Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

ne interesuju me americki stripovi... sve ideje su iznosene a imena debilna:

-spiderMAN

superMAN

actionMAN itd.. pa mogu i ja da nacrtam nekog nabildovanog lika i da ga nazovem..recimo... jebemtimaterMAN? :ph34r:

po meni su mange najbolje-ima zanrova kolko oces i ima ih koliko ti dusa oce. na jedno ime izadje bar deset mangi i sve razlicite price.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne interesuju me americki stripovi... sve ideje su iznosene a imena debilna:

-spiderMAN

superMAN

actionMAN itd.. pa mogu i ja da nacrtam nekog nabildovanog lika i da ga nazovem..recimo... jebemtimaterMAN? :ph34r:

po meni su mange najbolje-ima zanrova kolko oces i ima ih koliko ti dusa oce. na jedno ime izadje bar deset mangi i sve razlicite price.

Čisto neznanje. Živa bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је Бели Пут најавио. Једва чекам.

batman-arkham-asylum-graphic-novel-mint_120705023438.jpg

 

А што се тиче манге и америчког стрипа, увек сам за Амере. Вочмени, Син Сити, 300, Мрачни Витез, Лига Изузетних Џентлмена су неки од најбољих стрипова свих времена. Да не помињем Хогара који је по мени најбољи стип свих времена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne interesuju me americki stripovi... sve ideje su iznosene a imena debilna:

-spiderMAN

superMAN

actionMAN itd.. pa mogu i ja da nacrtam nekog nabildovanog lika i da ga nazovem..recimo... jebemtimaterMAN? :ph34r:

po meni su mange najbolje-ima zanrova kolko oces i ima ih koliko ti dusa oce. na jedno ime izadje bar deset mangi i sve razlicite price.

Dobro,mangama svaka cast,pokrivaju se moguce zanrove,to stoji.

Ali gresis sto se amera tice.Nije svaki americki strip superherojski strip.A nije ni svaki superherojski strip akciono praznoglavo sranje.

Imaju i amerikanci sijaset drugih zanrova ali nisu svi nazalost(ili na srecu?) toliko zastupljeni kao superheroji.

A i sto se superheroja tice,eto procitaj Watchmen sto covek pomenu,totalno drugacije od svakog drugog superherojskog stripa.

 

Btw. danas sam imao odbranu maturskog iz engleskog na temu istorije stripova. :D

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слабо се разумем у Загора. Какве су ове епизоде?

Од досадашњег ОПа убедљиво најлошија је прва са оним елфовима или шта су већ. Остале су биле доста добре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdavačka kuća KOMIKO vam sa ponosm predstavlja Srednjovekovni zamak legendarnog Harolda Fostera:

 

koricezanet.jpg

 

Posle Princa Valijanta, najvažniji i najduži strip Harolda Fostera, nastao kada je autor bio u kreativnom naponu svojih snaga. Panoramski prikaz života dva mladića u zamku u Srednjem veku - uz opsade, lovove, ratove, krstaške pohode, ali i sitne životne radosti i nestašluke, i sve ostalo što je činilo život u tim burnim vremenima.

 

Tehnički detalji su sledeći:

 

- tvrdi povez, sa omotom

- papir - 150 gramski kunzdruk

- 72 strane

- povećani A4 format

- ćirilica

- tiraž - 1000 primeraka.

- izdanje je kompletno, imaće dve table više od starog izdanja, iz kojeg su neki kadrovi izbačeni a neki odsečeni

 

Kao što verovatno već znate, pomenuto "staro izdanje" je iz 1989. godine, album Marketprinta. To je do sada bilo jedino izdanje u ovom delu Evrope.

 

Promocija ovog izdanja će biti održana 2. jula na međunarodnom festivalu stripa u Kragujevcu, sa promotivnom cenom od 1100 dinara!

 

Evo i slike omota za knjigu:

 

omotnicazanet.jpg

srednjovekovni3dzanet.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам покупио мање више све што сам хтео од њих. Само ми је криво што нисам узео коричене Вочмене. Много имају страница за меки повез и зато се ломи много док се чита. Мада би могао оба Хелблејзера да узмем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...