Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Da vam je mesto u kuhinji :) :) :)

 

Ah da ne bude spam, pa eto nisam video zenskog instruktora

 

Ja smem da se kladim u svoju desnu ruku da se bolje snalaziš u kuhinji od mene!

Edited by Master of Disasters

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wise Owl, pa za to im uzmes ............................... vijag.. uh......... neki automobilcic na baterije :)

 

 

@Master of Disasters, a bogme i u streljani :da: :da:

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wise Owl, pa za to im uzmes ............................... vijag.. uh......... neki automobilcic na baterije :)

@Master of Disasters, a bogme i u streljani :da: :da:

 

ja i niswam spominjala streljanu (znaš šta mislim o oružju), nego kuhinju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koju hranu, i o tome znaš moje mišljenje!

 

Znas kako u stelani izbacujes negativnu energiju, a zena ti treba za unosenje pozitivne, a ako me zena iznervira vodim je u streljanu da mi drzi metu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam onda potpuno pogrešno shvatila! Mislila sa kad si rekao 'žena' da misliš na ortakinje sa kojima možeš da blejiš negde, bez drugih pretenzija!

I nije valjda da misliš da se razmnožavaš?

Edited by Nimfadora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam onda potpuno pogrešno shvatila! Mislila sa kad si rekao 'žena' da misliš na ortakinje sa kojima možeš da blejiš negde, bez drugih pretenzija!

I nije valjda da misliš da se razmnožavaš?

 

hahahahhahahahahhhahahahahhaaa!

Naravno da mislim, onda cu preko dana gluvariti sa decom u zoloskom vrtu. volim tigrove

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti si spominjao decu, meni, iskreno, nisu na kraj pameti! Moglo bi, ako može da se dobije nešto od 7-8 godina, sa tim bih već mogla (tu smo, generacija), ali bebe... Nikako, vrišti noću, ako si žensko ne smeš sa piješ prvo 9 meseci, pa onda dok sisa... I još ti razvuče sise do struka... Zajebi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal igram otkako znam za sebe. Volim defanzivne zadatke, imam razoran udarac desnom nogom i precizno izvodim slobodne udarce. Mali fudbal ne volim toliko, jer ne daje mogućnosti da se ostvare taktičke zamisli, kao na velikom terenu sa 11 igrača.

Ranije sam jako dobro igrala tenis i badminton, pa i sada to praktikujem kada nadjem sparing partnera. Stoni tenism mi dodje kao igranje video igrica, vežbaš satvremena i posle toga u stanju si da nadigraš svakog protivnika. Volim da igram i odbojku, dok košarku i rukomet nikada nisam volela.

U poslednje vreme sve više me privlače i borilački sportovi, valjda zato što ih često pratim, ali to više volim da gledam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, a ja nikad nisam igrao velik fudbal, ali zato mali obozhavam. Uvek igram nazad, idem napred samo na kornere i chesto dajem golove glavom, a i zovu me Rio. :D

Inache, mi igramo bez golmana, oborimo golove pa igramo na osnove golova, a gol vazhi samo iz 6 metara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...