Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Ово је још Двевник издао.

Но, оригинал је оригинал.

 

Dovla,dobice tako popust i pri prvoj porudzbini?Mozda je bolja da se prvo registruje preko sajta.

 

Мени су одмах стартовали попуст кад сам наручио.

Казаће му све она цура фина што диже слушалицу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla,dobice tako popust i pri prvoj porudzbini?Mozda je bolja da se prvo registruje preko sajta.

Мени су одмах стартовали попуст кад сам наручио.

Казаће му све она цура фина што диже слушалицу. :)

 

ахаххахаха јавила ми се нека деовјка, каже не може тако да уради јер је мало незгодно, па ми рекла преко сајта да се региструјем, што сам и урадио.

Мало ћу се начекати да ми стигне картица, па тек онда да наручим неке стрипове, мада хвала обојици на помоћи у сваком случају. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако није било раније. :)

Додуше, ја сам наручио кад су се картице појавиле, па је вероватно тада могло.

Ваљда ће ти рачунати попуст без обзира што ти није стигла картица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce,samo je bitno da se registruje i da dobije broj.Meni su odmah uracunali.Karticu su mi poslali naknadno.

 

Kupio u Italiji. Stripovi mnogo jeftiniji nego ovde. Naleteo u Trstu na stand sa stripovima. Koje blago bilo tamo sunce ti. Hiljade i hiljade stripova od kojih za pola nisam ni cuo.

 

1487287_10202863417536764_564740099_n.jpg

 

Jel to u skorije vreme objavljivano kod nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edicija Gigant, valjda će sad izdavati određene team up-ove u tim terminima... Tako su nesto bile najave ako se dobro sjecam (nisam sto posto siguran), znam sigurno da je Zagor Gigant vec ugasen zvanicno.

 

...A mislim da će i Dilan Gigant uskoro, ako već i nije objavljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ово прочитао иако сам скинуо одавно скен.

Кажу да је кршина од епизоде.

 

Citao sam odavno. Jeste krsina, a tako je obecavao duet. Vise akcenat na jebacke poduhvate ove dvojice i to ko je kome devojka. Nesto tako. :bigblue:

 

A Nejtan i Marti su pravi dream team. To moram da overim.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Citao sam odavno. Jeste krsina, a tako je obecavao duet. Vise akcenat na jebacke poduhvate ove dvojice i to ko je kome devojka. Nesto tako. :bigblue:

 

 

Šta sereš tu.uopšte nije takva epizoda.sećam se ja tog stripa,to je crto neki što je crto trapera kera,i ima neke veze sa ljudima u crnom ili slićnim njima iz toga odakle beže.a skynet je organizacija,koja se pojavljuje u starima zagorima,i ovde je pravljena konkcija da je možda martijev praded bio jaran sa zagorom.

 

 

jel se seća neko stripa yupi stars?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...