Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

ok je spot! nego...jel' postoji neki site na kom mogu da nadjem pesme koje nisu na albumima? kazaa i slicni programi ne dolaze u obzir posto ovde na faxu ne mogu nista da instaliram, tako da mi treba bas neki site icon_mad.gif

 

'di da nadjem shame on a nigga? na albumu wu-tang-a koji ja imam se nalazi verzija bez SOAD icon_cry.gif

 

Thanx unapred icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok je spot! nego...jel' postoji neki site na kom mogu da nadjem pesme koje nisu na albumima? kazaa i slicni programi ne dolaze u obzir posto ovde na faxu ne mogu nista da instaliram, tako da mi treba bas neki site  icon_mad.gif

 

'di da nadjem shame on a nigga? na albumu wu-tang-a koji ja imam se nalazi verzija bez SOAD  icon_cry.gif

 

Thanx unapred  icon_mrgreen.gif

SOAD <----link

 

evo ovde imas i sve albume i dosta pesama van albuma...

 

inace ceo sajt jebe keve... ima strasno mnogo stvari za download....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ti Bora, ovde je dosao da ubije vreme dok ceka odgovore na nekim drugim temama...

 

on toppic: Mislim da mi se ovaj album mozda i najmanje svidja i to samo iz razloga sto sam se nesto nalozio ponovo na prvi...

Jedva cekam Hypnotize biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledala nki njihov cert i skinula sad par stvari uzivo sa ovog novog i zvuce skroz ok....samo je Serj malo smesan na bini, al' nema veze, oprasta mu se icon_mrgreen.gif

u yeee...gde si nabavila taj cert?? icon_mrgreen.gif

 

ma serj je smesan i van bine icon_da.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako sam skorije u nekom fazonu thrash, thrash, and nothing but thrash ova pesma sto se vrti na tv-u BYOB, mislim da se zove, ima extra riffove, i jos jedan spot sam video, kao neka predstava ili slicno, isto ima bas thrash riffove! icon_rockdevil.gif pa ajde ako neko ima da mi sreze taj album, bas bih voleo da ga poslusam! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako sam skorije u nekom fazonu thrash, thrash, and nothing but thrash ova pesma sto se vrti na tv-u BYOB, mislim da se zove, ima extra riffove, i jos jedan spot sam video, kao neka predstava ili slicno, isto ima bas thrash riffove! icon_rockdevil.gif pa ajde ako neko ima da mi sreze taj album, bas bih voleo da ga poslusam! pivopije.gif

imam ja icon_da.gif

 

pa ti zamoli haha icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

serj ne peva dobro uzivo, nego karikira i zajebava se, sav je u tripu 'bitno je da je cert zezanje i za mene i za publiku', e pa nije jebiga, bitno je i kako otpevas

daron na albumu nasnimi u proseku 123571265 gitarskih deonica u jednoj pesmi i onda ne moze da ih odsvira uzivo jos plus sto peva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se live nastupa tice Systema, tu je najcudniji zvuk gitare ( bar na snimcima ) i daleko od onoga sto je na LPu, po intenzitetu u odnosu na druge instrumente i po boji. Sem toga, Daron dosta gresi jer se baca po bini, sto je po meni skroz ok i opravdano je. John je standardno dobar, kao i Shavo, a Serj se stedi dosta i sve zahtevnije delove improvizuje i peva ih drugacije nego na zvanicnim verzijama, a posebno u Chop Suey, sto ne umanjuje preterano vrednost! Moja ocena je kad saberem sve ni manje ni vise nego 10. Nisu smorni da sviraju identicno kao na LPu, zanimljivi su na stage-u, svako ima svoj personality ( sto vecina manekenki nema, iako pricaju o tome stalno ) i neocekivani su sa Daronovim pevanjem Madonne, Scorpionsa i sl izmedju pesama, kao i njihovim jermenskim soundom i temama koje improvizuju...

 

long live SOAD

 

HOLLAND, YOU DESERVE TO DIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Iskreno, kad sam cuo Radio Video, mislio sam da je to Garavi sokak u HARD CORE varijanti icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...