Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Јес', паз' да неће. Иду на промотивну турнеју за нови албум, а да не свирају ствари са њега. То би ти било као да су на плакату написалИ: "Нови албум нам је срање, немојте ни случајно да га купите."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес', паз' да неће. Иду на промотивну турнеју за нови албум, а да не свирају ствари са њега. То би ти било као да су на плакату написалИ: "Нови албум нам је срање, немојте ни случајно да га купите."

 

Naravno...neverovatno koliku kolicinu gluposti mozes naci na ovom forumu...neki kao da nemaju predstvau sta je muzika i kako taj biznis(da, muzika je pre svega biznis kao i svaki drugi) , na kojim principima se zasniva.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nevazno. Muzika je postojala i bez industrije, da ga ne drvimo sada.

 

Postojala, ali sad je sve biznis, ako to ne shvatas, zao mi je...ja sam sa tim raskrstio kad sam imao 17 godina, ali dobro, neki ne shvate nikada...

Ovaj Kreator je tipican primer, pa ko to ne vidi, sta cu mu ja...uzivajte u muzici, dobar je poslednji album, slusao sam ga danas opet.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo ti i kazem da nije sve biznis. Zadnji Kreator jeste biznis, kao i par albuma pre njega. Kao i mnogi bendovi. Ali to je posledica njihove odluke da udju u taj biznis. Muzika je muzika i dalje. Uostalom, nije dzabe sto je kreativni vrhunac mnogih bendova prvi album, eventualno drugi, jer nisu bili sputavani industrijom. ALi su opet sami izabrali da budu sputani, jer su hteli da zive od muzike po svaku cenu. Eto im ga sad.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уопште не мора да значи, нити индустрија мора да спута бенд. Може то да се деси у почетку, док бенд још гради свој статус, па мора што чешће да свира и издаје албуме. Али, кад догурају до одређеног нивоа, онда могу да се опусте и раде лагано, јер ми иста та "индустрија" то допушта и омогућава. Питање је само бенда да ли им је до тада прошао креативни врхунац и на који ће начин искористити новостечену слободу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve je to lepo i fino, ali u praksi imas vrlo malo bendova kod kojih je takav slucaj. Zato sam i rekao mnogih.

A i slicno je sa to sa onim kao da se riba kurva dok ne zaradi dosta kesha, pa posle moze da radi sta hoce :)

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...