Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

„Ford fokus“ je jedan od najstabilnijih i najupravljivijih automobila niže srednje klase, ali to ne znači da se na tom polju ne može napraviti još neki pomak. Upravo o tome govori ponuda nemačke firme „Ajbah“, koja se specijalizovala za unapređenje sistema oslanjanja.

Ugradnjom seta opruga „pro-strit-S“, „ford fokus“ se može spustiti za 20 do 70 milimetara, a ponuđen je i čitav niz takozvanih distancijala kojima se proširuje trag točkova u željenoj meri. Nemački tjuneri, naravno, imaju sve neophodne sertifikate za primenu njihove sportske opreme u svakodnevnom saobraćaju.

 

 

-iz danasnjeg Blica-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da ovu priliku iskoristim za jos nesto.

 

 

 

 

ISKRENO SE IZVINJAVAM SVIMA KOJE SAM VREDJAO, UVREDIO i POVREDIO!!

 

 

 

 

 

 

Ne znam zasto je sve moralo da pocne tako bzvz. Ali, koliko vidim sada smo extra ekipa!!

 

 

 

 

 

:pivopije:

 

ahahahahah

da ti ne preti neko upucavanjem pa oces pred boga chist?

ahahahah

ne verujem....

otkud sad to da ti dune na pamet?

 

Bmw 740 felne Breyton, a gume huhhhh 285/30 20" B):wub:

 

btw ovo su kosovske tablice....

 

Photo-0020.jpg

Photo-0021.jpg

Photo-0022.jpg

Photo-0023.jpg

Photo-0024.jpg

Photo-0025.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li je promakao nasim bezbedonosnim snagama da ga ne ukradu, ili je pak uvezen u ovom veku :D

 

Eh kad bi sa tim lepim niskoprofilnim gumama opalio u neku rupu na nasim ultra kvalitetnim putevima, mislim da bi otkinuo i gumu, i amortizer i veshanje :D

 

Moj auto je nekako previse prokleto nizak, ne mogu da se popnem ni na jedan ivicnjak u gradu, vec sam dobro sastrugao karter dole i branik :(

 

Inace gledam cene bembara neko 2000. godiste, moze do jaja lep benzinac da se nadje za nekih 11.000 moracu da razmislim o ovoj varijanti. Jedan komsha mi radi u BMW Alone pa cu ga malo preispitati oko cena odrzavanja i ta sranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad se naviknes da ti je ko meni branik par cm od zemlje a profil gume /40 i /45 onda ti je opushteno....

u pochetku sam i ja drao karter,granu,lonac i branik o ulaze i izalze iz garaza,ivichnjake i kojekakva sranja...

al vremenom se naviknesh znash kako i kuda da idesh a i da izbegavash neke ulice (npr kosanchicev venac)

 

 

..a kod Alone-a,dobar dan koshta 100 jura,pa se tek onda otvara hauba...

zlo koliko deru...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, imao sam ja pre ovoga Mazdu 323f koja je bila uzasno niska, a i sad ovaj auto mo je tragedija nizak, hade branik, nego bre karter je kod Golfa 4 mnogo, uzasno mnogo nisko. Ali navikao sam, sad tacno znam na koji ivicnjak da ni ne pokusavam da parkiram...

 

Ako se odlucim za bembaru videcu sa tom komsom da mi on odrzava privatno djuntu, da ne ide preko tih deraca, ako je ikako moguce. Meni je Audi jebacki auto, ali nije ni blizu kao bembara. Jedino sto nikad ne bih uzimao bembaru stariju od 7-8 godina, tim starim je dusha vec u nosu :D

 

Inace gledam cene Mondea, prosto mi je shokantno kakio je jeftin auto, nije mi jasno zasto, mora da ima neka caka :(

 

Inace sestra hoce da kupi neki veliki porodicni auto koji nije mnogo skup ali ni star i mislim da joj je Mondeo idealan, a taman da ga i ja testiram malo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahah

da ti ne preti neko upucavanjem pa oces pred boga chist?

ahahahah

ne verujem....

otkud sad to da ti dune na pamet?

 

Ne znam, setio sam se one moje svadje (zbog tebe) sa Routasydän-om. Kasnije se ispostavilo da je covek extra lik i izvinjenje se odnosilo prvenstveno na njega!! Zao mi je sto je sve onako ispalo (pocelo)..

 

Nesto sam bio previse emotivan sinoc, pa ispalo izvinjenje..

 

Inace, tu nema nicega smesnog.

