Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

X5 je perverzija ali ga ne bih vozio.Dobro da ga probam svakako ali ne znam...Nesto me tera od njega

 

A evo MB GLK

 

mercedesbenzglkclass201ue9.jpg

mercedesbenzglkclass201rr8.jpg

mercedesbenzglkclass201my4.jpg

mercedesbenzglkclass201cm8.jpg

 

Jbte bas je dobar.

 

 

 

BMW X6 je monstrum. Mnogo dobro vozilo i iznenadjujuce veliko. Bice popularan kod domacih mafijasa i inostranih bankara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz sve duzno postovanje, ali uloziti u Yugo vise hiljada evra je za mene nevidjen greh i bacanje para, to je kao kad bi babi od 100 godina ugradjivao silikone i podizao dupe. Moze jugo da ima ubrzanje kao Ford GT, ali Yugo je yugo, ja bih radije kupio neki ozbiljniji auto a pogotovo auto koji ne mora mnogo da se sredjuje kao sto je Mitsubishi Evo IX ili Subaru Impreza WRX... ali opet s' druge strane ukusi su razliciti, kao i budzeti tako da svi drugacije gledamo na te stvari.

 

Inace jedva cekam da zapalim u CG na more, imacu priliku da ponovo testiram Mitsubishi Evo IX i ovaj put kacim klipove na youtube :pivopije:

ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne....

ne razumemo se uopshte...

evo ovako...

ovde ne pricham o stajliranju i koje kakvim kich sranjima,nego o pravljenju auta sa setupom za trke...

neko ko se razume u mehaniku i voli da chachka oko kola,i oce da ima trkachki auto a finansije mu ne dozvoljavaju neke zaebane izlete:jugo je idealan auto za njega...

npr pezo 206 da se spremi za trke sa homologiranom opremom ne moz da izadje bez 15-20 000 e

ko se nikad nije vozio u trkachkom autu nema taj osecaj i nece skapirati o chemu pricham,pa makar to bio i yugo za trke...ja sam se npr vozio hondom integrom Zeljka Banicevica (vishestruki shampion jugoslavije,scg itd..) i ne moze se porediti ni sa imprezom,bmw m3,porsheom 944,911... (koje sam vozio ili su me vozili)

 

@ vlaja buraz

auto ti je slatkish...

samo je totalna suprotnost onome shto ja volim...

i eve ti ga Penja

pict4204wy5.gif

btw

onaj shareni opel je uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vlaja - hvala, slika je recimo :lol:

 

I delimicno si upravu za mustange posle prve generacije, ali i medju njima ima nejih zverski nabudzenih, al umeju biti zesce pozerski, posebno one fox body serije kabrioleta iz osamdesetih i pocetka devedesetih.

 

@ Hate :

 

Covece, pogadjas pravo u metu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ vlaja buraz

auto ti je slatkish...

samo je totalna suprotnost onome shto ja volim...

 

btw

onaj shareni opel je uzas...

Što se Zafire tiče, ono, porodični automobil, definitivno nije za, što ti kažeš "od semafora do semafora" već je to za otići na more. Banjaluka je relativno mali grad a ja sam navikao na pješačenje tako da ga i ne vozim po gradu, eventualno za veće kupovine i sl.

A plus, tu je još trauma od 20 godina gledanja (maslinasto zelenog) Juga, sad kad uđem u garažu i upalim svjetlo i vidim odsjaj metalik sivog laka... Nije mi svejedno.

:)

A ja da imam para da biram auto za vozanje okolo... Ali, realno, nemam, pa mi je bolje da ćutim, dok se ne udam dobro.

 

A što se tiče linka sa papagaj Calibrom, dovoljno su ljudi tamo rekli.

Inače se slažem sa tobom po pitanju vanjskog oblikovanja automobila: dobar (metalik) lak, dobre feluge + eventualno skidanje oznaka ili nabacivanje nekih hromiranih dijelova - to je to.

 

Izmjena:

Hvala za sličicu, htjedoh da vidim o čemu se radi, a ako imaš neki video link, trzni.

