Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Curetina... :no:

Zadnji put mi je trebala brusilica da isecem batak, koliko je bio tvrd. Cetiri noge ftw.

 

Sisuse to znaci da nije dobro spremljena. Curetina mora da se lepo podmaze pa u foliju pa u rernu na odgovarajucu tempreturu, pitacu kevu, ako te interesuje, bolju curetinu nisam jela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curetina... :no:

Zadnji put mi je trebala brusilica da isecem batak, koliko je bio tvrd. Cetiri noge ftw.

 

Evo zovem te na rucak kad budes u Bg da ti razbijem predrasude prema cjuretini :)

Moj deda je to pazljivo 'ranio i tovio samo za porodicnu upotrebu, mekanije i ukusnije od piletine i mlado meso :pivopije:

 

@ alx

pa pusti decka za pocetak je sve dobro...

 

@ Mita

druze kao zelite napredak mora guzica debelo da se oznoji

radi dok ne crknesh i dalje radi i radi i opet radi u kontinuitetu i svaki dan.. Inace salo ne odlazi...

 

Mlohavi likovi i mlohave ribe.. fuj.. to nekako deluje ko iz groba... Ne moz od njih ocekivati strast nikako...

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

za pocetak je dovoljno :)

za muskarca mora vise :razz:

@ alx

pa pusti decka za pocetak je sve dobro...

ma salim se malo... ;) al opet.. u mojoj srednjoj su devojke morale da rade odjednom po 60 trbusnjaka, o cucnjevima da ne pricam..

al ok, podrzavam svako vezbanje (mito podrska!) :pivopije:

ja sam sad skinula neki pilates..

Edited by alx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse to znaci da nije dobro spremljena. Curetina mora da se lepo podmaze pa u foliju pa u rernu na odgovarajucu tempreturu, pitacu kevu, ako te interesuje, bolju curetinu nisam jela :)

au znam to gledao sam kako keva pravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse to znaci da nije dobro spremljena. Curetina mora da se lepo podmaze pa u foliju pa u rernu na odgovarajucu tempreturu, pitacu kevu, ako te interesuje, bolju curetinu nisam jela :)

Ma bila je i ova meka u pocetku, ali posto ja ne volim da jedem 'tice, stajala je par dana u frizideru. To je bilo za vreme mojih studentskih dana. A znate i sami (ako ste studenti) da se do cetvrtka sve pojede, ostane samo ono najgore. E, curka je u cetvrtak bila kao kamen.

 

Evo zovem te na rucak kad budes u Bg da ti razbijem predrasude prema cjuretini :)

Moj deda je to pazljivo 'ranio i tovio samo za porodicnu upotrebu, mekanije i ukusnije od piletine i mlado meso :pivopije:

Hvala na pozivu, ali ja ipak nekako vise volim curke na 4 noge. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta vi s onim "bolje da ljulja nego da zulja" ? :lol:

 

Imas i punackih snaznih snajki i likova koji nisu mlohavi ali nisi ni "svi u misicjima".

Mlohavi su obicno nezainteresovani za fizicku aktivnost ... Znam ih previshe. Dignu kashiku i smore se koliko je zamorno.. I uglavnom hodaju pogureno. Tezak zivot valjda....

mada mislim da ce Melinda najbolje profesionalno opisati mlohavost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje mlohav stomacic, nego mlohava cuna (sto bi rekla gospoda iz Hladnog Piva) !! :)

 

 

 

Nego....jos malo pa krecu silne slave, nove godine,bozic, razni praznici....sto znaci stalno sarmice, pecenje :wub: .... jao, kako odoleti a ne ugojiti se !! :)

 

 

No....neko pomenu menzu....ma to je zakon za mrsavljenje....pogotovu ako si probirljiv u hrani !! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da se pohvalim da sam uvek imao jake trbušnjake. :)

 

Valjda zato što sam navikao pri ustajanju, radu i ostalom da ih naprežem često i više nego što treba.

Ovih nedelja radim neke vežbice, ali ne za trbušnjake, nego ramena... samo još da se nateram da više jedem, a manje pijem. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve vježbe za ramena? Zanima me.

Malo je zajebano to kod mene, pošto sam invalid i nemam levu šaku.

 

Uzeo sam neki kao rastegljiv lastiž, savio ga mnogo puta i onda samo gurnem ruke kroz to i širim i popuštam.

Pošto je lastiž mnogo puta savijen daje veliki otpor... a uglavnom taj lastiž stavim iza leđa i tako kad širim ruke, rameni mišići se jako naprežu.

 

U principu, počeo sam da radim po 100 komada pre svakog obroka.

Hteo sam i da proverim da nije previše laka vežba i dao sam drugu da odradi i jedva je izgurao 100.

 

Ne razumem se puno u vežbe, pa sam upotrebio maštu i improvizovao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je zajebano to kod mene, pošto sam invalid i nemam levu šaku.

 

Uzeo sam neki kao rastegljiv lastiž, savio ga mnogo puta i onda samo gurnem ruke kroz to i širim i popuštam.

Pošto je lastiž mnogo puta savijen daje veliki otpor... a uglavnom taj lastiž stavim iza leđa i tako kad širim ruke, rameni mišići se jako naprežu.

 

U principu, počeo sam da radim po 100 komada pre svakog obroka.

Hteo sam i da proverim da nije previše laka vežba i dao sam drugu da odradi i jedva je izgurao 100.

 

Ne razumem se puno u vežbe, pa sam upotrebio maštu i improvizovao. :)

Dobra ideja, možda je ukradem :da:

 

Nemam ni ja,radim na kosarkaskom terenu na konstrukciji

Moram da priznam da me ipak malkice mrzi da svaki put kada treba da radim vježbu idem do obližnjeg terena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...