Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Nisu prakticni, al ko ima uslove... vrh su.

 

I da.. dobra su to kola, posebno do devedesetih... oni oldschool radovi.

 

 

Ja ih volim i imam uslove. Moja garaza, odnosno amfort je 10 X 3 metra i greje se. Znaci mogu skoro dva americka automobila da parkiram unutra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

IDI BEGAJ!!!

 

Jesi li bio na car show-U???

 

 

Nisam bio, planiram da odem sad za vikend. Inace moj brat od tetke je imao Mustanga, ali starog i mogu ti reci da sam odusevljen. Jete da mnogo trosi, registracija je opaka, ali brate osecaj kad sednes i isturiras sa nicim ne moze da se poredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, znas ti onu pricu kad sam palio sesnajom kroz terazijski tunel prema Karaburmi?

 

Drzimo se ja i ortak onako smoreni za zadnje staklo i samo cujemo neki bes s one strane tunela...

 

 

Ja razmisljam naglas :

 

Motor .... Naaaaaaaa....

 

 

Ferrari???

 

 

Ma nema sanse...

 

 

Kad ono:

 

 

Mustang, srebrn, 2005-6 god(naj noviji, retro) spojlercina ko iz NFS-a.

 

Ja samo ispustio vilicu.

 

 

Nego koje godiste bio taj stang ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam statistiku,od 11 najgorih 'luksuznih' automobila 8 mesta zauzimaju americka vozila.Prvi je Jeep Wrangler,H3,Dodge Ram i ostali njihovi sifonjeri.Razlozi su:velika potrosnja,neudobnost,lose primanje komandi,slab odziv volana pri vecim brzinama od 80 km/h sto je za vozila tog ranga prilicno veliki propust...

 

 

Wrangler ni u kom slucaju nije luksuzno vozilo. To je pravo terensko vozilo i naravno da nije besprekorno u voznji pri vecim brzinama. U nekom casopisu su ga bas pohvalili za udobnost i upravljivost, rekli su da je bila iznad njihovih ocekivanja. Govorim o unlimited verziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi nije da sam nesto iskusan vozac, niti da sam se vozio u mnogo americkih kola. Bio je to Chrysler neon i Ford Explorer, i to je to. Udobni su ko fotelje i to je sto se mene tice KUL, kao i attitude koji imaju pojedini ameri. Surovi hc stil.

 

E sad to sto trose kolko trose...

 

JBG, saznacu jednog dana kad budem uzeo Stanga, ako bog da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sta kazete za ovu bembaru?!

 

1994 godiste. presao 170 000km. Full oprema. Koza, klima, bla bla.. 318 coupe, 1800cm3 benzin, 140PS.

Sa doteranom limarijom, koja je ponegde ogrebana me izadje 4300evrica. Ne znam ja sam se primio :D

 

160320082278.jpg

 

160320082279.jpg

 

Sto bi rekao Hatebreeder, pravi auto za mladica :) :)

 

Evo gledam u nemackoj su ovakvi od 2500 do 3500 evrica. Kod nas moze da se dobije i 5500 :) :)

 

A?!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ AGGRESSOR55

 

Pricas li o Luxemburgu ili Nisu?!

 

Za 325i treba malo veci dzep. Dosta veca kubikaza, potrosnja, skuplja registracija.

 

Mogu ja da uzmem 535 benzinac za 3500e. 1995 god. Full oprema. Mrak auto, stvarno. Samo sto nije za moj dzep... :D

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da sam ja na tvom mestu, uzo bih ga samo tako.

 

Međutim, pogledaj aspekte potrošnje i registracije, kolko si spreman na to, pa onda uzimaj ako stvarno jesi...

 

Što bi naš (ljubi ga majka) narod reko : 3 x meri, jednom seci.

 

Mada, sad kad sam video kolki mu je odnos ccm/ konjske snage, toplo bih ti preporucio da ga uzmes. Jednom se živi.

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ja ga nikad ne bih uzeo. Kao prvo star je mnogo, kao drugo za to godiste ta prikazana kilometraza nije tacna!!!! Znaci ne bi me iznenadilo da je auto preslo duplo vise od prikazane kilometraze iz prostog razloga. Taj auto je kao nov kupio neko ko ima para, znaci imao je para i za gorivo (pogotovo ako je kupljen napolju) a oni tamo prelaze oko 30.000 godisnje ili vise. Zatim niko nije mazio i pazio taj auto jer je sportski i grehota ga je voziti penzionerski. Znaci ta masina je sad pred izdisajem i ocanicki vapi za ulaganjima, a svi znamo koje su cene za BMW pa makar i to godiste.

 

Znam, i mene nekad povuce emocija da kupim tako nesto jebacki, ali ipak realnost je nesto drugo. Bolje skupiti jos malo para i kupiti doplo mladji Ford Focus, ali opet sve je to stvar ukusa :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mustang

 

To brate. Napokon jedna podrska! :) Inace, potrosnja njemu nije velika, oko 10l po gradu, 7-8l na otvorenom (ako ga ne cepis). Jbt toliko mi i golf 2 trosi..

 

@ Routasydan

 

Lepo govoris. Nisi prvi koji mi je rekao da je ovj bembari vec uzeta dusa. Ne znam, u sredu idem bolje da ga pogledam. Upalim, provozam. Ako mu je masina zdrava, onda je to to!!

 

Znam da cak za iste a i manje pare, mogu da nadjem dosta mladje automobile. Recimo Bravo ili Alfa `98 god koji su presli do 100 000, ali ali...

 

P.S. Kazu da treba slusati emocije, a ne razum :P:P

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Routasydan

 

Lepo govoris. Nisi prvi koji mi je rekao da je ovj bembari vec uzeta dusa. Ne znam, u sredu idem bolje da ga pogledam. Upalim, provozam. Ako mu je masina zdrava, onda je to to!!

 

Znam da cak za iste a i manje pare, mogu da nadjem dosta mladje automobile. Recimo Bravo ili Alfa `98 god koji su presli do 100 000, ali ali...

 

 

Ne govorim ti ovo onako bez veze, nego na zalost iz licnog iskustva :(

 

I znaci ako ti neko kaze da je Alfa ili Bravo iz '98 presao 100.000 km znaj da je najveci lazov u svemiru i siroj okolini!!!!

 

I tesko ces ti moci da procenis da li masina zdrava i da li je sve ok, cak ni iskusni majstori to ne mogu da procene. ALi cak i da je motor dobar pitanje je u kakvom je stanju sve ostalo, znaci kocnice, vesanja, pumpa.... sve je to dotrajalo i ishabano.

Inace cuo sam za foru kako da se provali da li je auto gitovan i farban, naime ima likova koji se dobro snalaze sa magentom i papirom, to jest stave papir na lim, preko njega magnet i prevlace preko lima i ako magnet svuda ravnomerno ide znaci da nema gita.

 

I moja preporuka je kada budes gledao auto da prvo pogledas brojeve na staklima i dobro ih uporedi. Ako se makar jedan ne slaze ne kupuj ga!

 

Pozdrav i srecno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzimaj ovo ako boga znash...

vidi se nije shminkan,takav je, kakav je...

josh je sa 4 cilindra,manje pucash za reg,a ide o shestak 2.0...

a josh i kupe :wub:

 

ako crkne pravac shabac na bmw kliniku, ima motora ko pleve(za sitne pare)...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...