Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Evo,da vam ćika peca da recepat,ja sa gojaznošću problema nemam.ćisti mišići krase moje seksualno izvajano telo,bez dlaka i kovrdza.

Znaći:

 

Ja svako jutro popijem tri zumanca od domace koksi jaja,

uveće pijem oko pola kila mlaka

hranim se pršutom,belim mesom,i svaki obrok sadrzi ribu,

osim soka od jabuke i pomoradnze,sve drugo izbegavam

od voca najviše jedem jabuke,pomorandze i grozdje.

hleb,krompir i musaku izbegavam.

pasulj izedam,ali klot

paradajz,zelena salata i spanać,takodje su deo moje ishrane.

kuvana jaja,jaja na oko i majoneze,ćipsove i ćokolade izbegavam.

kalorije sagorevam vezbama,koje upraznjavam pre i posle posla.

sex je takodje bitna hrana,za psihu,telo i duh,i to upraznjavam mnooogo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

U Subotici na prozivci ima dobra pekara,ali sve osim bureka,mislim kora je dobra i to...ali sir,izgleda ko da su se pekari skupili i posvršavali pa od toga napravili sirnu smesu.ne znam ko jede burek njihov,ali kroAsani,kifle,pogacice i leba su dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Face Of Melinda With Blackened Hair: Ма свe тe собне справе за мучење могу само да послуже привремено (док трају ове кише нпр.) али ниједна не треба да буде трајна замена правом бициклу, трчању, трбушњацима на вратилу (ухватиш се за вратило и онда подижеш ноге што више можеш - најјача вежба за трбушњаке, btw), пливању и теретани (због разноврсности справа за вежбање којих нема у кућним условима).

 

А то за псе који јуре за бајсевима, то је посебна прича... Мене су буквално два пута пси ОБОРИЛИ са бајса, загризли ме за тренерку, ја изгубио равнотежу и ћаолина... Тако да сад имам фобију када бајсем пролазим поред чопора паса. Нешто размишљам да следећи пут понесем неку бејзбол палицу за сваки случај, мада не би могао да ударим животињу па да ми је, не знам ни ја шта, згрешила.

 

 

Slazem se za sprave ne treba da budu one jedino resenje, ali svakako, pomazu u ovim hladnim danima da se ostane u formi. Eh da mislim i da su latino plesovi dusu dali za noge i struk i pozadinu, toplo preporucujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da je nama na NGBD lako. Gde god se okrenesh sirokih i dugackih ulica koliko volish, mozes da trcis gde te volja. samo izadjesh iz zgrade i udri.

U centru dok se ti izvucesh na reku ili park treba ti sto godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za sprave ne treba da budu one jedino resenje, ali svakako, pomazu u ovim hladnim danima da se ostane u formi. Eh da mislim i da su latino plesovi dusu dali za noge i struk i pozadinu, toplo preporucujem ;)
Наравно, плес је закон! Мада ја немам баш лепа искуства јер раније кад сам ишао на часове плеса мени је сваки, али СВАКИ пут, партнер била нека супер дебела ортакиња дупло тежа од мене која би ме изгазила и изгњечила к'о палачинку. Још кад инструктор пусти неку "жешћу" ствар (типа ча-ча-ча) осећам се као да сам у боксерском рингу а не на плесном подијуму... Који треш. Е да, вожња ролера буквално РАЗВАЉУЈЕ цело тело! После 20 минута вожње сам гола вода, колико се ознојим.

 

Kapiram da je nama na NGBD lako. Gde god se okrenesh sirokih i dugackih ulica koliko volish, mozes da trcis gde te volja. samo izadjesh iz zgrade i udri.

U centru dok se ti izvucesh na reku ili park treba ti sto godina...

Јао, ја бих се сморио на таквом "терену", превише ми је све то некако равно и монотоно. Мени је овде на Планини Церак скроз кул. Кошутњак шума, стазе за вожњу бајсева, базени, терени за све могуће спортове, сала за squash... све у кругу од 2 км, душу дало за рекреацију. Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, плес је закон! Мада ја немам баш лепа искуства јер раније кад сам ишао на часове плеса мени је сваки, али СВАКИ пут, партнер била нека супер дебела ортакиња дупло тежа од мене која би ме изгазила и изгњечила к'о палачинку. Још кад инструктор пусти неку "жешћу" ствар (типа ча-ча-ча) осећам се као да сам у боксерском рингу а не на плесном подијуму... Који треш. Е да, вожња ролера буквално РАЗВАЉУЈЕ цело тело! После 20 минута вожње сам гола вода, колико се ознојим.

 

 

Jako mi je prijalo da cujem da se i mushko zali na partnerku jednom, jer u glavnom se zene pate, em vas nema dovoljno, em je pola onih tamo operisana od ritma...

 

;) samo nastavi da idesh na ples, sigurno ce biti partnerki za tebe. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, то је било пре пар година и било ми је страва... све док не почнем да плешем наравно. ;) Али фора је у томе што свако нови ко дође, дође са неким а ја буквално нисам могао никога да натерам да иде са мном јер су сви били у фазону: "Ма какав плес то је геј...".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vratila se s trcanja, stalno idem onim Djindjicevim bulevarom jer je najosvetljeniji.. dal zbog pritiska ili cega ono smrdi na kanalizaciju oko Arene da crknesh! :no:

Onako trchim i disem onaj smrad kanalizacije i osecam se totalno ko nindza kornjacha. <_<

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vratila se s trcanja, stalno idem onim Djindjicevim bulevarom jer je najosvetljeniji.. dal zbog pritiska ili cega ono smrdi na kanalizaciju oko Arene da crknesh! :no:

Onako trchim i disem onaj smrad kanalizacije i osecam se totalno ko nindza kornjacha. <_<

Е, а колико трчиш и којим темпом? Јеси му га дала мало по шпринту задњих 100-ак метара? Ништа без шпринта.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razdaljina koju pretrcim je oko 3km (kaze gmaps 3.2km) i obicno to traje (sve zajedno sa stajanjem na semaforima) nesto manje od 15min.

Ne volim da sprintam, gledam da bude umereni tempo skoro citavo vreme, koliko god je to moguce.

 

Moja racunica kaze sledece - bolje i tako trcati nego sedeti gajbi :)

tako da kontam da ne moze da bude lose :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, само пробај некако да избегнеш та стајања јер ти то никако није здраво за срце (трчиш - стојиш - трчиш - стојиш...). Док ти је црвено трчи око семафора. ;) И пробај да временом повећаш време трајања џогирања на пола сата, то је као најидеалније за рекреативце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...