Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Razmisljam da li je licemerno s moje strane reci da ne kapiram taj pirsing dok podrzavam sve ostale al jebiga meni je taj pirsing oka u rangu odsecanja delova tela po besmislu. Nije ni neka estetika ni sexualna svrha... Mozda radoznalost i samodokazivanje :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa extremna u smislu neupotrebljivosti :D Da mi se svidja vizuelno verovatno ne bih imala nista protiv.

E da kupila sam najnoviji broj Tattoo & Piercing jer je Goran (Wigwam) bio na naslovnoj kad ono na 2,3 strane intervju s njim i Zhiletom :D Nisam znala da ga zovu Dr.Horror :) Koliko se secam samo implante jos ne rade.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam ni jedan pirsing, nepodnosim osecaj metala u kozi ni na kozi, tako da ne nosim ni najobicnije mindjuse, ali mi je ok kad neko to voli i kada mu to dobro stoji. Sto da ne ;)

To je postao kult, kakve sam sve pirsinge videla... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam jel bas identicna stvar al taj microdermal bi trebalo da bude dermal ancoring tj kao sto se vidi na slici zavuce se pod kozu i samo tako se drzi. Kul je jer je lakse za kozu a i ostavlja samo jedan oziljak kad se vadi... deluje mi prakticnije od surface-a, al nisam sigurna.

@gojko: pa ko sto neko voli da nosi takvu i takvu majicu/pantalone/sminku tako i ovo, svi ukrasavamo svoje telo na neki nacin. Neko pozira neko voli da je sam sebi sexy a da to (skoro) niko ne vidi itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ne mozes to tako objasniti u dve reci, ljudi koji postavljaju takvu vrstu pitanja tipa a zasto se busite nikada nece to moci da razumeju. recimo ovako da ti underground nije samo imidz nego i telo i dusa i misao i zivot, mislim da ljudi koji se buse sa ukusom i znaju zasto to rade ostaju underground ceo svoj zivot, za njih ovo nije samo prolazna faza, pa kao mnogi drugi da pricaju posle e sto sam bio lud kad sam bio mali.

 

 

Inace skinuo sam svo srebro sa resica i stavio dve 3.2 alkice u usi, po jedu sa svake strane mislim da im je obim 18 ili nesto slicno, znam da su ogromne i da sam jedno popodne morao provesti dok sam sisio rupe da mogu da udju, inace svidja mi se ovako, od piercinga na usima nista nsiam dirao znaci sve je tu samo sam se otarasio dosadnog srebra, nekako sam mi je i ozbiljnije i cistije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najbolje je sto na svakih 5 strana neko drugi pita isto pitanje. Koliko se secam Smorock se zarekla u prvom postu da je tema samo za ljubitelje pa je gomila pljuvanja i dalje tu.

 

E to ti je pametno, srebro me sve jace nervira jer kad moram da ih vadim (snimala zube, ispadale mi i sl) vidim da mi je kanal skroz crn pa moram da cistim tankom celicnom shipkicom, gadi mi se vec. Jos treba da smislim kombinaciju i materijal. Inace cuce mi 3 prelepa prosirivaca od 6mm al do sad sam najdalje dosla do 4 i izdeformise mi se uvo (radila na sred resice), mozda bi bilo lepse da sirim onu najblizu obrazu... Ma najbolje je uraditi pozersku foru - nasrafiti disk i praviti se da je prosireno.

