Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

Da ne spamujemo vise temu nasim veselim pricama,imam ja jedno pitanje - jel gledao neko For Darkest Eyes DVD?Jesu li ubacili kakve bonuse pored onog starog koncerta?

ja imam FDE, na divx-u. samo onaj koncertni deo. pored toga nista se ne nalazi, dok je moguce da dosta dodataka ima na originalnom DVD-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Imam i ja slicnih situacija i sa grobljem i sa nastavnicama.Ja sam na cas muzickog doneo Obituary - Cause of Death. icon_rockdevil.gif

taj album je kent trebalo da odnese narednom nastavniku muzickog koji je dosao posle preminule bakice icon_smile.gif

 

inace.. nemam dvd for darkest ali znam da ima neke bonuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ajde da ne otvaram novu temu, moze i ovde.

najbolji MDB album. jeste da se muzicki pravac bitno izmenio, ali sve se racuna. death period me nista posebno ne odusevljava, ali zato kasniji radovi su skroz druga prica. fenomenalno. dakle:

 

the angel and the dark river <-- No.1

 

ostale albume ne mogu bas lepo da predjam jer mi treba dosta vremena da razmislim ali TLatEotW; LGotS; TLtS; SoDWoL; TDH ne zaostaju.

34.788%... nije nista posebno.

AtFW, spada u death/doom i po meni znacajan samo zbog prve Sear me verzije.

 

dalje...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gotivim ''A kiss to remember''.Tako mi je nezna.Meni su MDB najnezniji metal bend.I ''For my fallen angel'' je tako tuzna pesma.Omiljene pesme su mi sa albuma''Like gods of the sun'',ali je i ''The Dreadful Hours'' jedno od njihovih najlepsih ostvarenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje otvori poll, retko ko jos ovde zalazi of MDB fanova (kao sto je Anathema tema duugo bila ukopana pa smo je malo oziveli listom)

 

inace, po meni Like Gods pa Turn Loose pa 34ka pa Angel. ostali nisu vredni spomena..

ma jok, ne volim da otvaram nove teme. nego, ko ce ovde da zalazi ako nece MDB fanovi?

kako rekoste, najnezniji bend... icon_smile.gif ... pa slazem se... zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest AD_ASTRA

Narode sta mislite o tome da li je Aaron u kasnijim radovima pored depresije i emotivnih rastrojstava koristio i Isus-vo stradalnistvo kao inspiraciju?

Da li koristi ranohriscanske osnove zajednice ili individualizam i nestajanje u jednom?

Da li je razocaran religijom?

 

Mislite o tome!

 

Pozdrav!

Edited by AD_ASTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, nijedan nije najbolji! na svakom ima shkart pesama, samo je pitanje gde ih ima vishe (odnosno, manje)... icon_smile.gif mozda Like Gods..., mozda... ma, prvi je konza! icon_mrtav.gificon_mrgreen.gif

Evo ga, javio se ekspert - za sve... icon_smile.gifuser posted imageicon_smile.gif

 

Svi albumi su im dobri... uglavnom. icon_smile.gificon_smile.gif

 

I da, vrtite se u krug. user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode sta mislite o tome da li je Aaron u kasnijim radovima pored depresije i emotivnih rastrojstava koristio i Isus-vo stradalnistvo kao inspiraciju?

Da li koristi ranohriscanske osnove zajednice ili individualizam i nestajanje u jednom?

Da li je razocaran religijom?

 

Mislite o tome!

 

Pozdrav!

Koliko mi se cini, Isus mu je inspiracija u svim a ne samo kasnijim radovima.

Za ovo ostalo me preterano i ne zanima buduci da mi Aaron kao pojava nikada nije bio nesto preterano simpatican. Njegova stvar, meni se mnogo i ne razmislja o tome, njegove tekstove dozivljavam na sopstveni nacin. Pogotovo mi se ne dopada to filozofsko tripovanje na Brajde sada kada postaju kopija samih sebe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto se retko kome svidja The Dreadful Hours. Meni je taj odma' posle Like Gods Of The Sun.

Najbolja pesma im je A Kiss To Remember ali je Trinity bedak od albuma (po meni).

Decko,fasciniras me pivopije.gif .U zivotu svom nisam srela nikog ko ima potpuno identicno misljenje kao ja u vezi MDB-a.

Imamo definitivno isto misljenje. icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaron je u vise navrata izjavljivao da su mu glavna tema za sve txtove sex, love & religion.

 

rekao sam ovo vec 1000 puta, ali je 34 po meni najbolji MDB jer je najhrabriji, ali su se oni posle njega usrali i vratili na 'dobro proverenu' teritoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...