Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

E pa ovaj SUBARU SVX je jos i licio na zanimljiv automobil:

 

1996_subaru_svx_lsi_lombard_il_92671997988132444.jpg

 

Sve posle toga buaaaaaaa. ..

 

 

EDIT:

 

Ali opet, ne moze ni da se poredi sa ovim:

 

BMW+8-Series+rear.jpg

 

850Csi.JPG

 

bmw_1992-850CSi-008_1.jpg

 

Kakav auto.. . BAVARAC!!

 

W020060320420402181975.jpg

Edited by Nazzgul
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam da vidim ovu najnoviju Imprezu, ponovo su napravili sedan varijantu, malo su se vratili korenima.

 

Inace, ona ima boxwe motor, ali AED pogon. To je u stvar 2 X 2 pogon, nije klasican 4 X 4 .... Tu je Lancer EVO bolji jer on ima pravih 4 X 4 a ne all wheel drive

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Four-wheel_drive#4WD_versus_AWD

 

Ali Nissan GTR, ono je savrsenstvo

 

Pa, video si je na prethodnoj strani, al' se pravi samo kao WRX STI i prodaje u Ameriki i Japanu. Mi će se načekamo!

 

 

P.S. Taman dok skupim para!

:bigblue:

Edited by necropol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, znaci to je to .... ja sam mislio da je to samo neka skica, kako bi trebalo da izgleda .... super je, zaista steta sto Mitsubishi povlaci EVO iz daljeg razboja, ova dva automobila su uvek bila vrh automobilizna, bar kad je rally u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je EVO ruzan. Mali je.

 

 

KAKAV SEX:

 

sstk6.jpg

 

BMW FORUM:

OVAKAV AUTOMOBIL JE NEMOGUCE PONOVITI... NEKA SE DRUGI NE TRUDE!!!

 

--------

 

2011-BMW-6-Concept00.jpg

 

2011-BMW-6-Concept01.jpg

 

Ne mogu da gledam ove slike, poludecu..

Edited by Nazzgul
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ae sabani, nalupajte mi jos minusa, jer ono, i dalje ne verujem da vam se svidja odvratni SUBARU. :udri:

 

Ti japanci, stvarno nemaju osecaj za dizajn! Honda Accord, jedan od retkih japanskih modela koji moze da se pohvali izgledom.

 

Ма о чему ти причаш?

Хронично затрпаваш теме постерима разних бмв-ова и огласима како је овај добар како је онај добар.

Ако мислиш да је бмв савршен ауто вараш се.Дизајн је дискутабилан.

Кад будеш схватио да постоје и други произвођачи аутомобила онда ће те људи схватати озбиљно.Просто не могу да верујем да си ти пунолетан читајући твоје постове.

Што се тиче Субаруа фак оф швабофили(волим и ја швапске аутомобиле ал не треба ићи у крајност)

New-2011-Subaru-Legacy.jpg

 

Nisam rekao da je EVO ruzan. Mali je.

 

 

 

 

Јеси ли седео у њему кад знаш да је мали?

Визуелно мали ауто не значи да унутра нема простора.

Тако једна шкода Суперб има простора унутра као С класа,а споља је доста мања.

Постоји нешто што се зове ергономичност.Ако неко закида на простору а јебе кеву са ценом то је Голф.

Па Фиат стило са 3 врата има више места унутра него Г4.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Sejtan nemoj zezati, pa ja sam germanofil u svakom pogledu, ali volim i Subaru, Mitsubishi, Skodu, Ford (Focus II prvenstveno), Opel (insignija i poslednje dve Astre), Hondu (Accord prvenstveno), Mazdu (troja i sestica) i jos mnogo toga. Svako ima svoj ukus sto je super :)

 

Meni je recimo i BMW lep i vrhunski automobil, jedino sto mu je reputacija (barem ovde) jako losa (voze ga uglavnom celavi seljaci i turbo folk zvezde). Kao sto je recimo Golf 2 dobio jako losu reputaciju (model MK2) jer u Bosni se najgori seljaci (i dan danas) loze na njega i misle da nikad bolji auto nije napravljen :D

 

Recimo, meni je Honda Accord totalno smekerski automobil, limuzina, modernog dizajna, odlicnih performansi, a ti seljaci jos uvek nisu uspeli da je "otkriju" i upropaste joj imidz :)

 

Subaru :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej jeste pogledali onaj sajt o bokser dizelu što sam ostavila?

