Jump to content

Screenshot vašeg desktopa


Baal

Recommended Posts

Style je "Whole Black". Nisam siguran gde moze da se nadje, uploadovao sam ti ovaj koji ja koristim: http://darkstar.darkrevolution.org/pub/tmp/WholeBlack.zip

Wallpaper: http://www.telltalegames.com/samandmax/avatars

Sve ostalo je default :-)

 

Gde da sejvujem temu, da bih mogao da je koristim? :udri:

 

 

I, da. Ove krupne ikonice koje vecina ima iznad Start bar-a, to je Vista, ili moze nekako da se nabudzi i na Xp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arigatoo. Ima gomila ovih widgetsa, u principu mi nista od toga ne treba, sem tih velikih ikonica iznad start bar-a. Pomoc? :blush:

Jos samo da me naucite da postujem slike, tj thumbove, i kul. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bi neko mogao da mi da neki link za onaj Matrix screensaver,ili neki slican, tako sa nekim kodom ili cime vec? I kako se podesava(tj gde treba da ga prekopiram, u koji folder)?

posto nikad nisam menjao screensaver(osinm onih koje imam na kompu)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mnogo lokacija sa kojih se moze downloadovati, a postavljas ga normalno preko Browse dugmeta.... koliko se secam.... u zadnje vreme sam na Mac-u jer sam sprzio PC, pa ne mogu da se setim tacno, ali to je to.... cak stavise, imam taj fajl na PC-u i poslao bih ti ga (orizdinalni, visoka rezolucija, oko 1.30 MB, skinuo sam ga sa sajta koji ne radi vise, davno), ali ne mogu, pa ako neko ima drugi linAk neka mu da... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bi neko mogao da mi da neki link za onaj Matrix screensaver,ili neki slican, tako sa nekim kodom ili cime vec? I kako se podesava(tj gde treba da ga prekopiram, u koji folder)?

posto nikad nisam menjao screensaver(osinm onih koje imam na kompu)

 

Googlaj, mada moras da pazis zbog virusa. Ne moras da znas putanju, verovatno ces ga skinuti kao .exe fajl, pa ce sam to srediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da sejvujem temu, da bih mogao da je koristim? :udri:

Dekompresuj taj zip fail u C:\WINDOWS\Resources\Themes. Posto tema nije "original", trebace ti i "sredjeni" :-) uxtheme.dll. Pretrazi net sa uxtheme, dobices gomilu adresa na kojima mozes da skines razne verzije patchera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...