Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

AAAAAAAAAAA... Bjelicaaaa!!! :):):) On je trenirao u KK Superfund... :) Jako ga dobro poznajem... (igracki mislim)... :) Koja havarija... igrao sam protiv njega xy puta... :):):) Nisam ga gledao dugo, ne znam kakav je, al tad je bio dobar, al ne najbolji, tako da vam to mozda i nije pojacanje... inace Milosevic je ja mislim dobar igrac... :D

 

EDIT - To nije taj Milosevic koji sam ja mislio da jeste... :S Ovo je neki crnogorac koji 211 visok... za njega ne znam... ima onaj Milosevic iz Tuzle koji je visok 204 ja mislim i za njega sam mislio da je dobar igrac... za ovog ne znam... :D

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebao ih tenis :violent:

 

U životu ako sam gledao pola sata tenisa, kada se sve ukupno sabere. :da:

 

Ako uprava crno-belih želi da se '' jednokratno povadi'' na centarskoj liniji, onda neka stvarno angažuju Stanojevića.

 

Predosećam da će biti nikad uzbudljivije sezone ... a ja ću svim srcem navijati za 008, da prevaziđemo i Džejms Bonda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) Brate, na niske grane smo spali... mi bismo trebali sve njih sa po 30 razlike da dobijemo i to da se ne trudimo... :no: Jebena Bugarska... mi smo igrali sa rezervnim timom skoro celu tekmu... najefikasniji na tekmi je bio Savanovic ako sam dobro video...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi je lakše. ;)

 

A Đetići pobediše Lale, 70:63

 

Crna Gora:

Bogavac, Jeretin 12 , Šćepanović 13 , Golubović 5, Kuk 3, Vraneš 3, Nikolić 3, Koljević 3, Peković 11, Maraš,

Drobnjak 14, Dašić 6.

 

Ovo je pomalo matora, ali veoma kvalitetna reprezentacija - barem na papiru.

Jeretin junak utakmice, 4 trojke sve u zadnjoj četvrtini.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Dule bas naivan, on koristi Partizan da bi sve te igrace doveo u veliki klub, razigrao ih i napravio od njih igrace. Mada opet iskreno receno mala je to zemlja, ne mozes vecito crpiti talentovane igrace, iako MNE sad ima solidne mladje selekcije.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...