Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

i onda:

All you maggots smoking fags on Santa Monica Boulevard,

This is my front page,

**This is my new rage**,

All you bitches put your hands in the air and wave them like you just don't care.

 

generalno ta pesma je dobra, jer tu Daron veoma podnosljiv, tj. peva peva a ne da se drka onako kao u ostalim pesmama, plus tekst je iz njegovog licnog iskustva zivljenja u doticnom gradu tako da...

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

daron je savrsen za balade, iznenadili su me i sa lost in hollywood i sa lonley day, meni su to 2 najbolje pesme sa poslednja 2 albuma

naravno omiljeni delovi, iz lost in hollywood ovo sto je boka pomenula + deo kada serj na kraju pevusi aaaaaa, iz lonley day "and if you go I wann go with you and if you die I wanna die with you take your hand and walk away", a i u dreaming "she lost her mind someone kicked her into the back of the line she lost her head when they called and they said that they thought he was dead"

ma mogao bih ja do sutra, na ova poslednja 2 albuma u skoro svakoj pesmi se pojavi neki kratak deo koji me potpuno odusevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

B.Y.O.B, Attack, Prison Song, Spiders, Sad Statue....................itd. (ima ih dosta)

 

ali meni je ubedljivo Toxicity najbolji album.............sve su im pesme jako dobre........

 

znam da se vecina nece sloziti al ae....

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ne mogu da procenim tako lako.. imala sam periode kad sam ispirala mozak sa svakim od njih...i kad pogledam sada, posle dosta vremena, ne mogu da kazem koji mi je omiljeni od prvih 3 komada...

jebem ti soad,kad se setim koliko sam bila opterecena njima. samo sam njih slusalapo ceo dan... a kad su izasli mez i hyp ortakinja i ja smo bile u extazi... jbt... koliko je to bilo dobro vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Depresija?!?

Hm, pa svako moze da dozivivljava tekstove i muziku drugacije, recimo meni Korn uopste nije depresivan bend, Nirvana-a je depresivan bend :D (na trenutke), Korn to nije.

System je hi my name is johnny, i'm on drugs, give me some aphetamines, lsd, ecstasy, weed, shrooms :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh verovatno

da ti ja objasnim nesto vezano za soad

Njihova muzika se deli u 2 velike grupe koje imaju svoje podvrste

1.Pesme o shizofrenicharima

2.Pesme o jermenskom genocidu...

pa onda imas kao podvrste sledece pesme...sizofrenicari koji se drogiraju, zaljubljeni sizofrenicari, sizofrenicari koji razmisljaju o zivotu itd...

simple as that

naravno, ovo je cista predpostavka :)

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nekako, pocese kao zajebanti/komani, ono bend koji je vise sluzio za zabavu da tako kazem, a na Tocixity se vec videlo da ce debelo zaci u politiku bilo je manje zezanja na tom albumu, i vidi se i po tekstovima i po zvuku koji je dosta vukao na jermensku kulturu. Steal this album je vec bio drugacija prica, 90% politicki orijentisan album, ali sa primesama zezanja i to veoma malim, pa cak su u tom zez kontekstu zasli u politiku.

Ova poslednja dva nec ni da komentarisem, ima par pesama koja vuku na Daron-ova iskustva iz zivota mu nesretnog, sve ostalo polithicks!

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...