Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Stanojevic je krsh , dugo igra , nekad je bio dobar za domace prvenstvo ali nikad klasa od igraca , Jeretin je slab bio , ne verujem da je Pen zaboravio da igra kosarku , sve u svemu videcemo.

 

Znam za dva stranca , ali uvek se nadje resenje , iskreno ne bih voleo da se Pen vrati u Zvezdu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam sinoc iskoristio privilegiju imanja televizora i odgledao dva chetvrtfinala shpanskog kupa. Svako ko je umesto toga gledao Zvezda-Metalac, najiskrenije vas zalim :da:

 

Barsa-Real, pa ono je bio raj za oci! Atraktivan basket, chak i kad su prestali da dele jedni drugima elejupove i back-door-ove :) Skidam kapu Navaru, dobro igrao celu tekmu, i onda na kraju popizdeo sa onim trojkama.. A i realno Barsa mnogo bila bolja celu tekmu. Mocna ekipa, prvi put ih gledah, i cenim da su glavni konkurenti za osvajanje Evrolige. Pamesa-TAU, navijah za Kostu, Vuleta i drugare, simpaticna ekipa, zapanjih se kad sam video da im Shammond Williams igra, i lik je lepo otvorio tekmu sa 3 trojke, ali osim toga, nista vise nije uradio, osim sto je silovao k'o lud u nekim kljucnim trenucima. Kako god, zasluzena pobeda Keramike...

 

 

A veceras ce stoka da obavi svoje... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...