Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nije dobra bila sutka... nehumano bilo skroz... uvek se nadju nenormalne budale... jedino sam na flag of hate uleteo redovno, nisam mogao da izdrim kad je krenulo to :bigblue:

 

TIME TO RAISE THE FLAG OF HATE!!! :rockdevil:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dakle, kad se sve sabere i oduzme, poslednji album je za mene slušljiv i dobar.

Treba imati u vidu da nije lako imati inventivan album ako svirate žanrovsku muziku.

Opet, ako se mnogo eksperimentiše ljudi bi vrlo brzo osudili i to. To je thrash 21.veka i to je to.

Ipak je moguće povući stvaralačku paralelu sa recimo toxic trace.

Izmedju žanrovskog Kreatora koji i nije izdao album ili dva van THRASH TILL DEATH bese (što bi rekli stanovnici južne srpske pokrajine) i Metallice koja je prošli album izdala bez solo gitare a ovaj bez bubnjara (rupčaga u ritam sekciji je vidljiva svakom ko je odslušao u životu više od tri thrash albuma), ja biram Millanda.

A spot koji sam video na youtube je više nego jeftin i smešan, neka dva ratnika vikinga se bore...

I žao mi je što ih opet nisam gledao ovde, ali biće valjda prilike, jer sam prvi koncert gledao mrtav umoran.

Pohvala za moderatore i novu organizaciju podforuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Warez-BB se moze skinuti mnogooo lep snimak iz Bukurešta ove godine, jedna kamera, ali sa stalka, bend kao na dlanu, ceo koncert, tri nove stvari, ostalo hitovi :)

A na www.zamunda.net je okačen snimak iz 1993.-e iz Sofije, sa tevea, cetiri stvari sa Renewala, ostalo, opet, hitovi, nije ceo koncert, već snimak od 38 minuta, za ljubitelje Renewall faze obavezno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Spot je jako los... Ali bas jako... Pesma u sustini nije losa, mada nije ni dobra...

 

Imam ja zamundu, stavio sam da se skida ovaj iz Bukuresta. meni licno je najbolji njihov koncert iz '89 Live in East Berlin, To je ubedljivo i najjaca postava Kreatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...