Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

To jeste, ali ja sam čista pa će mi i auto biti čist :D Šalim se, volim bre da lickam kola. Stari ritual nedeljom ujutro, na pranje odmah posle doručka, pijem kapućino i gledam kako joj skidaju štroku sa felni :D milina. Idila.

 

 

Crvena, power red brilijant boja stiže. Ima da čučne ko guza na nošu :mhihi:

 

 

Uf al sam napušila ovoga iz Dunava. Sećate se da sam napisala negde gore da su mi tražili tačne tehničke podatke, koliko KS koliko kW itd... i najpre sam pomislila, ma šta da im odgovaram, a onda malko razmislih rekoh ajd da ne grešim dušu možda je neko nov, pa se uči, pa šta ima veze.. prekopam po Netu, popunim šta mi je nedostajalo (budala) i pošaljem im opet. A oni se javljaju danas i traže, pazite drskosti, tačnu kubikažu (!!!) motora (ono: nije 1.7 nego 1686 cm3). Pa koja mi je to prodaja, kad kupci rade njihov domaći zadatak!! :violent:

Tako sam ih slatko i fino napušila ima da im presedne jutarnja kafa kad sutra otvore mail.

 

Inače 99% idem na Wiener. O njima sam čula iz više izvora stvarno sve najbolje, a i glupo mi je da stiskam sad 15-20 evra razlike kad ću ovoliko para da dam.

 

 

@Feniks - Delta Generali mom najboljem drugu još uvek nisu isplatili potpunu štetu za prošle godine havarisan kombi! Olešio ga je pijani mladunac u gazdinoj bembari, ovaj je mukica preživeo samo zato što iz predostrožnosti uvek kupuje sve sa air bag-ovima, inače ima amneziju tih par sati i do dan-danas... da ne pričam, što je to bio kombi njegove firme sa kojim radi posao, firma trpi već godinu dana voze opremu u nekim snalazećim poluprivatnim varijantama, pored sve muke još mu i promet opao... pa ti vidi...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj ta boja je vrh!!! Svaka cast za izbor.

 

Kada smo mi u septembru kupovali kola iz Soglease su nam preporucili

 

1. Wiener

2. Uniqa

 

Prva opcija je bila jeftinija, ali mi smo izabrali drugu jer je imala varijantu besplatnog slepovanja automobila. Na zalost tek posle smo saznali da je besplatno slepovanje u sklopu osnovne garancije Renaulta.

 

Prilicno su mi tamo nahvalili Wiener, kazu da sa njima imaju odlicnu saradnju

 

Inace ljudi u Soglease su bili jako ljubazni i profesionalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se mnogo dopada i Opelova boja Ultra blue:

 

3244581511_abf02d7a92.jpg?v=0

 

 

Za trenutak sam se dvoumila, i pobedila je crvena, zbog 1. vidljivosti, 2. održavanja (plava je metalik) 3. lično više volim crvenu :wub:

 

 

 

Wienerovi ljudi su toliko profesionalni i tako ažurni da sam ostala bez teksta! :o Odgovoreno mi je na upit bukvalno sutradan ujutro, ono, oko 9, znači bez odlaganja i sa samo jednim potpitanjem. Fantastično.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jedino što se zajebah što nemadoh para da uzem šesnaestice gume al dobro.

Za godinu dana ću da zamenim sve ionako pa će da se stavi nešto lepše.

Ovo je serijski, čelik petnaestica, al je loša slika... pristojno izgleda uživo

 

PA7.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, mislim da i tu gresis jer veliki precnik ga i opterecuje i uzima snagu. Pricao mi je jedan preprodavac na Bubanj Potoku da je imao Golf 5 SDI (koji je inace ultra spor, za penzionere) i hteo da ga ulepsa, ali i ubrza sa nekim ogromnim felnama, tipa 17" i kaze ne da ga nije ubrzao, nego auto nije mogao da predje 140 km/h :D A da ne pricam koliko je o tvrdo, s' obzirom da onda mora da ide ultra tanak profil gume.

 

Znaci 15", stare dobre celicne felnice i vozi. A pogotovo to odgovara karavanu. Recimo, majstor mi kaze da silen blokovi, zadnji, za limuzinu idu plasticni, dok za karavana idu metalni. Bolje sto izdrzljivije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi sad prave tvrde automobile, sto je i normalno. Nekad su se pravili mekani jer je u Evropi i bilo losih puteva, sad kad su svi u Evropi, osim nas, resili taj problem sada prave tvrde automobile koji su time dobili na performansama (bolji ulazak i izlazak iz krvinine, lezanje, upravljivost). Ko je nama kriv sto imamo oranice a ne puteve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма чини ти се, не би то било мало. Наравно да не могла да возиш к'о Сена када га натовариш, али и 110KS је сасвим довољно за угодну, опуштајућу вожњу каравана од 1,5 до 2 тоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, i ja sam uvek mislio da je 110 KS za auto iz C segmenta i vise nego dovoljno, a sad vec razmisljam da kad sledeci put budem uzimao automobil da to bude 2.0 TDI sa 140ks. Ja mislim da je tih 125ks knap za karavan. Da dobro ide, da moze ono da povude lepo. Odlican izbor.

 

Ona Astra od 90 ks je zaista spora i slaba i fali joj snage.

 

Nikad vise auto ispod 100 ks pa makar i mali gradski :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најлепши аутомобил који сам икада видео, а прилично сам сигуран и да је најбољи! Ево заклињем се пред овим људима овде да ћу једног дана бити поносни власник истог. Додуше, вероватно ће то бити 10 година стар примерак, али не марим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da li neko zna gde u Beogradu mogu da nabavim ovaj model plejera?

 

DEH-2200UB

 

DEH-2200UB_reg.jpg

 

 

Isti je govno totalno, imam ga... :violent:

Nije toliko loš, totalni prosek, al' za 80+ jevreja sam očekivao više. Bolje kupi neki Kenwood za upola manje para, nećeš ništa propustiti sa Pioneerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di to ima Kenwood za upola manje para sa USB? Najjeftiniji koji saqm video je 8500 dinara.

 

Inace, onaj FM transmiter nije losa stvar, podesio sam dobru frekvenciju, zvuk sasvim solidan, sljaka lepo, a niko mi nece obijati Bukefala da ukrade uredjaj. Zadovoljan sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm. li ga, kad sam ja pazario mjuzu u novembru, po raznoraznim Tehnomarketima, Novelima i sličnim mega storovima je bilo Kenwooda za 5 i koju 'iljadu. Trenutno ne znam cene, procunjajte malo. Al' da ovaj Pionir ne vredi 80+ evra, ne vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...