Neki dan gledah auto emisiju, zaboravih kako se zove, lik je u starog Kadetta kocku uvalio 2 motora od Calibre. I što je najjače, ništa s vana nije radio na njemu. Kadett k'o Kadett. Navodno ima izuzetne performanse, a još radi na njemu pa će da se baci na 402 zajebanciju.

 

@Vlaja - hvala, slika je recimo :lol:

 

I delimicno si upravu za mustange posle prve generacije, ali i medju njima ima nejih zverski nabudzenih, al umeju biti zesce pozerski, posebno one fox body serije kabrioleta iz osamdesetih i pocetka devedesetih.

Pazi, (skoro) svaki auto se može nabudžiti, i sad, pričam samo o spoljašnjosti, jednostavno, te serije Mustanga nemaju ništa od duha kojim zrači original (i ovaj sad).

 

Jeste ovjerili Opela GT? Tekstić o njemu.

Meni je dah zastao kad sam vidio ovo:

http://www.priceofhistoys.com/category/opel-gt/

 

opel-gt-6.jpg

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf gotivim ja te stare opele...

manta,GT,stari kadett kupe...

muscle cars za nas siromashne... :D

 

evo ti finale u mostaru de je penja pokraden,tj pustili su ranije semafor petoshevicu dok je penja josh imao signalizaciju za pozicioniranje auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo GM!!!

 

Nije to nista posebno:

 

Sta reci tek za ovo ????

 

Ludo, a????

 

Ford GT re 600, Re 720 (brojevi oznacavaju KS, a 720 je modifikovana verzija istog modela koja u stvari ima 730ks, verovatno im je 720 bila lepsa brojka... )

 

a kolko je ovaj automobil zajeban za uipravljanje, svedoci i podatak da je jedan od deset postojecih vec skrsen, i to bukvalno tri dana posto je dostavljen vlasniku...

 

rare_ford_gt_crash.jpg

 

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Ford GT sa 720 ks na TV pre neki dan. Znaci fantastican auto, ali ono sto mi se ne svidja je to sto je pravljen po ukusu amerikanaca, odnosno ima samo zadnju vucu. Sta to znaci - pa jako ga je tesko kontrolisati u krivinama, zadnji kraj bezi, proklizava. A inace ta snaga je impresivna, ali sta vredi kad ne mozes da je iskoristis, auto je lagan i bukvalno tockovi proklizavaju pri svakom malo jacem dodavanju gasa, cak i u visokim stepenima prenosa. Mislim da Evropljani rade mnogo bolji posao kada su ovakvi automobili u pitanju, Ferari, Porse i Lamborgini su neprevazidjeni ..... bar po meni, moj ukus.

 

@Hatebreeder: izvinjavam se sto komentarisem tjuniranje i budzenje masina, ipak priznajem da se ja u to ne razumem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck ....

 

Ipak je najlepsi ubedljivo...

 

A to sa zadnjom osovinom ti je stara skola koja se jos uvek primenjuje u industriji superautomobila.

Manje doduse, ali se primenjuje.

 

I dok se nije pojavio vw koji je kupio lamborghinija i primenio 4x4 na superauto, kolko ih je bilo sa tim pogonom????

 

Ne mozes da nabrojis ni na prste jedne ruke, ako ih je uopste i bilo.

 

A ovo mogu da voze samo pravi majstori, a ne svako, zna se da je to bila i prva ideja superautomobila, nije to ferari 430 ili neki slican auto..

 

Ipak je ovo zver...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustang brate, smorio si malo. Svaku sliku koju pustis je Ford Mustang. Sta je to brate?! Opsesija?! Hehhee! Salim se, samo ti uzivaj!!

 

Nego sad ce kod nas da proradi Fiat. Covece. Ja bih mozda uzeo novu Ficku, ako ne bude puno kinte.. cirka 5-8 hiljada..

