Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

Da, bas sam se smejao ali istina je, izjavila je da je Dambldor gej.

 

Negde cuh da je ona vikanka, pa me ne bi ni zacudile ovakve izjave...

 

Nope, izjasnjava se kao hriscanka. Kad vidis da i jebeni carobnjaci slave Bozic, nekako je logicno.

 

P.S. sedma knjiga rocks (za Harry Pottera)

 

edit:

Ah, da, Dambldor gay.. Moguce je sasvim da ga je oduvek tako zamisljala, kako je izjavila na toj famoznoj konferenciji, neki fanovi su nasli 7 nepobedivih dokaza u prilog tezi, ali, opet, nije neverovatno da je to uradila zbog marketinskog plana. Naravno, kao i uvek, iz knjiga to mozes da izvuces, ali i ne moras, u zavisnosti sta ti je po volji. Meni je po volji da o tome ne razmisljam.

Edited by Council A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba pregledati Plato i Mamut po pitanju tih knjiga...Ja se licno nisam interesovala za njih, ali sam se odusevila idejom da ce svih prvih 6 delova izdavac "Evro Giunti" koji je izdao 7 deo kod nas, preraditi i dodati sta je sve potrebno da bude kompletirano kako treba, kao sto su sedmi deo uradili.

 

buaa :D jedva cekam, pa da kompletiram i ja sve! :D

Mamut, bivsi IPS? Hvala. A kolika je cena sestog dela u izdanju Evro Guinti-a?

 

 

Nope, izjasnjava se kao hriscanka. Kad vidis da i jebeni carobnjaci slave Bozic, nekako je logicno.

 

P.S. sedma knjiga rocks (za Harry Pottera)

 

edit:

Ah, da, Dambldor gay.. Moguce je sasvim da ga je oduvek tako zamisljala, kako je izjavila na toj famoznoj konferenciji, neki fanovi su nasli 7 nepobedivih dokaza u prilog tezi, ali, opet, nije neverovatno da je to uradila zbog marketinskog plana. Naravno, kao i uvek, iz knjiga to mozes da izvuces, ali i ne moras, u zavisnosti sta ti je po volji. Meni je po volji da o tome ne razmisljam.

Da, u istom intervjuu kada je izjavila da je Dumbeldore to sto jeste, kada ju je jedan fan pozvao preko fona rekla je : ,,God? And they say I don't belive ine you''. A sto se tice Dumbeldora, nije izricito napisala u knjizi da je gej, stoga ja ne prihvatam tu cinjenicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mogu da pricaju sta hoce za Dambldora, meni on ostaje direktor i najveci i najbolji carobnjak posle Merlina. Heheh :D

 

Drugo *Evro Guinti* ce tek da krene da radi reizdanja prvih 6 delova, jer da se sigurno bilo sta pojavilo - kupila bih to. Ali jos uvek nista. Samo su najavili da ce to uraditi. Ta najava se nalazi u sedmom delu na kraju,ja mislim...Ali opet i kad dodje do reizdanja, moguce da ce nabiti cene. Pa najbolje je malo sacekati i onda kupiti sve :D hihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer neko citao njene knjige "Kvidic Kroz Vekove" "Fantasticna Stvorenja i Gde Ih Naci" i "Price Barda Bidla" Sve se mogu naci u delovima u Hari Poter knjigama, ali su izdavane posebno. 80% profita od tih knjiga ide u dobrotvorne svrhe

 

 

Gde se te knjige mogu nabaviti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Harry Poter-Hari Lončar.

 

Mozda mu je kreatorka u hare krišni, pa se inspirisala da mu da ime hari. ne verujem da mu je to ime dala po hari mata hariju, čak pre,neverujem da je i čula za njega.

 

 

kako je haretovo seksualno opredeljenje, to ne pominju...verovatno jer knjigu najvise iscitavaju deca...pa ne smeju, da im ubiju lepu sliku o idolu, a siguran sam da je furundzija, pa kad ga trse naocare mu se magle od sevdaha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je haretovo seksualno opredeljenje, to ne pominju...verovatno jer knjigu najvise iscitavaju deca...pa ne smeju, da im ubiju lepu sliku o idolu, a siguran sam da je furundzija, pa kad ga trse naocare mu se magle od sevdaha.

 

 

Kako ne pominju? Oženio se sa Džini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harry Poter-Hari Lončar.

 

Mozda mu je kreatorka u hare krišni, pa se inspirisala da mu da ime hari. ne verujem da mu je to ime dala po hari mata hariju, čak pre,neverujem da je i čula za njega.

 

 

kako je haretovo seksualno opredeljenje, to ne pominju...verovatno jer knjigu najvise iscitavaju deca...pa ne smeju, da im ubiju lepu sliku o idolu, a siguran sam da je furundzija, pa kad ga trse naocare mu se magle od sevdaha.

CORPUS DELICTI

harrypotter.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Kako ne pominju? Oženio se sa Džini!

 

ma to je fora. treba čitati izmedju redova. u latino sapunicama likove zovu rikardito, a zove se rikardo. kad ga zovu rikardito, to dobija gay obrise...isto i sa imenom dzin, kao e de si dzini covece bozji, dzini je isto neki gay, koji je samo prividno frajla, dok ne dodjemo do sokantne istine da je Loncar gejsha. pritom ne mislim da grupu istog imena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se proseravate... @Razbijac - nemoj i na ovoj temi... ima savrseno dovoljno tema gde mozete da iskaljavate vasa sexualna opterecenja...

 

 

 

Gde se te knjige mogu nabaviti?

 

Verovatno u Mamutu i u Knezu po knjizarama...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harry Poter-Hari Lončar.

 

Mozda mu je kreatorka u hare krišni, pa se inspirisala da mu da ime hari. ne verujem da mu je to ime dala po hari mata hariju, čak pre,neverujem da je i čula za njega.

 

 

kako je haretovo seksualno opredeljenje, to ne pominju...verovatno jer knjigu najvise iscitavaju deca...pa ne smeju, da im ubiju lepu sliku o idolu, a siguran sam da je furundzija, pa kad ga trse naocare mu se magle od sevdaha.

Brate, ako nisi fan, ne znas nista o HP-u, zato nemoj da ostavljas neumesne komentare na osnovu filmova koje (ni)si gledao(cak se i u filmovima ljubi).

 

Nego jel' hoce neko da potpisuje peticiju za osmi deo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

CORPUS DELICTI

harrypotter.jpg

 

nema oziljak na celu na toj slici, tako da to nije Harry Potter. Ja bi pre voleo da vidim ISTORIJU HOGVORTSA ili CAROBNJACKE ZAJEDNICE ili prvi rat protiv Voldemora. Daleko bi bila ozbiljnija knjiga. Takodje rat protiv Grindelvalda bi bila dobra knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...