Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Pa bas lepo deluje, dobro zarasta :veseli: Jel to na drugoj rupi odozgo neki otok ili je namerno probuseno da se vidi gde izlazi?

 

Btw vrlo cudna stvar... zovem ja sindjel malopre da pitam za bananice duzine 16mm i riba pita za sta ja reko bradavica i kaze "pa to ti je predugo! duze nego za pupak!" :) jeste vazi, ne znam kolika mi je bradavica...

 

Izgleda da ce ipak biti bioplast opet al 1.6 debljina.

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://i156.photobucket.com/albums/t11/zve...MyModID1153.jpg

 

http://i156.photobucket.com/albums/t11/zve...MyModID1143.jpg

Pogledajte ovo i razmislite. Scarifikacija i branding kad zarastu izgledaju nestvarno dobro.

Uskoro ce biti i kod nas!

 

Kako se ovo odrzava dok ne zaraste?Deluje prilicno opasno i podlozno infekciji.I do koje dubine se sece,sobzirom da od toga verovatno zavisi i debljina tj sirina oziljka.Predpostavljam da sme da se radi samo na odredjenim mestima,tamo gde je koza deblja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pricao sam sa par ljudi o tome. Postoje kreme koje sprecavaju bilo koju infekciju

naravno ide se na ceste kontrole. Radi se hirurskim skalpelom i to preciznom rukom do bola, jer mora da se ide do odredjene dubine, ako se malo vise zareze otvara se koza odmah, hirurski skalpeli su neverovatno ostri. Ovakav body art je standard u svetu, kod nad josh nije jer niko josh nema diplomu medicinskog, necu valjda sindjelu da dam da mi nozem sara po telu. Cekacu zile za par meseci da dobije diplomu pa cemo da vidimo!

Edited by markomrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad te boli uvo :lol:

Fora je sto meni pasuje i 14mm ali to mi je knap pa bih uzela privremeno 16 a toga nema pa cu sutra da svrnem do Zileta rekao mi je ipak prvo da pogleda pa onda nakit jer imam frku s nabavkom (jelte nigde ne postoji banana 1.6x16, samo neke ruzne alke i sipkice). Jedva cekam :veseli:

Jel zna neko tacno koja kolicina metala aktivira detektor, mozda je to samo mit kad je o sitnom nakitu rec al ne bih frku na aerodromu :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki je Indijanac isao ispred mene u LA na aerodromu, jebes mi sve ako nije imao bar kilo nakita na sebi.. nema gdje se taj nije izbusio, i to napravio rupe u usima, mozes provuci kokosije jaje.. ee, ali on nije provukao jaje, nego neke dvije sjekire.. cijenim da je imao i dupe izbuseno, i vidi se da je nakit tezi, po nacinu kako mu koza visi s obraza, i usiju i sl. prosao je kroz detektor, nije ni zazvonio. kako, ne znam.

ja isla poslije njega i zazvonile mi zice na sisnjaku :) nish mi tu nije jasno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od onih ¨uobičajenih¨ (za naše prostore) tu su: uši (resica, rook piercing, tragus, vertikalni tragus, industrial, orbital, anti-tragus , vertikalna resica, daith, snug), nos (nozdrve, septum, bridge), obrva (horizontalni i vertikalni), usna (gornja, donja, mladež, beauty mark ili madona, labret, meduza), jezik ( višestruki, pirsing resice ispod jezika, smiley), pirsing bradavica (bilo koji ugao je moguć, kao i višetruki), pupka (takodje nema pravila), ženski genitalni pirsing (nisam sigurna koji se sve rade kod nas pa ću navesti sve: male i velike usne, triangle, horizontal i vertical hood, klitoris, Kristina, fourchette, Princess Albertina, Izabela), muški genitalni pirsing.
ljudi su bolesni

treba nam novi potop

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene opet, bice ravnotezhe :) :)

Inace Prag ima kul salon za pirs ali nije radio (jerbo je bio drzavni praznik a pre toga vikend) pa sam ga ispushila za kupovinu. Videh neki koji radi u centru al u njemu je smrdelo ko na ribljoj pijaci (imali su cak i branding i skarifikaciju u ponudi :) ). Izbor nakita u doticnom cca 0.

 

Potraga za mindjusom se i dalje nastavlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene opet, bice ravnotezhe :) :)

Inace Prag ima kul salon za pirs ali nije radio (jerbo je bio drzavni praznik a pre toga vikend) pa sam ga ispushila za kupovinu. Videh neki koji radi u centru al u njemu je smrdelo ko na ribljoj pijaci (imali su cak i branding i skarifikaciju u ponudi :) ). Izbor nakita u doticnom cca 0.

 

Potraga za mindjusom se i dalje nastavlja :)

 

Trebalo je da skokneš do Wildcata ili da cimneš likove unapred iz Hella (bez obzira na praznik).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam do Wildcata i nije radio :) nemo' me uciti onome sto me zanima :)

Niko nije dovoljno lud da ti za 30 evra dolazi na posao po drzavnom prazniku...

ako to nije hteo ni jedan shop u kojem sam htela da puknem 600e (i rekla im to), onda tek ovi ne bi.

 

@Dead Man Walking: To je skroz normalno, i meni se desilo :) tako sam izgubila pirs na uvetu (al dobro bio je 15. po redu pa mi nije bilo zao), fora je sto kad busis medicinkom tj na pistolj ono steze na neku fixnu debljinu (uveta) i to nekima ne odgovara (recimo ja imam mesnate resice a verovatno i ti, cim ti se to desilo). Zato je najbolje iglom pa stavis odmah mindjusu kakvu zelis :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...