Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Evo zanimljiv novitet

Amesoeurs - Amesoeurs

 

Francuzi, za Code666 izaslo, post punk meets BM, zanski vokal vecim delom ali ima i screama, dosta depresivno, za one koji vole eksperimentalnije stvari.

 

:rockdevil::rockdevil:

 

obavezno poslusati amesoeurs - ruines humaines ep 06

 

ovo novo sam poslusala malo na spaceu, malo su vise krenuli da furaju joy division fazon. razumem da su im uzori, ali opet.. jedva cekam da poslusam ceo album.

inace, mislim da se posle ovog albuma razilaze, nisam sigurna.

 

cudo niko ne komentarise novi album Den Saakaldtea: All Hail Pessimism ?? mada meni je malo bolji Øl, Mørke Og Depresjon.

Edited by cва

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocturno Culto i Sarke (ex-OMC, Tulus) imaju bend Sarke, overite na spejsu pesmu

http://www.myspace.com/sarkeofficial

Čeka se album.

 

Dobih promo danas. Nije lose, ali nije ni nista epohalno. Kao malo sporiji i mracniji noviji Darkthrone.

 

Nego:

http://mediaportal.ru/mp3/111524-celeste-m...ropes-2009.html

 

Nije 100% black, ima tu i post-hardcore-a i sludge-a i svega i svacega ali sveukupno je jako mracno i do-zla-boga tesko za slusanje. Za fanove Shining-a, sporije Anorexie Nervose i tako tih suicidnih tripova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj post me je toliko impresionirao da sam jednostavno morao da zaronim u najdublje troo ponore i iskopam ovo samo za tebe:

 

http://metallerium.spaces.live.com/

 

Salvadorski metal ponor. Navali. :)

 

Hvala...

Bog te jebo...

:twisted:

Darkness In The Moon...

Ima taj bend...

Al dobro je...

Bolje ista nego nista...

Mozda uspijem iskopat za sajta jos ostale bendove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj split je ultimativno zlo!!! Antaeus mi je u pocetku zvucao totalno ne-antaeusovski, obzirom da je gitara potisnuta u miksu. Ali zajebi to, 'Misery to the defeted' razbija od prvog do zadnjeg trenutka. Katharsis je vec prepoznatiljiviji na prvo slusanje, izmuceni vokal i stari dobri riffovi. I 'Black Lust' je u duhu prve numere - sirovi black fuckin' metal! E tako se to radi.

Jedina mana ovog splita je trajanje - 15:26 je prosto nedovoljno. Ne dao rogati kopitar da su snimili svako po 3-4 pjesme u ovom stilu, album bi bio totalna havarija. Ovako ostaje da cekamo full lenght-ove ova 2 benda, ako se uopste smiluju da ih snime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...