 

Jbt ovo priznavanje Kosova mi sada deluje kao test od strane Evropske Unije. Posto smo pokazali da mozemo bez zivotinjskih nagona, primaju nas u narucje.. HEhhee!

 

Ja se izvinjavam na off topicu, ali stvarno bi bilo vema glupo da ovu sansu izgubimo...

 

Zasto da se i VW ne proizvodi kod nas?! Kome to ne odgovara?!

 

 

КОСОВО ЈЕ СРБИЈА !!!

 

Борба до КРАЈА !!!

 

Утерамо европи кур*ину до јаја !!!

 

Samo da ti kazem, sta pise u sporazumu sa EU:

 

Clan 135

 

OVAJ SPORAZUM SE PRIMENJUJE, S JEDNE STRANE, NA TERITORIJE NA KOJE SE PRIMENJUJU UGOVORI KOJIMA SE OSNIVAJU EVROPSKA ZAJEDNICA I EVROPSKA ZAJEDNICA ZA ATOMSKU ENERGIJU I U SKLADU SA USLOVIMA UTVRDJENIM TIM UGOVORIMA NA TERITORIJU SRBIJE, S DRUGE STRANE. OVAJ SPORAZUM SE NE PRIMENJUJE NA KOSOVU KOJE JE TRENUTNO POD MEDJUNARODNOM UPRAVOM U SKLADU SA REZOLUCIJOM SAVETA BEZBEDNOSTI UJEDINJENIH NACIJA 1244 OD 10. JUNA 1999. GODINE. OVO NE DOVODI U PITANJE SADASNJI STATUS KOSOVA NITI ODREDJIVANJE KONACNOG POLOZAJA PREMA ISTOJ REZOLUCIJI.

 

Rezoluciju 1244 nadam se da ne moram da objasnjavam. Po njoj je Kosovo ne-otudjivi deo Srbije.

 

Ako ti ovo gore nije jasno, i isti clan vidis kao izdaju, onda ne znam sta da ti kazem. Inace ovaj clan je prihvatio i Kostunica, a sada se protivi istom jer je izgubio vlast!! Toliko!!

 

Inace, ako podrzavas SRS. Onda izvini na smaranju... :) :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo zao sto izgleda Fiat ovde nece proizvoditi vozila iz C segmenta vec samo iz A i B, u C segmentu nije los Stilo ili Bravo, ako je cena niza za carinu koju smo do sada placali i jos neki procenat zbog jeftine radne snage, dok na zalost vozila iz A i B segmenta poput Puna i Seicenta mi nisu zanimljiva.

 

E sad ne bi bilo lose da VW napravi fabriku kod nas pa da se kupi lep automobilcic iz C segmenta kao na primer Golf, Skoda Octavia, Seat leon (kao sto u Sarajevu to imaju sve)

 

Dobro je sto je ovo danas potpisano, vec sam se uplasio da cemo postati ruska gubernija pa voziti Lade i Volge

 

@Nazzgul: prijatelju, onaj moj drugar je inace prodao Golfa 4 benzinca o kome sam ti pricao, a sama cena je bila malo shokantna za mene, znaci 1.6 16v benzin, '98 godiste sa ac klimom i podizacima za 6800 eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i volim VW-AUDI, kupis, vozis, ne riknjava, pouzdan, dobar, stedljiv, ne zadaje glavobolje i onda kada odlucis da prodas cesto dobijes i vise para nego sto si platio doticni auto. Zbog skoka cena goriva dizelima skocima potraznja, ja sada za SDI '98 godiste koji sam platio tacno 6380 eur mogu komotno da trazim i dobijem 7000 :D Znaci ako je ortak za benzinca isto godiste dobio 6800 ja komotno mogu za dizelasa 7000

 

Inace oprostite starcu Vladimiru sto vise nije ljubitelj trkackih masina, i vi cete u mojim godinama mozda biti ovakvi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto da ne, fiat je marka koja radi na kvalitetu i to se pokazuje svakim modelom sve vise.

