolichan... iz nekog chudnog razloga, preko živog Serja, misli da je uhvatio Boga za jaja.... chudan lik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li samo namirisem ovakve ispade icon_cool.gif

 

Elem, veseo je album, zezanje i to... ali generalno mi se ne svidja... imam utisak k'o da su se zajebavali jedno popodne i rekli "E aj' snimimo album"... Ono sto me tesi je prica da treba krajem godine da izdaju jos jedan, pa se nadam da su dobre i ozbiljne stvari ostavili za taj drugi...

 

I mene nervira sto Daron vise peva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je mozda najbolja Question

I onaj drugi deo u Radio/Video je dobar.

 

Inace album kao album je ok, mislim to je SOAD kakav je otprilike i bio, nista specijalno mada sije skoro citav danasnji mainstream.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ma venomu nishta ne fali i ja ih gotivim, ali je slika jebeno smeshna...

sta joj fali? pa...dlake na sisama, noramalan glas i lice bez bubuljica.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

you're crazy !!!!

 

slici nista ne fali.......

dlake na sisama....cuj !.... no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno kad su KLINCI !!!!

nisi valjda ocekivao zadlakavljene klasicne americance sa krofnama u jednoj ruci i pivom u drugoj......jebiga mladi su ljudi.....mozda jos nisu ni jebali kad su bili na ovoj slici icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...