Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

Siriuse

Ako si Siriusan vezano za MDB mojne ga propustish (mislim 'procentualni album').

Uz njega sam se i navukao i svukao...

Kvalitet bez presedana...

 

@Man0war

Mnogo toga sa MDB je da se samoubijesh. Pochevshi sa From Darkest Skies pa nadalje...

 

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bash... :pivopije::pivopije::pivopije:

 

A PREdavno je bilo kad ga chuh prvi put...u grob che me ispratiti, nadam se .

 

Presushio mi entuzijazam s godinama za velichanje onih kojima to mesto po zasluzi pripada u istoriji...

Mnogo toga GOTIVNOG imam da kazhem za ove likove al' bi to bilo suvishno i neukusno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo toga GOTIVNOG imam da kazhem za ove likove al' bi to bilo suvishno i neukusno ...

 

Da, upravo tako!

Ja sam cuo "The Angel an the Dark River" i napravio visegodisnju pauzu, medjutim, kad sam se ponovo susreo sa njima ("The Dreadful Hours" i rekoh kako naslovna stvar utice na mene) to je stvarno bilo kao rukovanje sa nekim starim, zaboravljenim prijateljem.

Sve-sve ali si me sa "From Darkest Skies" odusevio!

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne preko Soulseeka...Veza mi je toliko usrana da boli...Nego ako neko hoce razmenjivati muziku,ja imam njihova 2 dvd-a,for darkest eyes i sinamorata,i jos par koncerata...Od albuma nemam Trinity,34.788%,Songs of darkness-words of light i A line of deathless kings...Ako je neko raspolozen slati malo muzike na kucnu adresu,ako nekome trebaju ovi dvd-i,javite se,ili sta vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice procenata,meni je to stvarno dobar album,bre,samo mi stvarno smetaju oni efekti na vokalima,to stvarno nikad nisam mogao da svarim,ali za mjuzu nema zamerki.

 

a novi album je kao ravna linija uz koji zanimljiv momenat,ali i to se brzo vraca u monotoniju i predvidljivost.Mislim da je bolji od proslog,ali jos uvek nedovoljno dobro da me zainteresuje preterano.Posednji dobar Brajd album mi je The Light...

A kad smo vec kod ovog zvuka,Swallow the Sun snimaju novi album koji ce Brajdovane preklati uzduz i popreko,mogu u zivot da se kladim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

34.788%...Complete je keva album. Haha, drugar koji mi se inace smejao kad sam picila po koncertima MDB-a, cuje pre nekih mesec dana upravo The Whore, the Cook and the Mother i pita.. stidljivo, hej, sta je ovo, bas je dobro.. haha..I onda je trazio da mu snimim sve od njih..

 

Rekoh i dinastiji neumirucih kraljeva, slazem se, verovatno je bolje od predhodnog albuma, ali stvarno nista novo.. I opet se slazem sa iznetim, The Light at the End of the World je poslednji dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...