Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

zanimljivo je to da oni koji imaju samo jedan album od njih ubodu bas taj(iz nekog razloga) i onda stvore ruznu sliku o bendu iz ociglednih razloga.

bas sam juce bio kod druga i listam mu po winamp-u i pitam ga kako mu se svidja mdb, a on kaze da su odvratni. kad ja malo bolje pogledam a ono "34.788...complete"

E,slazem se sa tobom! Mada,i meni je to bio prvi album,ali meni se nenormalno dopao i onda sam uzela ostale... icon_biggrin.gif Ne shvatam samo sta im se na tom albumu ne dopada?! icon_confused.gif

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao za tu izjavu ali potpuno SE SLAZEM.COF je najvece sranje uz HIM i NIGHTWISH. icon_twisted.gifno.gificon_mrgreen.gif

vjerujem da to ne slusas,ni bandove slicnog zanra,zvuka,kako hoces,ali ne treba pjucati onda po tome. tako da se ja NE slazem..

a MDB je skroz dobar band..super ima je for my fallen angel,for you..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

roger that  icon_wink.gif

 

prva pesma (the whore the cook the mother) onaj srednji ambient deo najbolji od brajda ikad

icon_cool.gif

 

Da znas... otkida. mhihi.gif

 

~Base Level Erotica~ pogotovo, uh... icon_razz.gif i nista bez ~Apocalypse Woman~. mhihi.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam bio sesti razred osnovne skole (bolje da ne pricam kad je to bilo icon_smile.gif ), uciteljica muzickog (slatka bakica od nekih 1.50 m) je predlozila da naredni cas donesemo neku kasetu naseg omiljenog benda... neki moji, tada progresivni, ortaci su doneli floyde i zeppelin, pa su se svi divili uz stairway to heaven i sta ti ja znam vec. bilo je i dugmeta, a boga mi i balege. onda sam ja dao as the flower withers kasetu... onaj intro je odusevio uciteljicu koja se nije mogla nacuditi kako tako mlad decak slusa tako ozbiljne zvke. pocetak sear me ju je vec bacio u konfuziju. kad je krenuo growl aarona pocela je da bledi, ali se ipak sabrala i iskljucila je kasetofon, no ne pre nego sto su neke ribe pocele da vriste po ucionici. umrla je dva meseca posle toga, a ja sam tim drugaricama dao da gledaju spot trash of naked limbs. od tada su me mnogi izbegavali. ne znam ni zasto sam ovo ispricao. verovatno me mrzi da ucim.

 

my brian died icon_rockdevil.gif

 

poz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, Sta su Meisterwerk I i II? Jesu to oficijelni albumi ili neki Best Of-ovi ili sta?

uh, al tebe mrzi da googlujes.... icon_wink.gificon_cool.gif

al ajde, recicemo ti mi koji znamo. to su dva best of-a koja su izasla izmedju "lightr at the end of the world" i "the dreadful hours". ja ih imam, al sam ih samo jednom preslusao, jer nema svrhe kad imam sve albume!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, priča ti je stvarno nikad jača, ulepšao si temu a ovo je apsolutno esencijalno:

 

 

 

Ne znam koji smajli da stavim? Svaki sad zrači suviše bizarrno.

icon_mrtav.gif ovaj mozda?? icon_wink.gif

 

ziva istina... secam se da sam sreo jednu od tih skolskih drugarica pre dve-tri godine koja me je pitala da li i dalje slusam onu mrtvacku muziku icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mrtav.gif ovaj mozda?? icon_wink.gif

 

ziva istina... secam se da sam sreo jednu od tih skolskih drugarica pre dve-tri godine koja me je pitala da li i dalje slusam onu mrtvacku muziku icon_da.gif

icon_smile.gificon_smile.gif

Imao sam i ja sličan gaf u 7. razredu. Imao sam neki mali dečji Casio sintisajzer koji je imao i zvuke distorziranih gitara i bubnjeva i sa njim snimio demo (? icon_uhoh.gif ?) na kasetofonu sa par pesmica. Pesme su bile idealni black metal za decu uzrasta do 9 godina. Drug iz osnovne je imao malu kameru pa smo rešili da snimimo i spot na lokalnom groblju (u sred bela dana icon_smile.gif, a tekst pesmice je počinjao sa growlom opako - "Pun mesec nad nebom!" icon_smile.gif ). Godinu dana posle toga, njegova sestra je preko tog snimka snimala sahranu nekog rođaka.

