Jump to content

Kampovanje


krezavy

Recommended Posts

Izgovori nekih ljudi da ne bi išli na kampovanje su bube?! Pa ja imam fobiju od buba,tresem se sa muvalicom u ruci

kao jebena zečica kad im čujem uveče klepet krila u mojoj sobi (kad zaboravim da naprskam i uključim rajd 2 sata pre spavanja)

al zato kad je nadjem kao da ubijam nekoga ko mi pred facom zapalio onu original kasetu Sepulture... Al majku mu na kapmovanju

kad se dobro naližeš ne vidiš prst pred okom a kamoli bube,koliko si odvaljen ne primećuješ da ti je ušla na uvo i izašla

na usta,a oni se tu nešto cimaju... Razumem ove 'alergičare' al što se ovih ostalih tiče i nije mi baš jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al majku mu na kapmovanju kad se dobro naližeš ne vidiš prst pred okom a kamoli bube,koliko si odvaljen ne primećuješ da ti je ušla na uvo i izašla na usta,a oni se tu nešto cimaju... Razumem ove 'alergičare' al što se ovih ostalih tiče i nije mi baš jasno...

kome ti to ližeš kad si na kampovanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glede dioptrije, zaboravili ste plus. A s godinama ljudi postaju dalekovidi. Jedino što puste i bojler, pa im zaklanja pogled na Veneru... Ic kompleeeks.

 

Što se tiče kampovanja, obožavam svaku priliku da vidim više od 10 zvezda na nebu. Da ne pričam o tome koliko me je zapanjilo koliko ljudi ne zna šta je Mlečni Put, a kamoli da su ga videli...

Edited by B@K@

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...