Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Danas u novinama izaslo kao Volkswagen na snizenju do 4000 evrica..

 

Brate uzmes peticu za 12 somica.. Haahhaa! Nerealno!! Verovatno su snizeni skuplji modeli..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam da li sam video Touarega koji nije crne boje ... svi su CRNI, tek poneki sivkasto-srebrni.

 

SUV k'o što Staljin reče za ograničene .... dodao bih još i napaljene & mlade džibere. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričao ja sa burazom prije nekog vremena, neki njegov sa posla je kupio ženi tako neko vozilo red Tuarega, X5 ili slično - terenca koji to nije s objašnjenjem "ako dođe do sudara, da mi prežive žena i dijete".

U redu, ali šta će da bude sa te dve tone gvožđa i onim jadnikom za drugim volanom... Mislim, meni je to loša ideja.

 

Mada, moram priznati da sam se zaledio kad sam prvi put vidio Mercedesa R klasu. Crn je bio, i još u mraku, gledam kakav je to tenk parkiran, guma mu meni do pasa. Ali treba imati autoput za to, a ne guziti se po gradu.

 

Nego, o veselijim temama...

Nakon duuugo vremena Ferrari koji mi se sviđa:

 

0155007.4.jpg

 

http://www.tportal.hr/automobili/autozona/...23/0153006.html

http://www.evo.co.uk/news/evonews/222123/f...a-in-depth.html

http://www.autounleashed.com/cars/v/ferrari_california/

 

Nekako su mi oni postali donji početkom '90-ih, kao posljednji model koji se meni sviđa kontam 355, a u međuvremenu, šta je sve bilo, 360, 430, 456, Enzo, F50, sve su mi to ogavni auti, izgledom, jel'te. Fiorano ima nešto, ali mu i fali nešto, a ovaj kabriolet mi se neobično sviđa, fakat ne znam zašto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očito gotiviš roudstere ... ovaj beba ferari nosi naziv California - ko krojen za Švarcenegera.

 

Tvrdi pokretni krov ... hmm, videćemo na šta će to ličiti, platnu sam oduvek davao prednost.

 

A ovo je jedini Ferrari koji mi se zaista dopada:

 

ferrari-612-scaglietti-front-1_97.jpg

 

ferrari-612-scaglietti-sessanta.jpg

 

introduction-03.jpg

Edited by VooDoo SoloSouL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam da li sam video Touarega koji nije crne boje ... svi su CRNI, tek poneki sivkasto-srebrni.

 

SUV k'o što Staljin reče za ograničene .... dodao bih još i napaljene & mlade džibere. :da:

 

ma daj bre,on ima kontrolu proklizavanja,4x4,elektronske blokade i reduktor,3 tone i unutra debila koji vozi...ultimate offroader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, meni je maltene svaka Alfica prelepa - bilo da je dorađivana ili ne!

 

Ovoj sedamdesetpetici je nabacio perverzno opasne felne i pragove - ja sam ovom slikom oduševljen.

 

Sme li se znati u čijem forumaškom vlasništvu je ?!

 

Skidam mu kapu ... :da:

 

 

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih u prošlom obraćanju (a ne volim da gomilam jednorečenične poruke na forumu), ali sad da upitam, da ne bih opet zaboravio:

 

l_6e05dc98c87fc76f8cc294e6dcee5d07.jpg

 

Kako vam se čini?

Alfa Romeo 75, u vlasništvu jednog od članova foruma...

Skoro sam video takvu, samo crvenu i ne nabudzenu, kod mene u kraju. Na prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja slika ili ... ?

 

Đasvi se i meni e46-ica, jedan od najlepših BMW-a ikad.

 

Nego, pošto voli ''kockice'' i bmw - rekoh da mu postujem one silne slike. A da je džiberaj limuzina, to stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...