 

 

 

 

 

 

 

„Ford fokus“ je jedan od najstabilnijih i najupravljivijih automobila niže srednje klase, ali to ne znači da se na tom polju ne može napraviti još neki pomak. Upravo o tome govori ponuda nemačke firme „Ajbah“, koja se specijalizovala za unapređenje sistema oslanjanja.

Ugradnjom seta opruga „pro-strit-S“, „ford fokus“ se može spustiti za 20 do 70 milimetara, a ponuđen je i čitav niz takozvanih distancijala kojima se proširuje trag točkova u željenoj meri. Nemački tjuneri, naravno, imaju sve neophodne sertifikate za primenu njihove sportske opreme u svakodnevnom saobraćaju.

 

 

-iz danasnjeg Blica-

 

 

Ruzan mi je!! U principu ne volim Ford, a Focusu zameram sto je previse izduzen. To se vidi samo iz "bocne perspektive".

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUuu ljudi, ja se ne secam , al ako sam nekog uvredio, mozemo i na pivo :pivopije:

 

Inace ova josifova bembara najjaci auto, vrh elegancije, ima nesto preterano lepo + elegantno u njenom dizajnu jednostavno...

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tooo matori!!!

 

Od mene dobijas krstacu drvenu, cim me povezes do Ostroga u tom cudu :lol:

 

A mogu da ti nabavim i neki hekler ako ti treba :) ....cisto za ispod sedista...

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok! Zanima me samo serija 3! A ako bih uzimao novi, onda bih morao seriju 1 jer je najjeftinija :) :)

 

 

Ovako nesto :

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=58532

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=58140

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=57691 (BRUKA!! Da imam sad tu kintu, odma bih zvao coveka!)

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=57581

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=56958

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=56208 (LoL) - mnogo kinte, ali je lep u pm.

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=51541

 

 

...

 

 

A kad se zaposlim presao bih na e46 i to je to :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovom shto prodaje ovog trula vishnja bmwa,uzeo bi onu bad look haubu i olupao bi mu je o glavu....

picka ti materina seljachka,to je bmw a ne golf 3 da ga mrshtish....

strashno...

 

 

Cika KURE je kupio bmw-a...

 

1152_3736343466376631.jpg

 

i drugari....

 

1152_3163383939383266.jpg

 

1152_3430303334336139.jpg

 

1152_3635393634396138.jpg

 

1152_3731636463333535.jpg

 

1152_3461323833353139.jpg

 

1152_3265303066363233.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji je mrak, samo ne volim zatamljena stakla :)

 

Kako mi je sad lik uleteo u makaze sa e46-icom. Strasno. Da nisam usporio, lepo bi je zakucao u kamion ili mene...

 

 

A pogledajte ovo:

 

Zasto dati ovde 13somica ili ne znam koliko. Ovo bih kupio odma!

 

http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=33604

 

IMG_1062.jpg

 

IMG_1067.jpg

 

 

Au Brate, ide mi pena na usta. Samo 9000e, a dao bi ga za 8500e sigurno! Jbt toliko ovde kosta dobra tdi cetvorka :)

 

BRUKA! BRUKA! BRUKA!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da je dobar bio ne bi sigurno ulozio 2500 jura...

na sredjivanje (estetiku i tjining) nije ulozeno sigurno...

mozda je bio kroviran,udaran,puko motor i sl...

boga pitaj shta se desilo sa tim kolima....

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo decko je napisao ponesto

 

Podaci:

 

1999. godishte

preshao 143.000km

1900ccm, 117ks

plava metalik boja

registrovan prije mjesec dana (PG table)

manuelni mjenjac, digitalna klima, abs, elektricni siber, maglenke, novi alpina MP3 player u boji instrument table, subwoofer, prednji elektricni podizachi, svjetla podesiva po visini, fabrichki zatamnjena stakla, sive lajsne oko prozora.

 

Autu je uradjen veliki servis - kaishevi, remenice, natezachi kaisheva, vodena pumpa, tempomat, vodena rachva... Na 210.000km se radi sljedeci servis. Zamijenjen je protokomjer. Uradjeno remapiranje ubrizgavanja. Stavljene nove NGK svjecice. Uradjen prednji trap prije dvije nedjelje. Zamijenjen zadnji lonac.

 

Auto je u odlichno stanju (perfektno odrzhavam auto) i u njega je od kad sam ga kupio (prije tachno godinu dana) ulozheno preko 2.500e. U to ne rachunam redovne, male, servise.

 

Sve intervencije su radjene u MP auto i u BMW centar "Grebovic" na zlatici.

 

Auto je u PG i mozhe se pogledati u bilo koje doba dana.

