Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

animal'z deluje prejebeno :da:

kakvi su skoriji dampyr-i? poslednji broj koji sam uzeo je 19. je l' se susreo sa dragim mu tatom? :lol:

 

I radnja i crtez, sto se Animal'z tice :D

 

a za Dampyr-a, sreo se sa tatkom :D a sto se tice brojeva od 20 do 25, meni je bar ovaj 25 odlican, ostatak mi je onako, jedino transilvanijska triologija (da je tako nazovem) nije losa, ali mogla je biti i bolja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da, čitao sam u onom bzzz! sranju, ili kako se već zove, prikaz stripa i vju sa tim bajom, i ono... ložana :lol: samo nisam skapirao koliko će to imati stranica?

 

dakbe. onda i od dampyrčeta dižem ruke. vč će mi uzimati redovnu paru samo na dylan-a i brad-a. i kad izbace nešto ovog tipa. nadam se ne prečesto. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, волео бих ово да имам. :bigblue:

 

Иначе, у понедељак би требало да изађе Капетан Мики (нови издавач)..цена 220 дин, биће комплет епизода (како сам разумео).

Овако би требало да изгледа.

 

http://ifedizioni.it/if/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=133&category_id=63&page=shop.browse&limit=20&limitstart=0&vmcchk=1&Itemid=133

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni koričeni dylan-i su pun pogodak. i jebeno ih uvek čitam posle 01h. :no:

 

Мени је малопре стигао трећи. Касним два комада, али надокнадиће се. Одлично су одрађени и до јаја је што тера од почетка. Ове епизоде не верујем да могу да се нађу сем у овом издању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...