Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

kod mene je problem to shto moj know-it-all tata misli da se time vratjamo na plemenske zajednice u africi (wtf) jer oni to rade i tako se mi unazadjujemo i bla bla bla bla...obichno tada prestanem da slusham xD

 

da nisu tvoj cale i moja keva nesto u rodu?

 

 

 

Pirsingovao sam bradavice kod SINDJELA u BG-u, Bolelo je..ali sad mi baš deluju ko razjareni bikovi. Hteo sam i kod mene u NS, ali čuo sam da je U Beogradu sindjel najbolji. Razmisljam se da pirsujem i glavić, ali otom potom.devojka me loži na to.moracu se raspitam ko to zna da radi.i gdi može.i koja je cena.ja bi onako malu alku.

 

zjuuuuuuu. ne za bradavice, ja sam za glavic mislila da je samo fairy tale, i da to niko ne radi... O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

zjuuuuuuu. ne za bradavice, ja sam za glavic mislila da je samo fairy tale, i da to niko ne radi... O.o

 

 

 

marija ti si verovatno nova u ovome...idi malo surfuj netom naci ces sajtove koji su prepuni slika i objasnjenja o vrstama piercinga i nacinima negovanja i forumi su dosta jaki. A sto se tice piercinga da je afrikanski paganizam, preporucijem vam da pravo naucite sta je i odakle dolazi body art kojim zelite da se bavite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

umh, da se ispravim - mislila sam da je u srbiji ovo fairy tale, a inace znam, videla sam ja na netu svega i svacega, ali nista kod nas... xD

da se time vratjamo na plemenske zajednice u africi
<- ovo nema veze s poreklom toga, nego stavom... time se necjemo vratiti... ili stagod..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene je problem to shto moj know-it-all tata misli da se time vratjamo na plemenske zajednice u africi (wtf) jer oni to rade i tako se mi unazadjujemo i bla bla bla bla...obichno tada prestanem da slusham xD

 

Pre tačno mesec dana si proslavila osamnaesti rođendan

tj. punoletstvo ... tako da sa svojim telom sada možeš da radiš šta 'oćeš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe. Ćale još uvek ne zna da sam bušio jezik. :P Iskreno boli me dupe šta bi mi rekao, nego se plašim da bih mu skratio život za koju godinu, a skratiti život matorom koji ima 67 i nije tako bezazleno. :(

Tako, da, bar koj jezika, bradavica i sl. ta priča s matorcima otpada u startu. Jedino što je nezgodno, je to što moraš vešto da prikriješ mutavost i slab apetit par dana. I da... pljuge... jedina stvar koju nisam uspeo da batalim tako da je to pravilo malo problema. <_<

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lucky charm: jebiga ja imam monstruozan oziljak na pupku iz istog razloga :) probusis opet pa pokrijes... ili pustis sise preko :) u tvom slucaju - sminka i nista drugo. Mozes da probas po onim kozmetickim salonima sto nude uklanjanje oziljaka laserom, ako mogu strije moze i ovo (neki rade po principu "aktivacije" tog tkiva, da opet postane roze a onda moze da se utice tim kremama protiv oziljaka). Raspitaj se kod strucnjaka ako ti je toliko stalo.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik koji mi je radio i skinuo pirsing nista nije rekao za mazanje, i meni tek sad palo na pamet da nisam mozda trebala..ajoj ubicu se.. MOze li neko da mi kaze jos cime se ti oziljci inace mazu (na vreme), koja krema

Edited by Lucky_charm

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...