Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

NEZNAM DA LI STE CULI OVE PESME SA DRUGOG ALBUMA HYPNOTIZE,ALI IMA JEDNA MNOGO DOBRO HOLY MOUNTAINS I TRAJE VISE OD 5min STO JE ZA SOAD MNOGO ,MALO ZVUCI NA AERIALS ALI JE MNOGO BOLJE UKOMPONOVANA I VISE JE PEVA SERJ NEGO DARON...KILL ROCK'N ROLL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi volite 'Shame On A Nigga'???? Tj. mislite da je to dobra pesma?

pa i nije losa pesma... ja gotivim RZ(A)u

 

 

nego slusam ja nesto onaj byob.....

i gledam i mislim se "jebote ovaj es-o-ej-di ima TAKO duboke tekstove"....

 

 

....pogotovo ono "lalalalalalalalalala ooooh"

 

 

....i ono "where the fuck are you?!"

 

al vise ovo prvo mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nije losa pesma... ja gotivim RZ(A)u

 

 

nego slusam ja nesto onaj byob.....

i gledam i mislim se "jebote ovaj es-o-ej-di ima TAKO duboke tekstove"....

 

 

....pogotovo ono "lalalalalalalalalala ooooh"

 

 

....i ono "where the fuck are you?!"

 

al vise ovo prvo mhihi.gif

Ti textovi su dublji nego sto mislis...malo su banalizovani(pojednostavljeni) da bi US teenager lakse ukapirao.Ali textovi su im vrlo dobri...Radio/Video i dalje najbolja sa novog icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuf... ja sam se danas tri put preježila od miline.... chitala sam BlicŽenu (ili Joy) i bila je pricha o nekoj ribi koja godinama pokushava da dobije pristojnu star shljaku u Hollywood-u, a do tad, očajna, premošćuje kao striptizeta u Sunset bulevaru i stidi se sebe... naravno odmah mi je pala napamet Lost in Hollywood...

 

...a ovo pricham da kazem da i ja volim njihove tekstove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti textovi su dublji nego sto mislis...malo su banalizovani(pojednostavljeni) da bi US teenager lakse ukapirao.Ali textovi su im vrlo dobri...Radio/Video i dalje najbolja sa novog icon_rockdevil.gif

ma siguran sam da imaju neku jako duboku politicku poentu, ali je cinjenica da se 99% ljudi nalozi na pesmu bas zbog tog 'lalalalalalalala'....

 

pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si primetio da imaju neke klasicne tinejdzerske replike, pored tog "lalalalalala" imaju recimo "put your hands in the air and wave'em like you just don't care" i "everybody's going to the party, have a real good time" sto u slucaju Systema mozes da shvatis samo kao parodiranje ostatka scene, ceo album je u nekom takvom fazonu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si primetio da imaju neke klasicne tinejdzerske replike, pored tog "lalalalalala" imaju recimo "put your hands in the air and wave'em like you just don't care" i "everybody's going to the party, have a real good time" sto u slucaju Systema mozes da shvatis samo kao parodiranje ostatka scene, ceo album je u nekom takvom fazonu.

Ili...da li je u pitanju parodiranje!? Razmislite o tome! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

oces da kazes- kada bi neki drugi bend imao takve textove popljuvao bi ih najgore, ali oni su kao poseban slucaj, je li..

 

E, upravo to! icon_da.gificon_cool.gif

 

 

whatever, meni su oni ionako parodija na same sebe....

 

Ako.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...