Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

  • 1 month later...

Препоручите ми добар програм за вежбање куцања. Куцам врло брзо, али ипак желим да научим правилан распоред и рад прстију.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja hoću već neko vreme da počnem da vežbam, jer desnom rukom kucam samo sa jednim prstom, eventualno sa dva, dok mi je leva manje-više okej.. Planirao sam da izlepim tastaturu raznim bojama kako bih znao gde koji prst ide, jer mislim da bih tako najbrže naučio.. :D Evo ovako nešto: http://www.powertyping.com/qwerty.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из неког разлога, Movie Maker се понаша к'о тинејџерка на елесдију, па не могу да га користим. Скинуо сам VideoPad, пошто је једноставан за коришћење, али ту ми се јавља други проблем - кад кликнем preview у њему, све изгледа како треба. Међутим, кад сачувам фајл и пустим у GOM-у или VLC-у, има тона, нема слике. У чему је проблем? А може и препорука за неки други програм за видео едитовање. Ништа посебно ми не треба, само да правим клипове за Тјуб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пола дана се патим са активацијом мртвог Офиса 2010. Пратио сам сва упутства са Мајкрософтовог сајта за ручно брисање, али неке фолдере не могу да обришем, Fix It tool неће да сарађује, покушај деинсталирања из контролног панела се завршава рестартом. Кад ме не буде мрзело, реинсталираћу систем, да не чучи на диску ништа што је део Офиса.

 

Дотле, користићу Libre Office, па ме занима да ли је неко имао икакве проблеме у раду са тим програмом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Препоручите ми добар програм за вежбање куцања. Куцам врло брзо, али ипак желим да научим правилан распоред и рад прстију.

 

xD

Samo WASD polozaj bre, i munjevite brzine chukanja

 

@Bata: E, to za pdf sam i ja drndao nesto skoro, ne secam se koji program, videcu imam li ga jos xD

 

 

 

Aj me neko posavetuje cime da izvucem audio sa youtube-a, sta je najHvalitetnije resenje? (video sam da je Batin poslednji post pa sam morao jedno slovo da promenim)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, al' sad, cime je najbolje da konvertujem iz video u audio, hocu da zvuk bude isti kao sto je na videu, da se ama bas nista ne izgubi convertovanjem u mp3.

Onda mogu lepo da obrisem glupi video, koji zauzima 1327 MB. :D

Kako to da uradim?

 

opsesija, opsednut sam ja

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...