A koliko ti treba za 3.2? Meni obicno par dana jer ne zelim da mi se naduje uvo, grozno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vidi u usima sam vec imao 2.5, i ja velim kao bice to sve ok, do duse leva je ucla uz malo sile znas kako mi je jaka koza na usima neverovatno, a desna je i malo krvarila jer sam ja isao direktno nakitom. I onda ubacim malo mindjusu a sa druge strane viri samo onaj navijutak posto sam uzeo tresnjice, nece da ujde ni za lek, i rekoh e neces ga majci, uzmem jedan prosirivac sto imam od uglacane kosti i namazem sa hidrosiklinom i polako, sve vise i vise guram, pa malo napred nazad i tako i za pola sata sam je tako dobro prosirivao da sam ubacio kao u puter ne bi verovala. A bila mi je malo prpa od sirenja imam traume od bradavica no stisnuo sam petlju i sam to uradio. Mislim da ce ovo da mi bude dosta necu ici na 4 jer imaju samo sa malim obimom, a ja volim velike alkice, a da narucujem iz inostranstva ne ide jer su preteske 4 recimo neki obim 18 20 resica bi mi se razvukla a onda bi popizdeo. Ovako mi je super bas sam zadovoljan, i naravno planiram kako cu za scaring, sto kaze moj cale moramo da se spremimo za to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najbolje je sto na svakih 5 strana neko drugi pita isto pitanje. Koliko se secam Smorock se zarekla u prvom postu da je tema samo za ljubitelje pa je gomila pljuvanja i dalje tu.

 

 

Dobro m epodseti evo za neki dan cu da vam pocistim temu :)

a vi slobodno raportujte sta ne valja.

 

...

ne znma je li bilo ovo pitanje.. moguce da jeste..

 

posle 10 godina smorile me mindjuse u usima (narocito ona prica sa srebrom, vidim da je svima pun kufer istog) i sa svakog sam skinula po 5 mindjusa (ostavila po tri) nijedna skinuta nije bila busena kroz hrskavicu, samo stnadardno resica.

 

Kako da odrzavam to "zarastanje"?

Svaki dan kad se kupam normalno operem usi bebi sapunom, narocito obratim paznju na mesto gde vise nema mindjusa, zatim jednom u par dana uzmem mindjusu i polako provlacim kroz rupice (ne celu, samo dovoljno da "izbaci" sadrzaj) da iscistim nakupljenu mast ili sta je vec.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markomrki: a ok ako si s 2.5, ja uvek idem s ispod 1, kolika je vec ona srebrna. Obicno na keca upadne 1.2 posle pola h 1.6 a posle toga pazljivo, metalni prosirivac do 2 pa posle jedan do 4. Do 6 jos nisam uzela planiram neki lep crni ili pyrex. Au ala je komplikovan taj scarring, jel zato sto radis vecu povrsinu ili je tako za svaki? Mislim frka, cimanje i sl.

 

@Smorock: pa nista vise, ocistis ono oksidirano cim izvadis a posle odrzavas cistim (smara kad zaraste pa imas feeling da ti je nesto pod kozom). Samo ako tako cesto guras mindjuse sumnjam da ce da ti zaraste, jel ti cilj da ih nemas ili samo odmaras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok onda samo taj prvi put ocistis (osim ako ti se iz nekog razloga bas dosta skuplja limfa ili sta vec). Nisam radila nista bas od navedenog i zaraslo mi je neprepoznatljivo (2, jedna ima neko mikrometarsko sranje koje se oseca pod kozhom ali se ne vidi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel rade u Wigwamu dermal anchor? :confused: U sindjelu rade ali nemam bas poverenja u njih. Necu da eksperimentisu na meni.

yeah rade implante a ne rade anchor :)

sigurno moze samo ne znam da li vec ima kod sebe adekvatan nakit. ako nema nabavi ti Lata (cvetni trg, drzi tezgu, celav i jedini ne lici na prosjaka :) ) ili porucis sa painful pleasures.

edit: kazes da Sindjel to radi, znaci da moze kod njih da se uzme nakit.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da ali neka se bolje raspita na netu pa neka koji je najboljji nakit pa ako nema ovde neka naruci preko nekoga late na primer ili direktno sa neta, to je malo strpljenja ali je zadovoljstvo nemerljivo. A i taman da ima vremena da se spremi za piercing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...