 

Japanjezi nenormalni, ladno su razvili 'from scratch' kompletan diesel motor, od 1999.na ovamo, i evo sad ga ugrađuju konačno! 'Ladno.. bokser u dizel varijanti... Čekaće još 4-5 godina da se najpre proda ovaj auto što se sad kupuje :haha: a i taman da preleži boginje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam klinac! Mozak mi je totalno detinjast!! Jos uvek ne vidim nista lose u tome. . BMW mi je prelep automobil. Obozavam tu fabriku.. Verujem da vas sve smaram malo vise nego sto bi trebalo, ali avaj! Nose me emocije! JBG.

Da imam kesa, koliko mi treba, odma bih postao BMW kolekcionar. Znaci: osmice, trojke, petice, sedmice, X, bla bla.. sve bih to voleo da posedujem.

 

Sto se drugog dela tice, mislim da bi od 100 random ispitanika (u bilo kojoj zemlji u Evropi!), barem 50% reklo da su najbolja Nemacka kola, dok bi se ostali odlucili za nesto drugo. . Takodje ta nemacka kola bi se konkretno odnosila na: VW/AUDI/MERCEDES/BMW. A to misljenje nije izraslo na granama nego je potkovano dugogodisnjim iskustvom.

U Srbiji, npr, najvise smo se susretali i najvise vozimo polovne, ishabane, nemce, a opet imamo jako visoko misljenje o njima!

 

Sto se tice dizajna, svako ima svoj ukus. Meni je, iako postujem tu industriju, japanski dizajn prilicno los, gorovo odvratan(cast izuzecima tipa Honda Accord, Lancer, Prius, .. ).

 

Mislim, realno, jebes ti perverziju od LEXUS-a, kad je ruzan auto! ;)

 

EDIT:

 

Ae mozda sam preterao za Lexus, nije on tako los (u principu prate, da ne kazem kopiraju nemce), npr toyta ima pun kurac ruznih modela, a najveca je fabrika na svetu.

Edited by Nazzgul
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ortak forestera sa boxer dizelom, baš ću da ga pitam kako ga služi :)

 

Pitaj ga molim te i pošto mu je redovno održavanje? Čujem da Ehom nije tako strašan sa cenama ... bio.

 

I napiši ponešto o motoru, baci koju sliku Suvarka. Eh, Nissan Patrol i Suvarak Forester :wub:

 

 

 

 

Inače ako ima neko da mu treba Range Rover 4.6 HSI 8v 1999.godište, nemačke table, prešao 140.000km, Eur 3 motor na kojem je boljka napukao jedan cilindar, prvi vlasnik kojem je zajebancija da to vari a i hoće nov da si kupi :haha: boli ga...

 

Čudovište otprilike ovako izgleda:

 

5OD-4.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj ga molim te i pošto mu je redovno održavanje? Čujem da Ehom nije tako strašan sa cenama ... bio.

 

I napiši ponešto o motoru, baci koju sliku Suvarka. Eh, Nissan Patrol i Suvarak Forester :wub:

hoću hoću :)

ne znam da li mu je trenutno tu ili u knjaževcu kod ćaleta, ali kad se vidim sa njim propitaću ga sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Рејнџ Ровер и уопштено Ленд Ровер има проблема са клиповима.

Другару је на Ленду помешао уље и воду на 90 000 км.

Бмв исто има проблема са пуцањем главе мотора,највише код серије 525 тдс.

Што се тиче тих 50% људи,кладим се да тај исти проценат људи не уме да наброји више од 5 марки тојота возила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidite to je šumski čovek, moj gazda lovac, i auto je, hence, šumski :haha: dakle ko zna gde se taj sve verao u potrazi za jelenima i divljim svinjama velikih kljova!

