Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Silver Surfer aka Norrin Radd je jedan od glasnika prozdiraca svetova Galaktusa . Izvor njegove moci je to sto mu je Galaktus kada ga je iz obicnog coveka ?! tj vanzemaljca proizveo u svog glasnika dao frakciju svojih moci , oko procentaze tih moci takodje mozemo debatovati ...

 

Izmedju ostalog njegove moci su Kompletna manipulacija materijom i energijom na planetarnom nivou,mogucnost da se pomocu svoje daske krece brzinama mnogo puta vecim od brzine svetlosti , moze svoju fizicku snagu da poveca gotovo do beskonacnih nivoa , nije mu potrebna hrana , voda , san , imun je na temperaturne ekstreme , i na razne vrste radijacije , njegova cula mu omogucuju da vidi i cuje i oseti stvari svetlosnim godinama udaljene od njega samoga , moze da zarobi bica u svoju dasku , moze da ispaljuje energetske zrake iz sebe , ima ogranicene telepatske moci ... mislim da je ovo za sad dosta , jednostavno bi iscrpeo supermenove zalihe sunceve radijacije ili bi stvorio kriptonit , ili bi ga jednostavno zarobio u svojoj dasci ... silver-surfer-vs-superman.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam sinoc prvi Naruto i prvi Uzumaki u izdanju Darkwooda.

Naruto je, ako ste gledali mangu, identican. To mi se i dopalo, crtez je dobar, prica u prvoj svesci prati recimo prvih 4-5 epizoda mange.

Kada je Uzumaki u pitanju, jos nemam neki definisani stav. Gledao sam taj film ranije, crtez je odlican, prica isto ali ne znam sta oni tu mogu da prosire toliko. Za sada prica prati film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Svi americki akcioni heroji sada su ruski. Crno se pise Amurici.

 

Otkud to znaš?jer zato što su ti metali nećijega crnog?a oš probaš moja muda,čim se zaznoje postanu amurići,a mirišu na san sa sexom.

 

Galaktus je kurac na biciklu u poredjenju sa svemocnim Vladimirom Putinom.Samim tim,i njegova desna ruka je neuporedivo jaca.

 

url-28.jpeg

 

Diskusija zavrsena.

 

Drko ti je?

il si ti njemu,er pazi,on ima amurići pojas u karateu, i zna kate da baca ko konfete.puši mi ga,ti što si razjebo oroz i otero prvog pevaća...a dećko pevo ko ciganski slavuj,što je i bijo...cigan.al ne znam dal je navijo za zvezdo,ovo pretpostavljam odnosi se na etnićki.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud to znaš?jer zato što su ti metali nećijega crnog?a oš probaš moja muda,čim se zaznoje postanu amurići,a mirišu na san sa sexom.

 

Neka ja bih preskocio to. Nego da te priupitam otkud ti ponovo ovde. Da se nisi razveo pa sada opet imas lufta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

puši mi ga,ti što si razjebo oroz i otero prvog pevaća...a dećko pevo ko ciganski slavuj,što je i bijo...cigan.al ne znam dal je navijo za zvezdo,ovo pretpostavljam odnosi se na etnićki.

 

Ja izmislio Oroz,ja odrzavao Oroz,ja razjebao Oroz...prirodan tok stvari,moze mi se.Nosi slavuja,pa neka ti pevusi jutarnje serenade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Neka ja bih preskocio to. Nego da te priupitam otkud ti ponovo ovde. Da se nisi razveo pa sada opet imas lufta?

 

Ja će se razvedem kad ti budeš našao taštu rotkinju.

Vratijo sam se, jerbo me nešto svrbelo u predelu jajadi kad vidim kaka se sve govna skupljaju po forumu,pa da malo profiltriram ovi septik.

 

Nego,ko ti je ovaj cigan na profil slici?

 

Ja izmislio Oroz,ja odrzavao Oroz,ja razjebao Oroz...prirodan tok stvari,moze mi se.Nosi slavuja,pa neka ti pevusi jutarnje serenade.

 

govno jedno.arogantno.reci to siladji ćabi,on spava na dormeu.

Edited by Razbijač-NAAĆI
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj ganci je u stvari Turcin. Zove se Kemal Sunal i najbolji je njihov komedijas svih vremena. Kazu matori Turci da kada se pusti film Kemala Sunala vikendom na TV-u niko u Turskoj ne izadje u grad. Svi ostanu kod kuce, pozovu drustvo i placu od smeha satima.

 

Naleteo na njegov film letos u Turskoj. Trajao 2.5 sata i iako nisam ni reci razumeo plakao sam od smeha. Lik je kao nas Ckalja sa primesom Ljubise Samardzica Smokija.

 

 

muj9b.jpgClFjiZj.jpg

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesu li te price iz ovih ogromnih stripova u stvari samo gomila starih prica onako nabacanih? Ja videh samo deo Martija koji je neko skenirao i vidim da sam price vec citao i imam ih na kompu od pre Isusa.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...