Pre par godina sam izgubio tu jedinu kasetu sa tim pesmicama.

I tako... Malo offtopic, ali eto, ni meni se trenutno ne spava i ne uči...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kent , svaka ti cast! Sto se tice izbegavanja potpuno te razumem;naime pre nekoliko meseci,grupica kretena iz mog okruzenja(citaj fenseri koji su ne znam ni ja kako dospeli na krug od kilometar do mene) izrazila veeeliku zelju da cuju ono sto ja slusam i od tada mi se retko ko od njih i javi.Obicno samo protrce pored mene ili tao nesto... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam bio sesti razred osnovne skole (bolje da ne pricam kad je to bilo icon_smile.gif ), uciteljica muzickog (slatka bakica od nekih 1.50 m) je predlozila da naredni cas donesemo neku kasetu naseg omiljenog benda... neki moji, tada progresivni, ortaci su doneli floyde i zeppelin, pa su se svi divili uz stairway to heaven i sta ti ja znam vec. bilo je i dugmeta, a boga mi i balege. onda sam ja dao as the flower withers kasetu... onaj intro je odusevio uciteljicu koja se nije mogla nacuditi kako tako mlad decak slusa tako ozbiljne zvke. pocetak sear me ju je vec bacio u konfuziju. kad je krenuo growl aarona pocela je da bledi, ali se ipak sabrala i iskljucila je kasetofon, no ne pre nego sto su neke ribe pocele da vriste po ucionici. umrla je dva meseca posle toga, a ja sam tim drugaricama dao da gledaju spot trash of naked limbs. od tada su me mnogi izbegavali. ne znam ni zasto sam ovo ispricao. verovatno me mrzi da ucim.

 

my brian died icon_rockdevil.gif

 

poz

HAHAHAHAHA

znachi stvarno ...uzas icon_smile.gif

sad bi te iste verovatno poshevile

ribe se pale na morbidariju ..to ih chini HIP danas icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se zanimljivi razgovori vode ovuda dok mene nema... icon_smile.gif

 

Imam i ja slicnih situacija i sa grobljem i sa nastavnicama.Ja sam na cas muzickog doneo Obituary - Cause of Death. icon_rockdevil.gif

Inache jedna od mojih omiljenih pesama..

ali ja bi se odluchio na Blood Soaked..

to bi napravio opshtu pometnju i ja bi kresnuo moju profanku iz muzichkog icon_smile.gif

plavusha...ali prava icon_smile.gif

hahaha

jednom je ortak na sred chasa popizdeo od pushtanja nekih narodnjaka (neki liq doneo wokmen i odvrnuo) i skochio na sto i pocheo da se gubi kao da svira You could be MIIIIIIIIIIIIIIIINEEE icon_smile.gif ...

znachi urlikao sam od smeha..

tri dana sam se vracao iz mrtvih posle toga hahaha

 

P.S. to se desilo na chasu hemije ..a lika su posle smarali da im priredi chitav koncert bez instrumenata jer je stvarno imao glaschinu ..

mislim da je pantera pala icon_smile.gif

shto je najgore ..svi likovi za koje sam verovao da ce ga gadjati paradajzom su se primali ko budale

icon_smile.gif

zivot je nekom majka nekom macehahahaha icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Idealni black metal za decu uzrasta do 9 godina" icon_smile.gif, ovo je najbolje. icon_smile.gif

Imam druga koji je uglavnom u nekom rep/hip-hop fazonu, i takvo mu je i celo drustvo, ali voli on i metal da cuje, samo nece da "izgleda kao sektas". Kad sam bila kod njega na rodjendanu, muzika nikad gora, zamolim ja nejga da pusti jednu pesmu po mom ukusu... jao, trebalo je gledati face tih jadnih repera... najbolji deo dana. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...