 

Pitao je on mene da ja kupim ako mi treba, ali: a)potrošnja, b)skuplja dara nego mera jer je registracija užasna, servis je užasan, kapiram da se ovo isplati uzeti samo nekome ko to već vozi, pa za delove jer su delovi katastrofa skupi; i konačno c)ne znam nikoga ko bi mogao to da zavari a i muka me hvata od majstorisanja i majstora, oću da se vozim i da uživam a ne da popravljam.

 

Svejedno, otvorena je ponuda i dalje, ako znate nekog pitajte, mislim da će ga on na kraju i razmontirati i izvesti u delovima da bi neko ko to kupuje manje carinu platio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Taj tds pravi probleme. Generalno BMW do pojave e46ice, znaci neke '98 god, nije uopste mogao da se pohvali sa dizel agregatima.. Imali su malo drugaciju politiku.. Mada po meni i razumljivo. Fazon, uvek su furali sportske jake masine, a iz dizela se u tom nekom periodu pre polovine devedesetih nije mnoglo izvuci dosta konja, kao danas. Danas gotovo nema velikih razlika u performansama dizel/benzin motora.

 

Ma sto bi evropljani vozili toyotu, kada imaju gomilu sopstvenih kvalitetnih fabrika?! Npr: Zasto bi jedan nemac ili 'talijan kupio toyotu?! Ti japanci su se najvise probili na americko trziste, sto mi opet nije cudno. Jeftiniji su i milion puta kvalitetniji od americkih brendova..

 

E da, malopre sam video Lancer-a. Odlican je. Nije uopste mali kako mi se ucinilo neko vece. ZNaci fazon tu je negde kao honda accord i bmw serije 3. I dalje tvrdim da je za taj kes, od 15 somica najbolji novi automobil koji moze da se uzme. Jedino sto mu nazad treba staviti stopaljke od Evolution-a. Ove standardne mu ne cuce dobro xD

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Routasydan

 

Nema automatski menjac i ne verujem da je realna kilometraza.. Inace izgleda ok.

 

@necko

Ne kapiras me.

Zasto bih ja podrzavao proizvodnju Japana ili bilo koga drugog, ako bih u svojoj zemlji imao fabriku tipa: Ferrari, Mercedes, Jaguar, itd.. ?!

Fazon, odes u Nemacku, 80% ljudi vozi nemacka kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ма дај бре.

Јел ти је по кући бела техника немачка?

Мени је све јапанско,од телевизора до миксера.

Истом том логиком би могао да се води неки јапанац,што би куповали немачко.А што да не?

Сва срећа па сваки просечан италијан има пара за ферари.

Као што код нас сваки просечан србин НЕМА пара за полован југо.За нешто боље не треба ни говорити

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@necko

Ne kapiras me.

Zasto bih ja podrzavao proizvodnju Japana ili bilo koga drugog, ako bih u svojoj zemlji imao fabriku tipa: Ferrari, Mercedes, Jaguar, itd.. ?!

Fazon, odes u Nemacku, 80% ljudi vozi nemacka kola.

realno, boli me kurac za bilo čiju proizvodnju, ako mi se dopada proizvod kupiću ga, bio on japanski, nemački, korejski ili bilo čiji...

kad malo bolje razmislim, jedini nemački proizvodi koje imam su blaupunkt kasetaš u kolima i dva zvučnika... ostalo je sve japan ili koreja... a da, i slovenija :)

edit: i amerika, mada se ipod sklapa u kini ali nema veze :)

Edited by necko

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad cu malo da vas izmracim..

 

Upravo zbog takvih stavova, se nasa zemlja raspada. Nema nikakve proizvodnje, a sto se i pojavi, propadne na trzistu zbog malog tiraza. A nemac ne razmislja tako! Nego prvo vidi i razmotri domace, pa onda sve ostalo.

 

Inace, kad se nesto slabo prodaje onda niska cena diktria i los kvalitet.. pa sve to u paketu ne prodje bas dobro..

 

Mada, priznajem da se ovaj Punto iz KG, prilicno, na zavidnom nivou prodaje, ali mislim da je to vise posledica toga sto ljudi nemaju kesa za bolje.

Edited by Nazzgul
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...