Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

 

Igrom slucaja sam video taj dogadjaj jer sam bio pored terena. Ne znam sta je taj novinar pisao ali sam video kako juri Duleta i vuce ga za rukav dok ga je ovaj ignorisao. Na kraju je Dule poceo da ga psuje pa su ga sklonili sa strane, inace sve ovo se desavalo 2-3min posle utakmice i ovaj novinar je delovao krajnje napasno.

(Liga sampiona, 25. maj 2009 21:07)

 

- Ко зна шта је у питању. Коме веровати ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome verovati?Pa sigurno ne coveku koji bije sudije i delegate po svlacionicama.

 

Da sam ja novinar i da moram da radim intervju sa Duletom, ne bih mu se priblizio nez one maske. Ko zna, mozda ima svinjski grip :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je isto kao da ga je optuzilo udruzene uzgajivaca kikirikija .

 

Elem , nevezano za Duleta , znam da je fudbal br 1 , da je Zvezda najpopularniji klub u zemlji , ali izdvojiti tako malo mesta za uspehe Partizana , i u globalu za kosarku , a u isto vreme svaki dan citati jednu a4 stranicu o Zvezdinoj upravi i relaciji Lekic-Lukic je pateticno . Ne znam kome je to u interesu , mozda jedino ljudima koji pretenduju za fotelju u CZ .

Pa i o svadbi Milicica , i dolasku Jarica i A.Lime se vise pisalo nego o plej-of seriji u kosarci .

Evo cekam evropsko u Poljskoj , kontam da cu pre naci raspored i satnice US opena , nego kosarkaskih tekmi . Sportski novinari u Srbiji su krsina !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to postoje dva razloga.

Prvi je sto je nasa kosarka generalno oslabila,i nije ni priblizno kvalitetna kao pre 8-9 godina.Samim tim,interesovanje naroda prema tome sportu opada,sto dovodi do slabijeg medijskog propracivanja.

Drugi je sto je nasa kosarkaska liga zanimljiva ko lanjski sneg,posto se vec unapred zna ko ce je osvojiti.8 godina zaredom Partizan prvi.Sta je tu cudno?Nista.Samim tim,sta je tu zanimljivo?Nista.

 

Tenis je trenutno najpopularniji sport u drzavi.Nazalost.Zbog toga ga i najvise ima u medijima i forsiran je.Meni je jako krivo kada izadjem na ulicu,a 90% klinaca drzi rekete i igra tenis na betonu,umesto mreze sa nacrtanom linijom.Niko sa kosarkaskom loptom,niko sa fudbalskom loptom.Ali jebiga,to tako ide.Pre 10 godina,svi su pikali basket.Danas,svi pikaju tenis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenis je trenutno najpopularniji sport u drzavi.Nazalost.Zbog toga ga i najvise ima u medijima i forsiran je.Meni je jako krivo kada izadjem na ulicu,a 90% klinaca drzi rekete i igra tenis na betonu,umesto mreze sa nacrtanom linijom.Niko sa kosarkaskom loptom,niko sa fudbalskom loptom.Ali jebiga,to tako ide.Pre 10 godina,svi su pikali basket.Danas,svi pikaju tenis.

 

Слажем се.

 

 

Jebao ih tenis,najdosadniji sport na svetu.

 

Такође се слажем.

 

 

 

Бај д веј: Пун ми је курац Јарића и оне му пренадуване супруге. Нека га дувају обоје, а нарочито они који их готиве.

Јаре у репрезентацији - никад више! Јеб'о их медијски простор. Бекамоманија.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мока га цени. Али је зато Дуда савршено свестан да је Ракоч класа у односу на зиљавог НБА водоношу. Ако је икада Јаре нешто репки пружио, онда је то било 2002.године у Индијанаполису. Евентуално.

Све док није креснуо прекрасну Нину Морић (уста ли га рошава) и још поједине наше манекенкице. Док оној хибридној Лими, ни Киндер јаје из руку не бих уз'о.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikado i snuker su sportovi koliko je i poker sport.

Meni je taj karling budalastina.Neki lik frljne ono govno sto lici na peglu,a dvoje se klizu ispred te pegle i ciste put metlama.Jebote,dokle je ljudska glupost spremna da ide!

 

Мока га цени.

 

Moka je bio sjajan kosarkas,ali je ocajan trener.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још само две титуле (следеће) и да вам се зачепе уста...

 

 

 

Bilo bi dobro za našu klubsku košarku da ostane Pešić. Naravno i za Zvezdu bi bilo dobro. :D

 

Било би добро да научиш правопис, обзиром да се стално нешто курабецаш и исправљаш људе по том питању...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан ти је нови аватар. :mhihi:

 

Да, да, то је традиционална промена аватара у ово време. Радио сам то и претходних година... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било би добро да научиш правопис, обзиром да се стално нешто курабецаш и исправљаш људе по том питању...

 

Pogrešio sam, priznajem, problem je što ljudi neće da priznaju kada pogreše, dok meni nije problem.

 

Nauči i ti pravopis, ne ispravljam ljude, već njihove greške.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrešio sam, priznajem, problem je što ljudi neće da priznaju kada pogreše, dok meni nije problem.

 

Признао, не признао, исто ти се хвата...

 

Nauči i ti pravopis, ne ispravljam ljude, već njihove greške.

 

:)

 

Неке ствари се подразумевају, осим ако за саговорника немаш идиота...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, mislio sam na to da imaju onih koje sugestije neće da prihvate i sve je nečitljivo što napišu, dok je ovo bila moja brzinska greška, tj. svejedno greška je, nebitno.

 

Pa sad, nije bilo po pravopisu, rekoh da ti skrenem pažnju kao što si ti meni. ;)

 

 

 

Da ne dužimo jer nije ni mesto ni vreme, pošto je tema o košarci, što se Jarića tiče, nikad nisam voleo njegov stil igre. I ne vidim kako bi Stefan Marković došao kod nas, ovi iz Hemofarma su ludi ako ga prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...