 

Razlog prodaje: iskrsla kupovina drugog, boljeg, auta

 

Cijena: 9.000e

 

Kontakt telefon: 069 88 00 44

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, znam gde je ovaj servis na Zlatici, moj prijatelj drzi vulkanizersku radnju u blizini ovog servisa, kada budem isao u Pg mogu da svratim da vidim na sta to lici.

 

Inace ja sam uvek voleo BMW, ali varijante sa troje vrata i ako budem ikad uzimao bembaru to ce biti sa troje vrata. A ja planiram mog Bukefala da menjam kad otplatim kredit za njega, to jest sledece jeseni, a mislim da cu za novu makinu moci da naguram budzet i do 10.000 tako da ako uspem da nadjem shemu za jefinije odrzavanje mozda i kupim bembaru pravljenu u ovom veku ;)

 

A ova bembara sa Zlatice je verovatno govno neopevano, cudno nije napisao da je menjao i hladnjak jer ga je krteten sigurno slupao negde. Pa ljudi svi smo mi videli kako se tamo voze i cuvaju automobili, nikad ne bih uzeo sportski auto od nekoga iz MNE ;) Izvinjavam se ako je neko ovde iz MNE i ako sam ga ovim uyvredio (al se izvinjavam kao da sam Svetozar Marovic) ali stvarno mislim da se tamo najvise divlja, najvise gine, lupa, najgore odrzava vozilo. Najbolje je kupiti auto od nekoga ko je bogat i ko je immao para za redovno i kvalitetno odrzavanje, a ko pri tom nije neizivljena stoka pa da ga otkine. U Vojvodini ima dosta ovakvih likova ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo offroad zajebancije Hjundai vs Lada :)

Cisto da se vidi ko kosi a ko vodu nosi :):):)

Ortak,drugarica koja je bila moralna podrska koja Ladi nije trebala i ja hihihi

 

http://www.youtube.com/watch?v=rH0yYGNKzZY

http://www.youtube.com/watch?v=JaZpGf8sK14

 

 

Na prvom snimku jasno se vidi gde je Lada parkirana dok se on ubio da ga popne,reduktor nisam imao potrebe da palim.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, znam gde je ovaj servis na Zlatici, moj prijatelj drzi vulkanizersku radnju u blizini ovog servisa, kada budem isao u Pg mogu da svratim da vidim na sta to lici.

 

Inace ja sam uvek voleo BMW, ali varijante sa troje vrata i ako budem ikad uzimao bembaru to ce biti sa troje vrata. A ja planiram mog Bukefala da menjam kad otplatim kredit za njega, to jest sledece jeseni, a mislim da cu za novu makinu moci da naguram budzet i do 10.000 tako da ako uspem da nadjem shemu za jefinije odrzavanje mozda i kupim bembaru pravljenu u ovom veku ;)

 

A ova bembara sa Zlatice je verovatno govno neopevano, cudno nije napisao da je menjao i hladnjak jer ga je krteten sigurno slupao negde. Pa ljudi svi smo mi videli kako se tamo voze i cuvaju automobili, nikad ne bih uzeo sportski auto od nekoga iz MNE ;) Izvinjavam se ako je neko ovde iz MNE i ako sam ga ovim uyvredio (al se izvinjavam kao da sam Svetozar Marovic) ali stvarno mislim da se tamo najvise divlja, najvise gine, lupa, najgore odrzava vozilo. Najbolje je kupiti auto od nekoga ko je bogat i ko je immao para za redovno i kvalitetno odrzavanje, a ko pri tom nije neizivljena stoka pa da ga otkine. U Vojvodini ima dosta ovakvih likova ;)

 

 

Ne znam.. A sta ja radim dvicini? Pa je jos ziva.. Nerealno. Kapiram da se bmw ne moze tek tako unistiti. Inace ako ste skoknuli na link tj forum odakle sam skinuo ovaj oglas, mogli ste da provalite da mu mnogi kazu da ga je cak i precenio.. Znaci kazu da se tamo za 9 somica moze naci 320d koji trosi 7 litara. Hehehe!! Reci?! Znaci ovakvog benzinca preko nekih kombinacija i vezica, verujem da mogu da nadjem za 6-7 somova.

 

Za kupea bi sigurno "bespotrebno" puko hiljadarku vise. Na e36ici mi nekako ne stoji cetvoro vrata, ali na e46 nije uopste lose!!

 

Ono sto je dobro je sto mi u Baru zivi sestric od ocuha, koji drzi auto servis samo za BMW. Lik je bruka dobar mehanicar. Isti mi je malo tjunirao dvicinu. Znaci ako bi mi on rekao da je dobar, ne bi se razmisljao..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...