Jump to content

The Elder Scrolls IV: Oblivion


voodoo_

Recommended Posts

Ja imam jedan problem. Onaj kvest Caught In The Hunt. Prvi put kad sam igrao, sve je bilo ok. Sad kad igram, kad ubijem onog orka na kraju i uymem od njega kljuc, ne mogu da otkljucam ona smrdljiva vrata. Moram da preskocim taj kvest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Врата се откључавају из зграде, чим уђеш чини ми се да је са леве стране просторија коју откључаш са тим кључем и унутра има дугменце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врата се откључавају из зграде, чим уђеш чини ми се да је са леве стране просторија коју откључаш са тим кључем и унутра има дугменце.

Jooooooooooooooj, sad sam se setio. Udjem nazad u tvrdjavu i sa leve strane su vratanca sa dugmetom unutra.

 

Hvala ti mnogo. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jbg, mislim da sam to odradila vec. Nisam jako dugo igrala pa sam vec zaboravila sta sam odradila. :haha: Resavala sam gomilu sporednih kvestova, sad sam resila da odradim glavni, sramota sto to jos nisam uradila. :haha:

 

Sad sam se setila da mi je cimer pricao kako je hteo da zatvori sve kapije sto postoje, ali tada jos nije znao da cim zatvoris jednu negde se otvori nova. Pa se tako jedno vreme vrteo u krug. :haha: :haha:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve i da oću ne mogu šifre kucati, ne igram na kompu. :haha:

 

Jedna stvar mi je bezveze, a to je što većina nagrada na side questovima zavisi od levela koji si kad ga završiš. Neke kvestove je zato bolje ostaviti za posle, a nabucati nivoe kroz main quest i fighters ili mages guild...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Andrija Smith :] Ako igrash na Xbox 360 imash u Imperial Citiju nekog lika koji se zove Dorian i kod njega je BUG koji ti mozhe dati dosta para ;) To radi i za komp ali samo za verziju 1.0

 

Jam islim da je to jedna od najzayebanijih misija koje postoje, pored onog s goblinima (impovima, shta li su vec heh i staff of neshto), a i cure for vampirism cu pamtiti do kraja zivota 0_0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ako je neko rešavao neka pomaže, kako da rešim Sanguine-ov quest?

Ja dodjem u zamak u leyawiin ali ne mogu da udjem u onu prostoriju gde večeraju. MOžda da je udrem pre nego što udje u prostoriju i onda da bežim policajcima?

Je l' si se sluzio ovim?

 

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Sanguine

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Andrija Smith :] Ako igrash na Xbox 360 imash u Imperial Citiju nekog lika koji se zove Dorian i kod njega je BUG koji ti mozhe dati dosta para ;) To radi i za komp ali samo za verziju 1.0

 

Jam islim da je to jedna od najzayebanijih misija koje postoje, pored onog s goblinima (impovima, shta li su vec heh i staff of neshto), a i cure for vampirism cu pamtiti do kraja zivota 0_0.

Koja, ta sa tom vecerom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podmiti onog cuvara na ulazu.

Evo uspeo sam iz pete, jbt meni se zabagovala igrica i stražar je ostajao iza vrata. :haha:

 

@ Andrija Smith :] Ako igrash na Xbox 360 imash u Imperial Citiju nekog lika koji se zove Dorian i kod njega je BUG koji ti mozhe dati dosta para ;) To radi i za komp ali samo za verziju 1.0

 

Jam islim da je to jedna od najzayebanijih misija koje postoje, pored onog s goblinima (impovima, shta li su vec heh i staff of neshto), a i cure for vampirism cu pamtiti do kraja zivota 0_0.

Meni je ovo bila do sad verovatna najlakša misija, stvarno nema ničeg zajebanog.

 

A što se tiče baga, ima i onaj za dupliranje predmeta ali neću tako da igram, oću pošteno. :D

Pare se laganica dobijaju, sad ću kupim kuću u Skingrad. :)

 

Je l' si se sluzio ovim?

 

http://www.uesp.net/...livion:Sanguine

Jesam, ali kao što rekoh ona glupost me je istripovala...

 

 

 

Sad malo pravim pauzu od kvestova, lutam po koloviji, mnogo je fino za istraživanje.

Imate tamo skroz jugozapadno baš fino mesto, neka olupina broda i pogled na obalu Hammerfell-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...