Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Takodje isto dobra stvar je privatni avion. :) :)

 

To je najbolja varijanta za cice :D

 

Pala je probna voznja najnovijeg Mondea.Brutalno,nema sta.6 brzina,enterijer vrh,leti kad mu pritisnes gas,200 ko iz picke,mogao jos lagano!

Unutra mesta kolo moz' da igras.

Znaci opaka masina! Lepo je dizajniran novi Mondeo, svidja mi se jako. Od koliko mu krece cena kod nas?

Ranije nesto nisam gotivio Ford, ali sada stvarno rade dobre stvari.

Motor je 2.2 TDCI 155 Titanium

Novi Mondeo imas od 1.6 ,1.8 ,2.0 ,2.2 ,2.5 ,3.0

 

Ja sam pre 2 nedelje opalio jednu u Nivi,visoka je 179,nije udarala glavom u plafon.

 

Da nije malo neudobno u Nivi za tako nesto?

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 20800 do 29000 ja mislim.

Nije neudobno,ima mesta u Nivi sasvim dovoljno za kres.Ja sam visok 182,ona kao sto rekoh vec i nije bilo nikakvih problema.

 

Znate onu reklamu za Chevrolet valjda,kad se uhvati paucina na rezervoar?E meni se desilo nesto slicno na pumpi pre neki dan,zapekao mi chep rezervoara koliko nije otvaran.Sipam za 500 dinara i vozim 5 dana duze nego Nivu u koju sipam za 1000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje za vas. Ja se ne razumem u kola i tako da jbg/

 

U svakom slucaju treba mi najbolji moguci nacin da onesposobim kola sto je gore moguce. U pitanju je Mazda RX-7. Sta god treba uradicu samo da nisu neke ekslozivne naprave u pitanju. :) Ako treba nesto da se sipa u rezervoar ili slicno samo kazite.

 

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da znate da se zbog cica uvek prave izuzeci, tako da je dozvoljeno skrenuti sa teme zbog istih.. A za ove budalastine vec nema smisla. Ima li ista lakse od toga da se nesto rasturi unisti, pokvari sjebe,... ?!? Molim Vas! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje za vas. Ja se ne razumem u kola i tako da jbg/

 

U svakom slucaju treba mi najbolji moguci nacin da onesposobim kola sto je gore moguce. U pitanju je Mazda RX-7. Sta god treba uradicu samo da nisu neke ekslozivne naprave u pitanju. :) Ako treba nesto da se sipa u rezervoar ili slicno samo kazite.

 

Hvala unapred!

 

sto bi neko radio tako nesto? dobar je Rx7, malo je mator ali moze jako lepo da se dotera. naravno, treba za to malo vise novca jbg-a

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi to radio, nesto te je tip koji je vozi gadno zajebo ili nesto trece ? ? ?

 

 

sto bi neko radio tako nesto? dobar je Rx7, malo je mator ali moze jako lepo da se dotera. naravno, treba za to malo vise novca jbg-a

@vas dvoje :) - u auto je ulozeno deset hiljada dolara... maksimalno je doteran... znam da mu je novi motor kupovao itd...

 

Jbg moram da sjebem ta kola kako znam i umem. Privatni razlozi. ;) Samo recite kako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW M-Zero koncept. Nisam siguran ali mislim da nije BMW-ov zvanicni koncept nego je od nekog dizajnera.

2008-BMW-M-Zero-Concept-by-Mael-Oberkampf-Front-And-Passenger-Side-1-1024x768.jpg

ima dosta detalja sa drugih automobil tj. ukradeno.

 

U mom kraju, kada su ovakve stvari u pitanju, samo razbiju staklo u ubace zapaljenu bocu benzina u auto ;)

 

najbolja ideja :rockdevil:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace kada sam vec spomenuo "Molotovljeve koktele" evo da napisem, mozda ce nekoga zanimati kako su nastali. Naime kada je ruska vojska upala u Finsku pri pokusaju da je okupira, Finci su smislili jedan zanimljiv nacin otpora, pogotovo u gradovima je bio zastupljen, naime flasa benzina sa krpicom koja se zapali i onda se ta flasa razbije o okupatorski tenk. Ovim metodom su napravili strasno velike probleme okupatoru, a taj izum su krstili po visokom ruskom funkcioneru alkoholicaru koji je voleo koktele Vjaceslavu Molotovu

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...