 

Sto se tice opela i vw, podrzavam ih u potpunosti da dodju u zastavu i ozive posrnulu fabriku.Da nam malo ekonomija zivne.

 

 

Inace, nemam nista protiv tvojih politickih uverenja, samo izrazavam svoj ocaj povodom cinjenice da ta evropa kojoj ds tezi odise cinizmom i arogancijom i da nas naj vise zajebava od svih... Ne volim nepravdu, a posebno kad se dogadja meni i mom narodu. Medjutim , taj isti narod nije jedinstven oko vitalnih pitanja, jedan deo njega zatvara oci, a ne shvata da ne moze biti bolje. Moze samo PRIVIDNO, to je kao da oce da nas nadrogiraju a onda nam odseku nogu. Ne bih pristao da mi neko ponudi kule i gradove i odsece mi nogu i parce mozga kako se ne bih secao da je noga uopste postojala. Bio bih bogalj u tom slucaju. Kompromisi - da , ali za maje bitna pitanja. Ne interesuju me ni Kostunica ni radikali, ali s obzirom da oni zastupaju ono sto bi trebali svi da znamo - da je kosovo istorijski i teritorijalno deo Srbije, moracu da glasam za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vozio u passatu 2000 godiste prekljuce. Odusevljen sam. Karavan , ocuvan do jaja, tdi , 16 konja, 1.9 motor, instrument tabla perverzija, trula visnja, nas kakav je ko casa, kao da je tek sisao sa trake...

 

Vrh!

 

Kaze covek da moze da se nadje za 7000e. Kad bih imao, ne bih razmisljao mnogo.. U stvari sta lazem , bih , al kad bi razum pobedio, verovatno bih za te pare uzeo vw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto da ne, fiat je marka koja radi na kvalitetu i to se pokazuje svakim modelom sve vise.

 

Sto se tice opela i vw, podrzavam ih u potpunosti da dodju u zastavu i ozive posrnulu fabriku.Da nam malo ekonomija zivne.

 

 

Inace, nemam nista protiv tvojih politickih uverenja, samo izrazavam svoj ocaj povodom cinjenice da ta evropa kojoj ds tezi odise cinizmom i arogancijom i da nas naj vise zajebava od svih... Ne volim nepravdu, a posebno kad se dogadja meni i mom narodu. Medjutim , taj isti narod nije jedinstven oko vitalnih pitanja, jedan deo njega zatvara oci, a ne shvata da ne moze biti bolje. Moze samo PRIVIDNO, to je kao da oce da nas nadrogiraju a onda nam odseku nogu. Ne bih pristao da mi neko ponudi kule i gradove i odsece mi nogu i parce mozga kako se ne bih secao da je noga uopste postojala. Bio bih bogalj u tom slucaju. Kompromisi - da , ali za maje bitna pitanja. Ne interesuju me ni Kostunica ni radikali, ali s obzirom da oni zastupaju ono sto bi trebali svi da znamo - da je kosovo istorijski i teritorijalno deo Srbije, moracu da glasam za njih.

 

 

Brate opet ti kazem. Procitaj clan 135 deset puta!!! 100 puta, ako treba!! U istom stoji rezolucija 1244, a za nju se hvataju svi ti za koje hoces da glasas.. I u cemu je onda problem?!

 

Ja ne mogu bre da verujem da si toliko naivan.

 

Zavrsavam sa off topic-om!

 

 

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak kupio Grand Cherokee 5.2 sa plinom za 5000 evra.

Nije stranac,sve ispravno

 

Isti takav sa full opremom je imao moj burazer. Nabavio ga za 4000e a prodao za 6000e. On jedino nije imao plin.. ali mu je godiste bilo `96 ako se ne varam..

 

Takodje kintu nije mogao da izvuce, ko bi jos kupio to govno, nego mu je uletela neka kmpenzacija za A6 2.4 benzin/plin `98 god, uz doplatu od 1 soma :)

 

To su bre, kako moj ocuh kaze "vecni automobili". Kupis ga i vencas se za njega, jer ga nikad neces prodati..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...