Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Могу да учествују само становници села из општине Житиште, нема екипа са стране и нема укрштања са становницима других села, тј. може да се игра само за своје село.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби се, бре, нисам знао да си мењао ник! :pivopije:

Било је добро, играли су и ваши, тј. оба Итебеја, не знам у ком си ти. Игра се и сутра, опет од осам ујутру па до два - пола три поподне.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас се завршава, сваке године се одржава, али траје само два дана. Ја нисам отишао данас, заспао сам па ме мрзело да тражим превоз јутрос. Јебем ти кафану, дош'о сам у 5 сати кући и нисам успео да се пробудим у 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre dva dana sam upisala (opet) stoni tenis :) imam prvi trening u nedelju u 12.00 :) inače, trenirala sam 5 godina u Vojvodini,osvajala nagrade i tako....jedva čekam petak da upoznam novu ekipu i da odmerimo snage yeah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trenirala streljashtvo :violent: u rodnom gradu pre par godina, i batalila jer se "trenerica" udala a i smorilo me :P Nisam bila losha uopshte, btw :D Nastavila bih u BG-u al' nikako da se raspitam gde, kad moze... Ako neko neshto zna nek napishe :mrgreen:

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha, sad si me podsetila...

 

Trenirao moj ortak steljaštvo, davno to beše i bilo takmičenja razna u pionirskom gradu i mi odemo tamo i može kao i streljaštvo. I pucamo mi, ja osvojim prvo mesto a ortak koji je trenirao treće :) :) urnisali smo ga posle toga od zajebavanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja trenirao basket 3 godine, pa trenirao odbojku 1 godinu, pa taekwondo 1 godinu....bla bla, nedefinisanost sto se sporta tice, sve volim oko sporta, trenutno aktivno vozim bajs, kad se uvatimo ortak i ja za 40ak minuta od koteza do ade :) pri tom se i odmaramo :) enivvej bajsovanje je keva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...