Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Bio sam u Privremeno Okupiranoj Krajini par dana,i u prodavnici nekoj naletim na komplete Zagora i Dilan Doga,3 komada u pakovanju za 3 eura.Pokolj sam napravio,sve sto su imali sam uzeo.Jedno 40-ak Zagora i 20-ak Dilan Doga.Dobre su im epizode,ali je Veseli cetvrtak mnogo bolje odradio koricenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,mogu ti reci da jesam. :haha: Godinama nisam kupovao niti citao stripove,ali eto sada se vracam polako.

 

Sajam cu nazalost propustiti,nemam vremena da ga obidjem.

 

ВЧ има бољи превод ако ништа друго. :bigblue:

Нарочито код ДД:

 

Definitivno.Pogotovo su Grucove fore i provale mnogo bolje.A i rekoh,koricenje je dosta kvalitetnije u nas.Generalno su nasa izdanja bolja.

 

Prosle nedelje sam direkt od VC narucio neke naslove (oni u Darkvudu polovinu nemaju,kurtoni),i oni mi polovinu pogresno poslali.Ja ih iscimao,i te pogresno poslate mi ostavili i za dz mi poslali ove koje sam zaista narucio.Odgovorno,svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени тако слали пар пута.

Јбг, кад оставиш гомилу кеша, стекну поверење. :)

 

Pa ja sam sada prvi puta porucio,pa su mi tako poslali.Nisam platio nista,vec mi sa stripovima poslali predracun i uplatnicu.To rade bas zbog toga sto im se desi da zajebu porudzbinu,pa da ne platis nesto sto nisi narucio.Svaka cast,maksimalno korektno od njih.Ja sam im od sada definitivno stalni kupac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...