Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Од првог броја, тврде корице, 3 у 1.

2100 без попуста.

 

Jesi video ili znas mozda kakva je MM debeljuca?

Jel ima onih tekstova na kraju?

 

Kakva je to DD debeljuca?

 

To je sjajno izdanje, jeste da je malo skuplje, ali je sve u vezi njega odlicno odradjeno.

Must have ako si zagrizeni ljubitelj DD-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam juce Magicnog Vetra i Ken Parkera i ne svidja mi se kako su nacrtani. Pricice su ok, ali crtanje je bas truba.

 

Ko je da je ono moze da nacrta svako ko je ikada imao i malo smisla za to. Detalji nula, sve nesto zamrljano i ne postoji nista dobro u svemu tome. Isto i Ken Parker samo jos dosta gore.

 

Cini mi se da je taj Milazzo. Nije mi broj pri ruci.

 

originalslika_Magicni-vetar-broj-5-Whopi-20562409.jpg

 

Ko mu jebe mater? Ne zna ni on ko sam ja. Moj brat crta od njega bolje bar 1000 puta. Idem sutra kod njega i zamlocu ga da nacrta Kena Parkera i neku scenu da vidite sta je crtac. Uzecu neku iz ovog stripa sto sam kupio pa da uporedimo.

 

Evo stigoh kuci i vidim crtac Berardi & Milazzo, a Magicni Vetar crta Mastantuono.

 

Moj buraz je najjaci crtac koji postoji tj. cije sam radove video. Sa 8 godina on je vec prevazisao Esse Gesse ekipu i presao dalje. Ceo zivot je crtao Bonelijeve stripove kao i Marvel i pravio i svoje ludacke kreacije pa cak i mene u strip ubacio.

 

Čekamo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko da mi pomogne i da mi kaze koliko je ukupno izaslo brojeva Konana varvarina?

 

Ako neko ne zna koji tacno u pitanju je ovaj serijal

 

http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=90985067.jpg&res=medium

 

Kada smo vec kod njega znate li koliko ima brojeva i ovog serijala?

 

http://i405.photobucket.com/albums/pp137/Sule63/STRIPOVI/KONAN/konan-saga-broj-6-decje-novine.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Dylan Dog superbook,sta je to?Vidim da ima i po tri epizode,ali na 130 strana?!?

 

Буде једна дужа епизода из неких специјала, гиганта и тако то. Углавном ван редовне серије и неке кратке епизоде по 5-6 страна. Уме да буде доста добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...