Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Brate... nemoj to da mi radis...

 

 

Ona mala je mnogo niska cim je dosta niza od pink kupea...

 

Inace, izaso sam sinoc na blaywatch...

 

Da ti pozli koliko zla na jednom mestu :

 

Mercedes:

 

Gl

 

ML

 

S klase

 

ClS

 

CL

 

SL

 

...

 

Audi:

 

Q7

 

A8

 

A5

 

A6

 

A4

 

R8 !!!

 

Sve u vise primeraka osim r8

 

...

 

Bmw:

 

1

 

3

 

5

 

x5

 

X6

 

7

 

6 , m6

 

Sve moguce verzije i godista...

 

 

Ostalo:

 

 

Lincoln navigator

 

Porche Cayenne

 

Touareg

 

Folkice ostale i da ne nabrajamo, kao ni megane i slicne `nize klase`

 

A ribe ko avioni batice...

 

:sick:

 

...

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, izaso sam sinoc na blaywatch...

 

Da ti pozli koliko zla na jednom mestu :

 

 

Bmw:

 

X6

 

kakav je x6 ? jos ga nisam video na nasim drumovima. sigurno je perverzija!

 

Inace kad bi imao mogucnost da biram izmedju Ferrarija i Lamba tesko bi se odlucio,Ferrari ipak ima bolje performanse a Lambo ima daleko lepsi dizajn.Lomila bi se koplja izmedju F430 i Murcielaga...Jednostavno ne znam koji mi se vise svidja

 

Kod mene isti slucaj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Blondie fala sestro,ziva bila 100 godina!!!

 

Nego, jel to V6 ??? Just guessin...

 

@ Triad1 Bila je bela x6 tica, parkirana je bila i video sam samo zadnji kraj. Do jaja je, bar ovako stacionarna, ne mogu da zamislim tek kakva je kad je nagazis..

 

Inace, isprva sam mislio da je x5 jer sam vidjao slicne, otpozadi ima dosta slicnosti s njim, al je krov malo bio pod cudnim uglom, pa sam ipak resio da konsultujem oznaku, video da pise x6 i zapanjio se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sto znam, to je GT. za ostalo me ne pitaj, ne razumijem se pretjerano.

 

 

za sada ima srece sto zivi u vegasu (nevada), pa je sa svim prosla jeftinije, od auta do goriva..

 

da je ovdje u CA, razmislila bi se tri puta.. :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nazgul:

 

Sve do prosle godine 1. avgusta u CG je bio dozvoljen neogranicen uvoz, i kad je u pitanju godiste, ekoloski standard i sve ostalo. Carina je bila nesto smesno tipa 1% i uvezeno je uzasno mnogo automobila a samim tim i cene su jako niske. Prosle godine pricam sa jednim Niksicaninom u HN, covek vozi Passat B5 neko 2000. godiste, kada je lik cuo za koliko se takav automobil prodaje kod nas nije mogao da veruje, mislio je da ga zajebavam. A iskreno mislim da su kod nas automobili uzasno precenjeni, imao uzasno velike namete, carina je katastofa, ali da se ne ponavljam vec sam pricao o ovome......

 

Inace ja sam 2000. godine u Kotoru kupio Golfa II 1.6 benzinca od nekkog pandura, i evo dan danas ga sestra vozi a ja sam mu dusu vadio, Imao sam tri saobracajke, jednom su cak morali da seku 1/3 sasije, ali motor vuce kao besan, ne trosi grama ulja, kompresija do jaja, taj automobil mi je bio pun pogodak. Mada posle mi je jedan drug iz vojske Kotoranin rekao da nikad ne kupujem automobile sa mora jer je kod njih slana roisa ujutru, cesto se desava da more zapljusne ulice, da se voda izlije pa posle ti automobili, zbog soli, jako brzo rdjaju. Na srecu ovaj moj Golf nije dugo vremena bio u Kotoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ono Ford C-Max iza? :redface:

 

Who cares :lol:

 

:pivopije:

 

Pazi 302 znaci broj kubnih inci (5l radne zapremine motora)

 

69 godina proizvodnje..

 

Videh ga pre otp. 2 godine kod vuka i raspametio sam se...

 

Cuje se ko zmaj

 

Ortak kaze da kad ga je slikao u Kralja Petra, da je bila gomila ljudi koja je htela da se slika pored njega , a ne pored neke naj novije mecke npr.

 

To je izazvalo takav kez od uveta do uveta na mojoj faci, kakav samo fotografija moze prezentovati...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, to je licno Pamela, glavom, bradom i sifonima, svratil malo na YUM da lozi mlade srpske metalce ;)

 

Inace kada god vidim Pamelu meni je prva asocijacija Borat i to ona scena kada joj stavlja dzak na glavu .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

blondie, jel' tačan trač da "preko bare" može da se pazari "običan" mustang iz '67 za 300 dolara?

nešto ovako:

mustang1967.jpg

 

p.s. jako je cudan ovaj zeleni mustang sa prethodne strane... ii ga je tip "doradjivao" ili je neka cudna shelby varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...