Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Бомбастичан наслов...

 

Pešić i zvanično odustao od Zvezde

Dosadašnji trener košarkaškog kluba Crvena zvezda Svetislav Pešić zvanično je, preko menadžera, odbio ponudu da nastavi saradnju sa timom sa Malog Kalemegdana.

 

"U ovom trenutku Svetislav Pešić nije spreman da prihvati vašu ponudu. Garancije koje je klub dao u vezi sa finansijskim statusom, nisu ubedili mog klijenta da potpiše ugovor", navodi se u pismu menadžera Lučana Kapikjonija, koje je objavljeno na zvaničnom sajtu Crvene zvezde.

 

Dodatni problem je što Zvezda trenutno nema predsednika, što je, prema rečima Kapikjonija, preduslov za razgovore o nastavku saradnje.

 

"Razgovarao sam sa gospodinom Pešićem. On nije bio zainteresovan za nastavak saradnje jer klub nema predsednika ili bord direktora koji bi mu dali potrebne garancije za njegov program. Pregovore možemo da nastavimo kada se ova pitanja reše", dodaje se u pismu Kapikjonija.

 

 

...али последња реченица оставља простор за наставак сапунице!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi im terminologije: "bord direktora", "program", "projekat", "garancije"..., kao da je Microsoft u pitanju,

a ne sportski kolektiv. Iz ovog jadnog ponašanja se vidi da su njega samo pare mogle zainteresovati, a ne klub i sportski rezultati.

 

Da ne bude zabune, grobar sam, ali ovo je čak i mene iznerviralo.

 

Dule se ne buni što mu daju (neobezbeđeni) budžet od 2,8 miliona evra, a ovaj "gospodin" bi minimum četiri miliona.

On ne zna svoj posao ako nema evropskih zvezda u timu. I to mi je jak trener.

 

Katastrofa.

(pharaoh, 7. avgust 2009 16:40)

 

Добар коментар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php...p;nav_id=375428

 

Boj ne bije zlatno oruzje, vec boj bije srce u junaka!

 

Na muci se poznaju junaci!

 

Kad brod tone, pacovi prvi beze!

 

Hvala i dovidjenja.

(Dekicar, 8. avgust 2009 13:34)

Bravo Dekicmar, al si mu ga suknuo.

Ti si bre i pesnik.

(bbss, 8. avgust 2009 15:07)

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca Petrovic je, najverovatnije, novi trener Zvezde. Ovo je lepa vest, a Pesic mi se vise popeo na kurac sa jadikovkama, pa i ja bih za budzetom koji on trazi bio prvak zemlje, neka se malo ugleda na Duleta, ma sta ja o Duletu mislio moram odati priznanje da sa 2,8 miliona eur pravi fenomenalne rezultate, a sugavi pirocanac zapeo za duplo vecu sumu .... i dobro sto je otisao ko ga jebe :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дуле има и велику помоћ од публику, а ове пичке што воде север неће да иду на кошарку из триста бесмислених разлога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino ako pristane da igra zbog opuštanja uz gitaru, logorsku vatricu, neki čaj sa Duletom...

 

Upravo tako i ako je spreman da bezi u zdrav razum , jer se u Partizanu rede milijarde , ne hiljade , vec milioni i milijarde sklekova . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako i ako je spreman da bezi u zdrav razum , jer se u Partizanu rede milijarde , ne hiljade , vec milioni i milijarde sklekova . :D

 

:rockdevil:

 

Него, зарађивао је 900.000 евра прошле сезоне. Ко ће бре то да плати? :) Осим ако не гаји неке узвишене, притајене емоције, према професору, па да игра за џабе. :)

 

Дај Боже. Мада, тешко... А можда је и Даниловић довео неку фабрику за спонзора. Неки Киндер, курци-палци...дај шта даш.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...