Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

dvoumim se gde da stavim pirs

ovde: http://rival-piercing.nl/images/lipwang/im.../medusa_jpg.jpg

ili ovde: http://www.bebeauty.co.yu/images/piercing/usna/Usna05.jpg

 

 

pa sad,ako neko mozhe da mi kazhe par stvari o njima(tips and tricks xD)

bila bih vishe nego zahvalna ^^

 

medusa je lepsa :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ja verujem da se on vise cima iz neiskustva nego sto ima problem.. U svakom slucaju treba da ode kod onog ko ga je busio jer je njegova odgovornost da mu za dz pomogne.

Zanimljivo sto oni na BMEzine nikad nece da objave odgovor na pitanje nekog ko nije iz Amerike (ima onaj deo za savete i pomoc i sl). Ne znam kako samo znaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pa, deo uveta oko rupa je skroz tvrd i boli na dodir, al nista ne gnoji ili bilo sta.. i malko je naduveno.. nemam pojma..

bojim se da ce morati da ti amputiraju to uvo :[

 

tako se pokojnom milivoju stvrdnulo ali sad je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest anitahoyun

Hocu da uradim pirsing ispod oka tj. pirsing jagodice ili anti-eyebrow. Jel ima neko iskustva sa tim? Inace imam jedan na pupku i sve je ok, nisam imala problema sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZASTO????

 

Zato sto to nije mesto kao sto je obrva,nos pupak ili slicno. I svakoga dana ces imati osecaj kao da si je tek stavila,tj.smetace ti. Znam jer je jedna moja bivsa imala takav pirsing,nikada nismo mogli da se poljubimo normalno (hvala bogu na tome) i vecito se zalila kako nije mogla da spava i tako to...

 

uostalom,kladim se da 95% ljudi misle da je to smesan i jadan pokusaj za razlikovati se (opet iskustvo preko bivse),tako da ti zbog ovoga ne bi posavetovao. Ako ipak to uradis,bice da si veoma glupa. Bez uvrede! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto volim dobru generalizaciju s vremena na vreme :D

 

Jeste da pre svakog pirsinga treba razmotriti PRO i CONTRA ali ako procenis da ga jache zhelish nego shto ce ti smetati onda ok, izvadis ako propadne pa mazes nesto protiv oziljaka i nikom nishta. Reci da je neko ko zna cinjenice GLUP je ... glupo? Glupi ljudi odu na najpopularnije mesto i ne raspitaju se nishta pre toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest anitahoyun

Meni se bas na tom mestu svidja i nece mi sigurno smetati. Samo sam htela da znam jel nekome uspeo da se odrzi taj pirsing duze od 4 meseca??? I takodje da li imate neku preporuku kod koga da ga uradim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da zamislim da nekome ne smeta sto mu je kapak duplo tezhi i ima 1.6mm shipku koja mu se trlja o oko.

sad kad si ti to rekla, kapiram da ce se javiti neko da kaze kako smo jadni i primitivni... i kako je to ne samo lepo nego i korisno jer moze da place i zatvorenih ociju :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...