Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

icon_sad.gif vama je lako, ja ne mogu ni da razmishljam o odlasku. skup je studentski zhivot. nego jel odgledao neko sinamoratu, dal vredi posedovati taj dvd, pa da pochnem da skupljam kintu za njega? set lista je veoma dobra, jeste da nema black voyage i a sea to suffer in, ali bar je tu the cry of mankind, i catherine blake icon_da.gif

Imam ja taj DVD i iskreno receno razocaran sam.Mislim DVD je odlicno uradjen,ali oni su mi samo blijeda sjenka onog Brajda sa pocetka.Poslije ovoga uopste nemam zelju da ih pogledam uzivo.

U isto vrijeme sam dobio DVD Anatheme,kojim sam odusevljen.Bas tu na primjeru ta dva DVD-a se vidi koliko je Anathema kreativno nadmocniji bend.I poslije svih godina nece razocarati i sto je najvaznije imaju hrabrosti da istrazuju za necim novim.

To nikako ne bi mogao reci za MDB,koji je jos davno iscrpio svu inspiraciju sto se tice zvuka koji gaje,ali nema nema muda da se upusti u potragu za necim novim.Logicno je da to uzrokuje,ne da stagnira,nego da sve vise tone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko se to "proshirivanje vidika" mozhe pokazati korisnim po slushaoce. meni lichno poslednji mdb nije vrh, daleko od toga. ima dobrih pesama, ali i nekih koje me nisu odushevile. nije mi se svidela the prize of beaty, koja mi je potpuno odbojna ph34r.gif

anathema je promenila pravac, i ne bi trebali da se porede sa mdb-om. jeste da imaju zajednichke pochetke, ali upustili su se u istrazhivanje nekih novih oblasti... da ne smaram, prednost kod mene ima mdb icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To nikako ne bi mogao reci za MDB,koji je jos davno iscrpio svu inspiraciju sto se tice zvuka koji gaje,ali nema nema muda da se upusti u potragu za necim novim.Logicno je da to uzrokuje,ne da stagnira,nego da sve vise tone...

 

Shta je po tebi bio 34.788....,?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тек недавно сам набавио "Songs of Darkness, Words of Light" и морам да признам да сам ОДУШЕВЉЕН!!!

Ни ја нисам веровао да MDB има шта да понуди након "The Dreadful Hours" и нисам веровао рецензојама по Нету ...

Док га нисам чуо ...

Обзиром да сам дугогодишњи фан овог бенда и да ми је један од најомиљенијих метал бендова икада - заиста сам изненађен свежином последњег албума. Њихов стил је више него специфичан и обрадовала ме је чињеница да имају шта да кажу, још увек, и да и даље (у тим својим оквирима) трагају за правом формулом. Мислим да је очигледно да они сами мисле да је нису пронашли ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тек недавно сам набавио "Songs of Darkness, Words of Light" и морам да признам да сам ОДУШЕВЉЕН!!!

Ни ја нисам веровао да MDB има шта да понуди након "The Dreadful Hours" и нисам веровао рецензојама по Нету ...

Док га нисам чуо ...

Обзиром да сам дугогодишњи фан овог бенда и да ми је један од најомиљенијих метал бендова икада - заиста сам изненађен свежином последњег албума. Њихов стил је више него специфичан и обрадовала ме је чињеница да имају шта да кажу, још увек, и да и даље (у тим својим оквирима) трагају за правом формулом. Мислим да је очигледно да они сами мисле да је нису пронашли ...

TAKO JE PRIJATELJU....

ODLICHAN ALBUM!

MY WINE IN SILENCE,PREDOBRA STVAR...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је "The Scarlet Garden" готово савршена!

Могу да сврстам ствар у најбоље метал ствари које сам чуо у животу ...

Невиђено добро ...

Али невиђено ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...