Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Sve stručnjaci za black metal na ovoj temi. Aj ćao.

 

Koga boli kurac za tvoje mišljenje,izazvanom molestizacijom od strane vrsnika u osnovnoj školi.

i sam si si tako reko.

 

Ja jesam strućnjak za black metal,jebo sam 4 ciganke i to u ćmar,i u guro im ga pod pazuh,a tamo je crnje nego crno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko kad bi se pojavio u filmu,šta je sve prićo o Kozeljniku i njegovim bendovima,mislim da bi ga ovaj i njegovi mraćnjaci unakazili,prvo od karanja,posle od bivenja.

 

Kozeljnik:

Ghaal...jedan tako zaćešljan ćovek u odelu od 500-600 eura,sa nekim pederom pod ruku,to je kultura neka jebi me đavole.Jedan tako odeven ćovek u odelu od 500-600 eura,sa pederom pod ruku,i najobićniji metalac-bandoglavac,na ulici,bi ga presreo,prozivo,išutiro...

 

Vožd Jovan Pogani: Samo Satana.

 

Bethor: moje kasete su distribuirane u belorusiju,putem gruzina i uzbekistanaca,15 rućno brojenih komada.

 

Gojko: još sam nevin.

 

:haha::haha::haha::haha::haha:

:haha::haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

A zato blekeri onako vriste na albumima :lol:

 

Ili to ili ga neki gorstak cereci sekirom ^_^

Edited by Alva.Mater.Ceten.Tanan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo na tome zavrsiti sa mojim konstruktivnim predlozima taman posla..

Vidis bre da filmadzija usvaja neke moje predloge, zna covek sta je kvalitet...

 

A posto si ti Aprile predlozio mene za film, ja mogu da uzvratim istom merom a sve u duhu one srbsko-crnogorske stare izreke...ti meni vojvodo - ja tebi serdare i svi zadovoljni...

 

Evo josh jednog predloga za filmadziju...veoma konstruktivnog...znam da ti trebaju statisti a April je i vishe nego podoban lik za statiranje u tvom projektu a evo zbog cega...

 

Posto April drzi fotku Vjerice Radete kao avatar ...ja verujem da to nije slucajno...

A opet ne verujem da je April radikal pa da iz tog razloga obozava lik i delo doticcne gospodje poslanice...

Pre bih rekao da je on opcinjen njome jer je ona u sred skupstine pokazala sta je black metal na delu i u sred svog izlaganja koje je prenosila televizija , Vjerica Radeta je bacala najstrashnije kletve...

Gde ces grdji paganizam i black metal i to pred najshirim mogucim auditorijumom koji prati zasedanja skupstine...

Znaci ta zena je ucinila mnogo vishe na popularizaciji paganizma i black metala medju najshirim narodnim masama od svih bendova sa scene zajedno...

A i maska joj nije potrebna, faca joj je maska sama po sebi i zato priznaj Aprile ovde, priznaj jer smo nashi, da zbog svega ovog sto sam naveo ti gotivish Vjericu...

 

A sto se tvog statiranja tice...

Mogao bi i ti po ugledu na doticnu gospodju poslanicu ciji avatar sa ponosom nosish da u dokumentarcu bacish neke kletve..

Time ces dati pravu pagansku draz tom projektu, a filmadzija nek odluci sta ce sa tim biti, ali kletve - paganshtina su extra i vishe nego konstruktivan predlog...

Edited by Tomba La Bomba
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Op op op:

 

Darkened Nocturn Slaughtercult - Saldorian Spell (2009)

 

b51dfc50e021cbf38f28334c7e5c9d05.jpg

 

Artist: Darkened Nocturn Slaughtercult

Country: Germany

Album: Saldorian Spell

Style: Black Metal

Bitrate: MP3 V0

Size: 83 Мб

 

1254256571_germanija.png

 

Tracklist:

1.Saldorian Spell

2.Beneath the Moon Scars Above

3.Kataklysmic Bretherens

4.The Descent To The Last Circle

5.Glance at the Horizon

6.Dispatching The Curse Of Uncreation

7.Suitor Of Death

8.The Saturnine Chapel

 

Total time: 41:07

 

iFolder

DepositFiles

Hotfile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...