Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

FIFA :haha:

I meni je gadan postao PES, al za FIFU je svijet izmislio. 4-4-2 je bas sranje na igricama, nikako da funkcionise kako treba. Ono kao treba da imas vecu cvrstinu na sredini, al kurac. A u napadu su 2 igraca potpuno odsjecena. Zato je 4-3-3 zakon, visoka lopta u prostor il dupli pas :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo vas menadzer, na PES kladim se svi igrate 4-3-3. Mnogo realnije.

Никад. Узимам две екипе, ово су формације:

 

Фан Дер Сар

 

Рафаел Фердинанд Видић Евра

 

 

Сколс Керик

 

Валенсија Нани

 

Бербатов Руни

 

 

 

Грин

 

Браун Фердинанд Тери Ешли Кол

 

 

 

Лампард Керик

 

 

Волкот Ленон

 

 

Дефо Руни

Edited by Куруз брате

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto kazu ljudi, komp bez pesa k'o sarma bez mesa.

 

u pesu mi formacija zavisi od tima, tj. od igracha koje imam na raspolaganju. sa arsenalom npr. igram 4-3-3, sa jednim dmf, jednim cmf i jednim amf. u pesu 10-ki je chesto teshko igrati sa 4-4-2 formacijom jer su odbrambeni igrachi dosta dobri, pa ima malo opcija u napadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FIFA :haha:

I meni je gadan postao PES, al za FIFU je svijet izmislio.

 

Ajd priznaj koju FIFU si poslednju igrao?I da li si igrao na konzoli ili kompu?

 

4-4-2 je bas sranje na igricama, nikako da funkcionise kako treba. Ono kao treba da imas vecu cvrstinu na sredini, al kurac. A u napadu su 2 igraca potpuno odsjecena. Zato je 4-3-3 zakon, visoka lopta u prostor il dupli pas :rockdevil:

 

Kada se vija rezultat,uvek se prelazi na 4-3-3.Samo zbog prodora sa strane i centarsuta u peterac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto kazu ljudi, komp bez pesa k'o sarma bez mesa.

 

u pesu mi formacija zavisi od tima, tj. od igracha koje imam na raspolaganju. sa arsenalom npr. igram 4-3-3, sa jednim dmf, jednim cmf i jednim amf. u pesu 10-ki je chesto teshko igrati sa 4-4-2 formacijom jer su odbrambeni igrachi dosta dobri, pa ima malo opcija u napadu.

Вала ја дељем све редом онаквом формацијом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узимам искључиво Манчестер и Енглеску већ годинама. Зато и играм тако добро, утрениран сам.

 

Једино код Ангелистора пикамо са случајно добијеним тимова, али то ми не смета да га понижавам. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je gadan postao PES, al za FIFU je svijet izmislio. 4-4-2 je bas sranje na igricama, nikako da funkcionise kako treba. Ono kao treba da imas vecu cvrstinu na sredini, al kurac. A u napadu su 2 igraca potpuno odsjecena. Zato je 4-3-3 zakon, visoka lopta u prostor il dupli pas :rockdevil:

 

Taj rad.

Igram sa Argentinom,ili na rendom,sto je mnogo zabavnije nego biranje timova.Uvek 4-3-3.Brzi igraci na krila i na krilne napadace,jak zadnji vezni u sredini,visok i jak napadac u srcu napada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...