Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

@Villhemina: ti ili seres ili nemas normalnu mindjusu, da izvines :)

Alkica ne moze da ispadne, ne moze ni sipkica. Moze da se otkine alkica ako je captive ring pri cemu bi ti razjebala usnu, a sipkica moze da se odvije al to ako ti decko rotira ko propeler dok se ljubite a ti drzis zubima drugi kraj.

Dakle, sta si zapravo htela da kazes?

да је много луда и брза?:) а да дечко билдује језик.ето укратко хаха :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Villhemina: ti ili seres ili nemas normalnu mindjusu, da izvines :)

Alkica ne moze da ispadne, ne moze ni sipkica. Moze da se otkine alkica ako je captive ring pri cemu bi ti razjebala usnu, a sipkica moze da se odvije al to ako ti decko rotira ko propeler dok se ljubite a ti drzis zubima drugi kraj.

Dakle, sta si zapravo htela da kazes?

 

Nemam alkicu vec sipkicu, nije "prikacena", takav je model.(?!)

 

Edited by Vilhelmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Thank God: taj pored usta ima ogroman broj devojaka kod nas i najcesce su neke prljave dronfulje pa ono, ako ti takav background smeta... :)

Meni licno je taj iznad gornje usne po sredini daleko lepsi ALI samo ako devojka ima istaknute pune usne. Ne ide da lezi na ravnom plus mora da mu parira puno mesnatih usana :)

Odrzavanje je identicno za sve pirsinge oko usta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nista se nikad ne cedi. ako imas bas izrazene "bubuljice" pune gnoja mozda ne bi bilo loshe da se sterilnom iglicom bocne, istisne uz pomoc 2 stapica za usi a onda dobro namaze hloramfenikol mascu. ali to samo ako je VEOMA izrazena bubuljica tj prakticno samo gnoj prekriven veoma tankom kozhom. Sve ostalo se neguje dok samo ne splasne. Znaci ispiranje rastvorom morske soli, mozda hladne obloge. Ali to je samo prva pomoc, na tvom mestu bih 1) cimala onog ko me je busio za savet ili 2) slikala i okacila sliku ovde za slucaj da ti se cini mnogo gore nego sto jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest amy_dark

Ja sam imala dosta pirsinga, ali ni jedan dugo.

Busila sam nos, pupak, obrvu, usnu,...

Zadnji pirsing sam skinula pre 3 meseca, ali sada se kajem, pa cu najverovatnije ponovo da stavim na usnu i na obrvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me da postujem, jako, ali neka,,,samo ti okreci to samo tako a kad ti se ozledi i upali ima od straha da skines to odma

Cuti to je najgore :) kad se useres a kasno je uvece nemas koga da cimas, pirser zaspao a sutradan ti se cini kao za 10 godina dok ti kozha guta mindjusu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mickeylock
mrzi me da postujem, jako, ali neka,,,samo ti okreci to samo tako a kad ti se ozledi i upali ima od straha da skines to odma

 pa da okrecem ili ne? o_0

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...