Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest The Propeth

JEBEM TI KAKAV ALBUM!

 

Najbolji thrash album 2005. icon_wink.gif

 

Najviše mi se sviđa Impossible Of Brutality, znači zaaaaakon album, nabavljajte kako znate i umete (od mene :mrgreen). icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam ja malko umislio..ali je ovo chini mi se najmelodichniji album Kreatora do sada!!

Anyway..neverovatno je dobro shto album varira od pesme do pesme...Prvo vas napadne ultra brutalna "Enemy Of God", zatim krene "Impossible Brutality" sa iznenadjujuce dobrom lead melodijom. Odlichan pesma takodje, i za nju je snimljen i spot. "Suicide TerrorisT" je prosechna thrasherica, onako neshto tipa "System Decay" sa proshlog albuma.

A onda krece najbrza a mozda i najbolja pesma albuma "World Anarchy". Chovek josh zna da vrisne kako treba!!! A onda ludacki death solo..jaoj! Ova pesma ce biti prava lomnjava uzivo! S tim shto mi je neverovatno nejasno da u ovako brzo pesmu ubaci akustichni deo(na 2:40)..to mi jedino malko smeta kod pesme..Onda ide "Dystopia" - ALL HAIL DYSTOOOPIIAA!!!! Isto brutalija teshka, i po riffovima me podseca na Terrible Certainty meets Violent Revolution.

E sad vec sam rekao da ovaj album ima dosta varijacija..to se najbolje vidi na sledecoj pesmi "Voices Of The Dead". Endorama meets Violent Revolution! Neverovatno dobra, pevljiva pesma! Odlichna za opushtanje vrata posle prethodne dve! I opeta ima mnogo lepe melodichne leadove!

"Murder Fantasies" je bukvalno "nova" Kreator pesma, jer ovde ne mogu naci uticaja nijednog albuma od pre..shto mi se i svidja! Pesma ima i neku melo/death atmosferu! "I want to kill you! Take away your life! And torture us you die!"..tako neshto:) ..a chini mi se da na kraju kaze "KREATOR CALLS IN MURDER FANTASIES" (?!?). "When Death Takes Its Dominion" se odlichno nastavlja na prethodnu, sa manjim delom na startu za opushtanje, a onda ide ritam neshto tipa "Coam Of SOuls"/People Of the Lie". Josh jedan od mojih favorita na albumu! Lyricsi ovde su jebeno puni mrznje(ceo album..). Mozda ce neko reci da su prosechni..ali meni se svidjaju icon_twisted.gif Inache kako pesma protiche, ona i ubrzava!! I to bash na 3:47 krece cepanje, a na 4:00 vulkan icon_rockdevil.gif

"One Evil Comes[a Million Follow]" - definitivno moja omiljena pesma na albumu! Ne znam dal pre da headbangujem na ovo ili da pevam! Neverovatno dobra pesma. Solo ludachki i melodichan dosta! Refren lak i pevljiv...vrh vrhova!

"Dying Race Apocalypse" krece akustichnim introm, prelepim! Ali posle jednog minuta, pesma "krece". Coma Of Souls meets Endorama? Tako neshto! Dodushe pesma ima stvarno odlichnih promena, iz mid tempo u brz pa melodichni deo. Dok je kraj pesme ultra brz, ali i neverovatno melodichan..da ne akzem power icon_wink.gif

"Under A Total Blackened Sky" , ima jebozovne thrash riffove, i molim Boga da ovo mozda sviraju u Skoplju. Anyway ova ce uzivo da lomi bilo gde da se svira! A publika takodje moze da peva refren hehe. Neverovatno da chak i ova pesma, ma kolko teshke riffove imala, je neverovatno melodchna na trenutke, Ovo je definitivno najmelodicjhniji alunm kreatora do sada!

Za kraj je ostavljena "Ancient Plague", koja donekle potvrdjuje moju predjashnju konstataciju..S tim shto onaj riff sa 1:30 pa na dalje nije ni blizu melodichnog icon_rockdevil.gif Mnogo dobri leadovi, lyricsu do jaja...dobra pesma sve u svemu.

Znachi album nema nijedne loshe pesme to je sigurno!

I ne znam shta vishe da kazem..koga ne mrzi nek chita ovo icon_smile.gif

10/10 bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ULTIMATIVNI MEGA KRALJEVI MUZIKE !!!!!!!!!! Moj omiljeni bend je dokazao da ja slusam samo najbolje icon_smile.gif 20 godina ljudi razvaljuju, od toga ih ja slusam 15 !!!!! Kakav zvuk majko mila ... jes da sam odsluso samo 2 stvari koje su se do sad skinule, samo da ne ode s dcc++ ovaj lik sto vucem od nejga ..... da kompletiram album sto pre icon_smile.gif

Kakav bend .... uf icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...