Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Svidza mi se pirsing...imam nekoliko...bradavica,jezik,uvo,tamo dole....

ali mislim da cu nakon toliko godina da se resim pirsa sa jezikom posto postalo mi je dosadno da ga vadim i cistim jednom nedeljno...ukoliko se cisti 1-2 puta mesecno bilo bi super-ali nije higijenski

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezi me pomisao da mi sipka prolazi bas kroz mesnati deo usne :uhoh:

Kroz istoriju moje trenutne veze se stalno provlacio broj 13, kad sam dodala i 13i pirsing stvari su bile bas lose, od proslog leta opet imam 13 i nije najsjanije pa cu da razbijem to verovatno :) nisam sujeverna, to je samo jedna opservacija kao izgovor za busenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo vecinu ljudi polni organ boli daleko manje nego bradavice. Ti si jebiga ispao ona nesrecna manjina :)

Ko sto vec rekoh meni bol nije draz ali je "zabavno" istrpeti ga kad te ne cima dalje od samog osecaja (nije nikakav strah ni nepoznanica kao kad te zaboli nesto iz cista mira).

 

Vi sto imate busan "polni organ" :) koliko je proslo dok niste mogli opet da imate bezbolan sex? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je relativno...neki kazu da ih najvise bolelo kad su radili nos...ja stojim iza moje prosle izjave haha....isteklo je mnogo krvi...a da ...zavisi i od mesta na kojem se stavlja

Za seksa-oko 3 sedmice...

ali interesantno je bilo kad sam trebao ici u zahod(No1)...hahahaaaaa to su bile dogodovshtine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, vala, ovaj je, moglo bi se reci, i boleo...

 

Jezik, obrva, usi, to je sve neosetno..

 

A ovo onako.

 

Al' nije krvarilo :D Uopste

 

Tako mi se dja :D

 

 

Da dodam samo, ni nos ne boli. I ne krvari, bar meni nije ali cula sam strasne price, u stilu osipi, krvarenje i sl.

Uradila mi je jedna devojka u Sremskoj, Tina

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidim da je sad popularno da se ispod koze penisa uvuce mali valjcic od hirurskog celika i pusti da zaraste unutra. Ona napravi grbu koja daje dodatni uzitak pri sexu :D Znaci taj pirsing ne cepa kondom a devojci dariva uzitak, pogotovo ako ugradis nekoliko komada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

inache, skoro sam gledala u sindjelu prokletom mindjushe za pupak sa lanchicem oko struka

 

i riba me ubedjuje i tip me ubedjuje da to moze da se podeshava a onaj zatvarach je predebeo da bi uopshte ushao u alku dakle moze samo da obuhvati ceo lanchic, ali kaze ona krava crna

 

"ali mi smo to tako prodavali i devojke su to tako nosile letos!"

 

i tako.. na kraju mi je rekla 'izvini' i mislim da je posle ishla da se umije koliko joj je teshko palo.

 

 

cela ova pricha je u stvari neoptreban uvod, hocu da pitam da li neko moze da mi kaze gde to da nadjem a da nije sindjel (i da funkcionishe patent... ako moze... please :) )

 

fala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da ima ih dosta dodjes tamo i trazis latu gledaj kad je on tamo

i porazgovaraj sa njim ne samo da mozes da narucis nego i mozes da dobijes koristan savet u vezi nakita. on nabavlja njima svima uglavnom ne znam za sindjel ali za wigwam i josh neke znam. tako da vidi nesto iskopaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidim da je sad popularno da se ispod koze penisa uvuce mali valjcic od hirurskog celika i pusti da zaraste unutra. Ona napravi grbu koja daje dodatni uzitak pri sexu :D Znaci taj pirsing ne cepa kondom a devojci dariva uzitak, pogotovo ako ugradis nekoliko komada :D

 

 

svaki od po jedno 100 grama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...