Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

Daj ljudi prekinite da serete o homoseksualizmu vise....

...

Tako da stvarno prekinite da serete.

Izgleda da ti je ovo omiljena recenica: Prekinite da serete :mhihi::mhihi::mhihi:

 

 

Znam. Kontam da nikome ispod 13 godina ne bih dala da cita, a ni gleda HP... Mozda prvih 2-3 dela donekle ok, ali ostalo...auh sa svim onim horor stvarima... Jok.

A drugo, da li se neko usudio da slusa soundtrack sam...u kuci? Definitivno spuki :) hahaa

Pa ja sam poceo sa manje od dvanaest da citam knjigu, sto rece LemurDijete ili ti MjetalDijete ili ti Pecepcija princess ili ti Anya, necu da se igwam tako bwe. Jeste spuki :bigblue: probao sam, i to u ponoc, ugasio sam sva svetla... BTW, hvala za peticiju, ja sam je potpisao, i svim drugovima rekao za nju. Predlozio bih svima da to urade, stvarno ima mnogo malo potpisa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe :D

Nije mi omiljena recenica, ali neke stvari moraju da se razjasne, a pogotovo kad dodje neko "toliko pametan" da tupi o ukusu bilo kakvom i bilo cijem. Tu tek ne shvatam kako neko moze da bude toliko glup.

 

Jeste peticija mala, ali sta da se radi.. Sumnjam da ce Rowlingova nastaviti da pise dalje, mada opet kontam ako je promenila 7 deo pred samo izdavanje zasto ne bi pisala i osmi deo posle nekoliko godina...

No videcemo.

Mene iskreno zanimaju filmovi, kako ce knjigu preneti na ekran. Verujem da se ne moze mnogo ocekivati iako se opet deo mene nada da ce bar liciti na nesto i da nece mnogo vazne detalje izbaciti kao sto su to radili u prethodnim delovima...

5 deo mi se svidja film, ali me bas bas zanimaju 6 deo (pogotovo kako ce odraditi kraj knjige) a o 7om mislim da je totalno nepotrebno pricati jer ako se sjebu oko toga.. aaaa... :D

 

Njak, videcemo.

ser ser ser ser hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш те није мрзело да набрајаш...

Reklo bi se... Otkud znam, mozda te neko zna pod razlicitim identitetima :bigblue::mrgreen::mhihi::):D

 

Hehehe

Nije mi omiljena recenica, ali neke stvari moraju da se razjasne, a pogotovo kad dodje neko "toliko pametan" da tupi o ukusu bilo kakvom i bilo cijem. Tu tek ne shvatam kako neko moze da bude toliko glup.

 

Jeste peticija mala, ali sta da se radi.. Sumnjam da ce Rowlingova nastaviti da pise dalje, mada opet kontam ako je promenila 7 deo pred samo izdavanje zasto ne bi pisala i osmi deo posle nekoliko godina...

No videcemo.

Mene iskreno zanimaju filmovi, kako ce knjigu preneti na ekran. Verujem da se ne moze mnogo ocekivati iako se opet deo mene nada da ce bar liciti na nesto i da nece mnogo vazne detalje izbaciti kao sto su to radili u prethodnim delovima...

5 deo mi se svidja film, ali me bas bas zanimaju 6 deo (pogotovo kako ce odraditi kraj knjige) a o 7om mislim da je totalno nepotrebno pricati jer ako se sjebu oko toga.. aaaa...

 

Njak, videcemo.

ser ser ser ser hahaha

Pa, u pravu si, pozdravljam sve sto si rekla o tim tupadzijama, svako ima pravo da cita ono sto mu se dopada. Nadam se da ce napisati osmi deo. A ako u sestom i sedmom filmu preskoce scenu kada se Hari i Dzini ljube, mislim da cu da da izvrsim atentat na reditelje producnte i ostalu gospodu :evil::red::no::mad::da::violent::angry::givemebeer: !!! A mnooogo bi voleo da glumim Harija u sestom i sedmom delu jer mi se mnooogo svidja Bonnie Wright :wub::wub::wub::wub::wub::redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rekoh ko mi preporucio knjigu... :D

 

Ljudi ne shvataju da ustvari najmanje dece tu i ima...

 

 

Ima dece koliko hoćeš, svi smo mi velika deca i obožavamo bajke, jer drukče nam se Hari ne bi svideo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...