Jump to content

Quake 3 / Quake Live


VooDoo Chile

Recommended Posts

meni je problem kod unreala sto nemam osecaj nekako...

Ma, to je kod svakoga razlichito. Ja sam obozavao Q2 multi, ali mi Q3 nije bio neshto zanimljiv. Zato sam obozavao UT. Velika razlika je u brzini partije i sharenilu. UT je laganiji sa vecim zborom oruzja, dok je Q3 mnogo brzi sa suzenim izborom. Znachi, ko shta vishe voli :D

 

...on je bio haludza iz klan rura,to mu je tada kao bio najbolji klan za quake kod nas :)

Taj lik je uradio mod za UT: imao je Dual ripper i Dual Flack cannon. Koji je to osecaj bio kad pokupish 2xflack i kidash sve na shta naidjesh :D :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrica je neprevazidjena!

Jaoj, skupi se drushtvo za rodjendan, jedan drugar ponese komp i umrezimo se pa udri po QIII celu noc xD Those were the days...

 

:pivopije:

 

Stize mi oviju dana UT valjda 2004, da vidim kakav je :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrica je neprevazidjena!

Jaoj, skupi se drushtvo za rodjendan, jedan drugar ponese komp i umrezimo se pa udri po QIII celu noc xD Those were the days...

 

 

 

Stize mi oviju dana UT valjda 2004, da vidim kakav je :P

 

 

igra, ne igrica(:

 

ja trenutno preigravam cetvorku (malo uspomena radi), iako definitivno jeste za nekoliko nijansi losija od prethodne.

 

 

 

a sto se UTa tice, niti jedan nastavak ne moze ni prismrditi '99;)

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

igra, ne igrica(:

 

ja trenutno preigravam cetvorku (malo uspomena radi), iako definitivno jeste za nekoliko nijansi losija od prethodne.

 

 

 

a sto se UTa tice, niti jedan nastavak ne moze ni prismrditi '99;)

 

Auuu, ja sam se razocharala chetvorkom..! Reakcija je bila - jbt, izlapela sam, startovala sam Doom 3! Chekaj, ne, nisam!!! OMG! Je l' me neko zeza? E koje sr*nje... Verovatno su se preshli oko naslova, ono, kao, trebalo je da bude Doom 4 :blink: Mislim, znam da je ono bila "arena", ali... Jbg.

 

Btw, i ja sam za partiju :blush:

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...