Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

"Grgoljaj" jabukovo sirće. Ako ti treba jači preparat, uzmi punu supenu kašiku sode bikarbone u usta, i na to popi jednu čašu sirćeta :mhihi:

 

ja ovo za gorusicu popijem. malo vode, kasicica sode bikarbone, malo secera da ne bude bljutavo i roknem sirceta i popijem brzo dok jos peni.

U roku od odma sredjuje sve probleme zgaravice, brze od bilo cega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene devojka tako lecila kada sam se onomad prezdrao na nekoj posnj slavi. Mislio sam da cu da majkam. Malo sode bikarbone i ko nov. Od tada jedem pre posnih slava, a tamo se samo smeskam i cirkam nesto.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekrstim se samo kod rodjenog dede na slavi, jednom dok pop peva, da se ne objasnjavam sa familijom, i tu me gledaju popreko sto se ne krstim svaki krug kad pop u pesmi pomene nekog bitnog lika u prici, mada sam par godina izbegao da prisustvujem pojanju, al' ajde, ako im je toliki merak. Inace nikad nisam video popa ni na jednoj drugoj slavi gde sam bio.

 

Zito kad uzimam, koncentrisan sam na to sto radim :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise sam se kao klinac bunio po familiji u antikrs' fazonu, poslednjih godina sam postao boleciv, deda ce jednog dana dumre, veca vajda dok je ziv da mu najstariji unuk napravi merak i ispostuje ceremoniju, nego meni sto ce da bude merak da se ne prekrstim. <3

 

Postao sam pizda :haha:

 

Ono fazon polukrst

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Mogu i krst na bulji da istetoviram, ja znam sta sam :blek:

 

Krstim se i ovako redovno, sve po triput na gomili.

 

Lako je tebi, nit brige nit pameti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa budući da nisi sposoban da uživaš ni na običnoj slavi moja pamet bi ti došla maltene kao ultramegagiga nirvana i ultimativni smisao života

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise sam se kao klinac bunio po familiji u antikrs' fazonu, poslednjih godina sam postao boleciv, deda ce jednog dana dumre, veca vajda dok je ziv da mu najstariji unuk napravi merak i ispostuje ceremoniju, nego meni sto ce da bude merak da se ne prekrstim. <3

 

Postao sam pizda :haha:

 

 

Па леп ти је разлог, има у теби разума и доброте !

Али ти је враг ум помутио 111

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok sam išao u školu, razredne starešine su u dnevnik upisivale ko slavi koju slavu, da bi pravdale izostanke

jedino je rubrika pored mog imena uvek bila prazna

 

war 666

 

 

a da, zdravo sam se hranio danas, odlične su lignje u Fiš baru

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...